Chmatákov online


Fórum – Opět a zase BIO

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Opět a zase BIO [zamknuto]

vlkovce
zablokován
SZ
Probíhala soutěž, která byla uspořádaná v Baru, příjdu tam, začnu kopat a on mě portne před NP úplně bezdůvodně, když se ho ptám na důvod, není schopen mi odpovědět a dá mi proto raději NP. Všichni, kdo tam byli, to můžou potvrdit. Někteří dostali NP za mražení, sice nevím proč, když to zakázáno nebylo, ale já přišel na soutěž jen kopat mezi prvními a dostal jsem port k NP bezdůvodně.
# 3.11.2015 18.50
 

Stránky: 1 2 3

lubosek
uživatel
SZ
Máš to natočit a pokud seš tak debilní a neumíš to tak si nestěžuj, nebo nehraj. Jednoduchý.
# 3.11.2015 21.54
jsem pixee
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Takže při hraní chmatu už raději mít zapnuté nahrávaní neustále, protože nikdy nevíte, kdy se vám bude důkaz hodit :D .... Pochopil jsem správně?
# 3.11.2015 22.00
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Diego, to je jako killení chobota, přestupek třetího stupně.

nations: pokud bych měl furt zaplý nahrávání už dlouho máš ban za mnohonásobné svastiky, které si ve hře vytvářel.
# 3.11.2015 22.26
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Ibrahim
uživatel
Obrázek
Ve hře: Teplomír
SZ Skype Web
Nemáš důkazy, tak sem nic nepiš. Hlavně že když jsi v tom NP, tak tam mrazíš ubožáku. Toto jsou akorát takové výkřiky do tmy, které ti nikdo neuvěří.
# 3.11.2015 22.47
„V momentě, kdy jste si přestali věřit, jste skončili.”
vlkovce
zablokován
SZ

Ibrahim:Nemáš důkazy, tak sem nic nepiš. Hlavně že když jsi v tom NP, tak tam mrazíš ubožáku. Toto jsou akorát takové výkřiky do tmy, které ti nikdo neuvěří.



Kdy už pochopíš, že s řemdou bych asi nic nezmrazil? To, že máme podobné nicky neznamená, že jsme jedna osoba, slečno teplo.

Jinak rozkaz šéfe, bez zapnutého videa už nelognu, ještě pro jistotu si dám za sebe vždy GoPro, abych měl větší jistotu.
# 3.11.2015 22.51
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ty hrajes chmatakof a nenahravas pri tom? Styd se. Ban delete lock
Ja si vzdy pred hranim chmatakofa nainstaluju kamery po celem dome, co kdybych odesel na zachod, na klavesnici by se me vplizila mys a povedlo se ji napsat napriklad "Bio je curak"...
# 3.11.2015 22.57
 
vlkovce
zablokován
SZ
Do teď jsem to nikdy nedělal, protože jsem myslel, že když se někdo přizná, že něco udělal, tak není potřeba důkaz. Ovšem, chyba.
# 3.11.2015 23.00
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Bio: Totéž můžu říct já o tobě a nedělej, že nevíš o čem mluvím :DD
# 3.11.2015 23.01
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
lubosek
uživatel
SZ
Nations pokud máš potřebu brečet tady na fóru, že jsi neoprávněně dostal np, nebo že tě neprávem někdo někam portnul, nebo že někdo buguje/zněužívá tak jo musíš natáčet nonstop.
To je tak těžký pochopit, že pokud si chceš stěžovat musíš to něčim podložit? Pokud jsi to nestihl natočit, tvůj problém.. to mě fakt nezajímá, navíc jak už jsem psal, každej je v np neprávem, nevim proč to tady vůbec s váma řešim..
a prej ''přiznal'' k čemu by se měl pane bože přiznávat? k tomu že tě portnul? překlikl se, noaco? to hned musíš psát stížnost že bio zneužívá? total kido
za to jakej jseš idiot bych tě portoval sem tam sem tam sem tam aspoň 14dní aby ses probral
# 3.11.2015 23.05
jsem pixee
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Pix rozsek :D
Jinak nechápu proč se to tu ještě řeší bez dukazů,zamknul bych to po prvním komentu :D
# 4.11.2015 12.29
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Palmer™:Pix rozsek :D
Jinak nechápu proč se to tu ještě řeší bez dukazů,zamknul bych to po prvním komentu :D



Zdá se to jen mně? Nebo všem lezeš do prdelky :-D:twisted:
# 4.11.2015 16.39
 
pletka17
uživatel
Ve hře: Enemy
SZ Mail Skype
Bio, vzdej to. :-[ :-D
# 4.11.2015 19.03
Facebook: Petr Pletka
Montik_obnova
uživatel
SZ
Drž hubu Pletka, nikdy se nesmíš vzdát, kdo se vzdává tak umírá. Nikdy se nevzdavej Bio nejde o to jak inkasuješ ale vo to kolik ran uneseš.

Jo ještě naké křivé slovo na mého brothera tak vám vymlatím zuby š*linem.
# 4.11.2015 19.07
 
Ghost_27
uživatel
SZ Mail

Skip Muck:

Jo ještě naké křivé slovo na mého brothera tak vám vymlatím zuby š*linem.




xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD Kdybych něco napsal "křivého" na tvýho brothera tak pojedeš za mnou j ? 3-(xD


Obrázek
# 4.11.2015 19.23
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ

Ghost_27:

Skip Muck:

Jo ještě naké křivé slovo na mého brothera tak vám vymlatím zuby š*linem.




xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD Kdybych něco napsal "křivého" na tvýho brothera tak pojedeš za mnou j ? 3-(xD


Obrázek





Zrovna ty se tu ozývej blbče. 3-(
# 4.11.2015 19.29
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Opět a zase BIO [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.