Chmatákov online


Fórum – Hodný iPhone™

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Hodný iPhone™

Cosmo_obnova
uživatel
SZ
Zdravím:)
Kdokoliv bude chtít něco ochočit stačí se mě ve hře zeptat a ochočím vám jakéhokoliv chobota včetně modráska zadarmo:-) (Saura ochočovat nebudu:DD)
Tato menší akce platí až do soboty 7.11.2015 :)



Naposledy upraveno: 6.11.2015 7.28

# 5.11.2015 22.33
 

Stránky: 1 2

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
A pak nemají jít ceny a jistá exklusivita chobotů do p****e, když se najde někdo jako ty.. Ale nic si z toho nedělej, nejsi k ničemu, můžeš být použit jako špatnej příklad
# 6.11.2015 0.29
 
Cosmo_obnova
uživatel
SZ
Stejně modráska prodáš tak za 1k max a má ho už za ten 1 den většina lidí
Nebudu to skladovat zbytečně v bance nebo vyhazovat jen proto že dělám Lvly.
Stejně na saura jít nemůžou a modráska zabíjí na rubu nebo ho někdo ztratí.
Ale nebudu ochočovat jednomu člověku 5 modrásků. To v žádném případě :D
# 6.11.2015 7.26
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
choboti nikdy nebudou mít cenu... i když spalovna fungovala a chobot se spaloval za 2 kila nebo za kolik, tak si ho nad tu cenu neprodal :D

nějaký nápady?
# 6.11.2015 9.26
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Chobot se spaloval za 400 a když se spaloval za 400 tak měl hodnotu 500 mezi hráči, teď když se spaluje za 50 chk nemá hodnutu nic, nebylo by lepší ho dát zase za 400 pokud to jde?
# 6.11.2015 12.54
 
lubosek
uživatel
SZ
Milionkrat se psalo že nejde.
# 6.11.2015 13.02
jsem pixee
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Novy prikaz .chobot, ktery privola pracovniky chmatakovskeho chobotobazaru aaa chobot. Pracocnici choboty nasledne odkoupi za 400chk s dph.
# 6.11.2015 13.59
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Příkaz který ti vezme hnědku z invu a přičte ti 400chk.
# 6.11.2015 14.21
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
též mě napadlo když jsem vyloučil spalovnu, moc složité zavazí mi serverové id musím prohledávat celej inv atd.. dal jsem ochočovačum chmatosaura :D

klasický choboti budou vždycky jen smetí co se háže na zem... :D
# 6.11.2015 15.06
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Bohužel jsem to milionkrát nečetl
# 6.11.2015 15.36
 


SZ

Fredy_Guvnoš:choboti nikdy nebudou mít cenu... i když spalovna fungovala a chobot se spaloval za 2 kila nebo za kolik, tak si ho nad tu cenu neprodal :D

nějaký nápady?


Co takhle kdyby choboti taky umíraly(ochočení), třeba při kilingu hráče, měly by malou šanci že vypadnou spolu s ostatními věci hráče, ikdyž to neřeší sutuaci, s hnědými ale myslím třeba s těmi dražšími,
Hra už by nebyla tak moc lehká.
# 6.11.2015 15.37
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Hlavný problém je to, že keď nejaký hráč doskilluje ochočko na 100 má všetkých chobotov free. Choboti majú, podľa toho čo viem, dosť krátky respawn a sú veľmi ľahko ochočiteľný takže o nejakej exkluzivite tu ani nemôže byť reč. To, že sa im umelo zvýši cena spalovňou nič nevyrieši, len budú ľudia s ochočkom bohatší.

S jednoduchosťou ochočovania asi nepôjde spraviť nič ale ten respawn by sa im upraviť mohol + pridať nejaké miesta, na ktorých by sa chobotník random spawnoval, nie vždy len na jednom.
Kľudne dať niektorým respawn aj jeden deň a viac, hneď budú viac rare.
Ak sa dajú pridať expy za zabitie tak aj to zvýšiť, nech je o tých chobotov boj a aby aj napriek dlhému respawnu neslúžili len ako lahka korisť pre ochočovatela.
# 6.11.2015 16.00
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
uranus prosímtě xD vypadám jako dejvid kapr fíld? co tě napadne příště? (hádám že přidat dvacet skinů a chobotům přikreslit pindoury a pipiny aby se mohli množit)

samík: moc pěknej nápad, tím se zpomalí rychlost skillení ochočka a růstu levelů.. :D
killeři by choboty zabíjeli takže by se jich do hry moc nedostalo, takže by byli vzácnější :D a to celkem o dost, místo random místa (což je na dlouho) bych udělal random respawn time, člověk by si nemohl být jistej jestli ho někdo zabil/ochočil nebo se ještě nespawnul :D musel bych smazat choboty co maj ted lidi u sebe, tím bych zaručil vzácnost nových chobotů, ale bylo by to moc kšeftů pro lovce, kteří už vyskillili ochočko na chobotech s respawn timem 2 minuty :(
# 6.11.2015 16.47
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

Fredy_Guvnoš:amík: moc pěknej nápad, tím se zpomalí rychlost skillení ochočka a růstu levelů.. :D

Všetcia aj tak skillujú na Chmatopýroch :D Proste vybrať pár chobotov a z tých spraviť exkluzivity, nie všetkých.
Tak tých chobotv zmaž. Lepšie takto z kraja, kým hra ešte nieje úplne rozbehnutá.
# 6.11.2015 17.14
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Hnědka a ti pejrové by mohli zůstat, přece jen je to level 8 na Upíra. Jinak ale supr nápad.
# 6.11.2015 17.21
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ


SZ

Fredy_Guvnoš:uranus prosímtě xD vypadám jako dejvid kapr fíld? co tě napadne příště? (hádám že přidat dvacet skinů a chobotům přikreslit pindoury a pipiny aby se mohli množit)


Hodně dobrý nápad pane davide kaprechcípe(bože).
# 6.11.2015 17.54
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Hodný iPhone™

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.