Chmatákov online


Fórum – Ochrana VIP – větší Q

Fórum » Chmazka » Ochrana VIP - větší Q

Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Ahoj, tak jsem si pro vás připravil Q. Bude se konat v neděli, tj. 22.11. v 18:30.
O co jde: Jeden člověk napíše nicky 4 lidí + 1 náhradníka, já pak vyberu některý z teamů a ti budou mít za úkol mě, jakožto VIP dostat z bodu A do bodu B. Přesnou trasu se dozvíte až na začátku Q. Zbytek lidí může tuto ochranku otravovat a jejich úkolem bude zabít VIP, čímž mu znemožní dostat se na místo určení. VIP u sebe bude mít cennosti. Pokud ochranka zvládne dopravit VIP bezpečně na místo určení, dostane CHK + ty věci. Složení týmů, co se povolání týče nechám na vás, ale volte moudře a každý smí použít pouze 1 acc.
Sraz + pravidla: Ten bude u banky v hlavním městě, tam se vybraný team dozví, kde čeká VIP a dojde tam. Ostatní budou rozmístěni po pár lidech (uvidíme, kolik vás příjde) různě po mapě a čekat na nápovědu, kde se VIP nachází. Poté jednají na vlastní pěst, co si ukořistíte, to máte. Kdo dá poslední hit do VIP (neplatí pro ochránce) dostane 10k. VIP bude následovat jednoho z ochránců, jakmile se ztratí z obrazovky, zastaví se VIP na místě. Pokud tento ochránce umře, začne VIP následovat nejbližšího živého ochránce.

Prosím váš nespamujte, nic zde neprobírejte apod... prostě pouze příspěvky s nicky lidí (Kdyžtak to někdo promazávejte). Dotazy můžete vznášet buď do PM nebo v jiném tématu. Pokud by se vybraný team nemohl zúčastnit a nenašel si náhradníka, dejte mi prosím co nejdřív vědět. Díky, Houg



Naposledy upraveno: 15.11.2015 20.12

# 1.11.2015 22.50
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Jestli se do ty doby konecne doskillim tak rad prijdu..
Jinak te musim zcenit za supr napad.
# 2.11.2015 13.41
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Jen dodávám, že pokud se nenajde žádný team do nedělního rána, Q se ruší, tak se snažte :))
# 4.11.2015 20.30
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Q se posouvá na 20:00, jestli vůbec bude, zatím nemáme ochránce...
# 7.11.2015 14.08
 
Cosmo_obnova
uživatel
SZ
Tak rozepiš tu kdo je všechno útočník a pak zbytek se přihlásí jako obránci
# 7.11.2015 16.56
 
kubaa
uživatel
SZ

Cosmo:Tak rozepiš tu kdo je všechno útočník a pak zbytek se přihlásí jako obránci


tys ten q moc nepochopil co
# 7.11.2015 17.29
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Q se opět nekonal a konat asi ani nebude, nejsou na to lidi. Omlouvám se, pokud někdo čekal.

Od tohohle na chvíli upustím a pojďte si zakillit zítra do 4tého - viz. forum.chmatakov.cz/tema/13964-dueling-4te



Naposledy upraveno: 22.11.2015 21.12

# 22.11.2015 20.52
 
vlkovce
zablokován
SZ
Nejsou lidi? Tým byl připravený. Ovšem slíbené pokyny jsme nedostali. A věřím tomu, že kdyby jsi dal vědět dopředu v kolik apod.. lidí by se sešlo dost a mohlo to být zajímavé.
# 22.11.2015 20.55
 

Fórum » Chmazka » Ochrana VIP - větší Q

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.