Chmatákov online


Fórum – Teroristické útoky

Fórum » Diskuse mimo mísu » Teroristické útoky

Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Ahoj,
Co si myslíte o Paříži? Je to smutny co se tam stalo ale jako takhle to media nemuseli dělat. Jako 18:10 o vikendu po tom co se to stalo, měli byt 2 dily Comebacku a byl jenom jeden, protože museli byt zpravy o Paříži. Třeba spadlo Ruské letadlo s 200 lidma a jen zprava o tom a nic. -mimochodem prayforrusia. Nechapu taky ty co si změnili profilovou fotku na fotku s Francouzkou vlajkou. wtf ovečky :D už vidim Pařížana, tvl oni si změnili fotky, to je zlatéé, ti nám pomohli :) ne prostě blbost, ale to je něco jinyho proto jsem tohle tema nezaložil. Podle novinky.cz předpověděli anonymousové že budou zítra útoky hned ve více zemích. přikládám anketu, můžete zde hlasovat. můj pohled je na to že zítra nic nebude, takhle zorganizovany to nemaji :D a taky jeden volal na skype a oni ho našli že měl být další atentát, dneska jsem se dival na seznam.cz no... xD
pište sem názory na tohle téma
# 21.11.2015 23.19
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
  • Stane se něco 22.11 2015?
  • Jo asi nějaký útok6 hlasů, 50 %50 %
  • Ne, je to abychom se báli0 hlasů, 0 %0 %
  • Ne1 hlas, 8 %8 %
  • možná5 hlasů, 42 %42 %
  • Celkem 12 odpovědí
kubaa
uživatel
SZ
už i tu. Jestli tyhle zprávy budou i na disney channelu tak to bude poslední kapka!!!
# 21.11.2015 23.35
 
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
na disney channelu se ukryvaji symboly illuminatů
# 21.11.2015 23.36
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
kubaa
uživatel
SZ
ještě že u rodičů ve sklepě na mě nemůžou !
jo navíc tohle
http://twitter.com/YourAnonNews/status/668160687043125248
to asi zase někdo jen něco vymyslel aby mu někdo klikat na odkaz a měl z toho penízky :idea:
# 21.11.2015 23.39
 
pan black
uživatel
SZ
http://medium.com/@adamhruby/pa%C5%99%C3%AD%C5%BE-%C3%BAto%C4%8D%C3%AD-aneb-jak-se-prod%C3%A1v%C3%A1-teror-456eb63cdfaa#.8afrrcwt9

Omg co je s těma BB kódama ?

Tady je něco o kampani #prayforparis. Prostě se to zkoušelo už dávno, ale teď hlavně díky vánocům se to chytilo.. Kdo je z Prahy např. ví, že už tenkrát na začátku roku, když byl ve Francii ten útok na tu redakci, svítil Žižkovskej vysílač trikolorou, byla to stejná kampaň jako tahle.. To samé teď v Bejrútu. Prostě teď měla kampaň nejlepší podmínky.
# 22.11.2015 1.40
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
#PrayForPyccua!!!!!!!!!!!!!!
# 22.11.2015 2.18
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Ibrahim
uživatel
Obrázek
Ve hře: Teplomír
SZ Skype Web
Tragické, smutné a zároveň povzbuzující.
Víte, jak se sem ti teroristi dostali? Ano, máte pravdu, přišli jako uprchlíci. A co teď s tím? Toť otázka..
# 22.11.2015 10.07
„V momentě, kdy jste si přestali věřit, jste skončili.”
Montik_obnova
uživatel
SZ
Najatý lidi.. žadný islámisti. Chtěj vytvořit konflikt v Evropě a pak nás zas ''zachraněj''. Vůbec se o to nezajímám pač 80% případů nejsou teroristé kteří by tak prosazovali islám, ale pouze zaplacení agenti.

Můj názor, ale celkově mě to nezajímá.
# 22.11.2015 10.11
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
BB kody zde nepodporují https protokol.

To co se stalo v Paříži je tragické ale z jejich pohledu je to dost logický krok, protože proti vojákům v jejich zemi by neudělali takovou škodu.
Co se týče uprchlíků, kdyby v Česku vypukla válka tak taky celé rodiny by utíkaly (samozřejmě se to netýká těch machrů tady, kteří by všichni šli určitě bojovat za svou vlast), a taky by asi nikdo neutíkal do Ruska... Přes hranice by se teroristé dostali i kdyby tady nebyly všichni ti uprchlíci. Obejít hraniční přechody by dokázal každý.
# 22.11.2015 11.59
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
válka tam je už tisíc sto třicet osm let a ted najednou se rozhodli utíkat a stěžovat si všude na všechno jak cigoši xD

kde je hitler když ho potřebujem, tím chci říct, že by mě netrápilo kdyby všechny tyto špíny shořely... a klidně bych zapálil i dementy co jim hru na uprchlikování žerou, napříkad groka :-|
# 22.11.2015 13.03


SZ

Ouneel:Ahoj,
Co si myslíte o Paříži? Je to smutny co se tam stalo ale jako takhle to media nemuseli dělat. Jako 18:10 o vikendu po tom co se to stalo, měli byt 2 dily Comebacku a byl jenom jeden, protože museli byt zpravy o Paříži. Třeba spadlo Ruské letadlo s 200 lidma a jen zprava o tom a nic. -mimochodem prayforrusia. Nechapu taky ty co si změnili profilovou fotku na fotku s Francouzkou vlajkou. wtf ovečky :D už vidim Pařížana, tvl oni si změnili fotky, to je zlatéé, ti nám pomohli :) ne prostě blbost, ...


Mám úplně stejný názor Diego, toho cambekcu :D je mi taky líto.
Moji sousedé, mi vytýkaly že jsem si do profilovky jako jeden z mála Kutnohoráků, nepřidal tu vlajku.
Když jsem napsal rozumě na fb proč si to nezměním, tak mi to všichni nahlásily facebooku, ale on to nesmazal, takže to tam pořád je.:D
Proč to lidi s Ruskými oběti neztotožňují je to, že lidi si pod Ruskem představí socializmus, a to je ten důvod.
Naprosto také souhlasím s ibrahimem.
No a ještě lidi řeší 3. světovou, ale to je taky k ničemu.
Stejně to bude probíhat takhle:
Nějaká hlava vyhlásí válku, zmáčkne tlačítko, a za minutu válka skončí, ale nikdo už nad koncem jásat nebude, nebude totiž nikdo kdo by jásal, a jásat nemůže ani ta hlava.
To je vše.
# 22.11.2015 14.00
 
kubaa
uživatel
SZ
číst tady ty moudrá který vidim pomalu u každýho 2. jsou k nezaplacení lol
# 22.11.2015 15.56
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Serou mě lidi které srala ta vlajka na profilovce, bože to je toho..
Celý den když se to stalo mě bylo tak divně, snažil jsem se sledovat tu situaci a tak. Lidi jsou stejně blbý, ve Francii někdo vystřílí nějaký koncertní sál nebo co to bylo, 2x někdo vybuchne u stadionu a někdo střílí restaurace ale pak když spadne letadlo s rusákama všichni hledaj důvod lidem nadávat za to že je líto francouzů.
Můj názor je takový že nemám rád lidi.
# 22.11.2015 16.32
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Montik_obnova
uživatel
SZ
Kdo má francouzský filtr aby podpořil Francii kvůli teroristickým útokům. Je jako šukat s kondomem a čekat, že bude dítě.
# 23.11.2015 19.33
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Mě zase serou lidi, který sraly ty lidi, který mají vlajku na profilovce.
Koho budou srát lidi, který sraly ty lidi, který sraly a sraly a srala vlajka na profilovce?
# 23.11.2015 21.34
 

Fórum » Diskuse mimo mísu » Teroristické útoky

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.