Chmatákov online


Fórum – Bionicle19

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Bionicle19 [zamknuto]

Vojta991
uživatel
SZ
Kílil jsem draka jak debil, kterej měl 20K hp ale když měl kolem 1Khp tak mě zabili.
A pak když jsem se šel oživit a přišel jsem zpátky, tak tam byl bio a měl kulas.
Tak mu říkam, jakože: Ty jim ještě pomužeš? A on mi řekl: No prosimtě ty 4rany nikomu nevadí nebo nějak tak. Ale prostě mi to příjde divný, když kílim draka a pak mě zabijou a ještě jim dotoho pomůže chts.
A ještě jestli vůbec mu dal jenom 4rány ...

Bylo to kolem 22:30 nebo 23:00H.
# 25.10.2015 8.06
 

Stránky: 1 2

Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
j 4 rány, zrovna jste byly na druhý mapě tak jsem ji chtěl odvést pryč.
Rád takto pletu lidi a odvádím ji na úplně jinou část mapy, navíc se pak víc zabíjí to je fajn.
# 25.10.2015 8.15
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
vlkovce
zablokován
SZ
Mám podobnou zkušenost ze včera, kdy killil mamuta nějaký Purko a Diego, připravovali jsme si na ně účty, došel tam Bio a začal jim ho pomáhat dávat (oni měl jen malou bročku a ZLko), takže rychlost, jakou šel mamut dolů byla o dost větší, když přišel s černým kulasem, nehledě na to, že jim odpadli starosti se přesouvat apod.. když jsme tam vlítli, začli je zmražovat, tak bio je hitoval, aby jim pomohl..

Další věc, někdo třeba dává hnědého, aby získal expy, příjde tam bio a zabije ho. To mi také nepřijde fér.

Toť vše, pac a pusu.
# 25.10.2015 8.16
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Kdyby si je zabil, pomůžu ti s ním taky xD To by sis nestěžoval.
# 25.10.2015 8.17
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
vlkovce
zablokován
SZ
To si piš, že bych si stěžoval :) Když něco dělám nebo hraji, tak hraji fér. Nejdu dělat něco s podvědomím, že mi někdo pomůže. O Tvou pomoc rozhodně nestojím, děkuji. Příjde mi to dosti jasné porušování práv, Tobě ne?
# 25.10.2015 8.19
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ

vlkovce:Mám podobnou zkušenost ze včera, kdy killil mamuta nějaký Purko a Diego, připravovali jsme si na ně účty, došel tam Bio a začal jim ho pomáhat dávat (oni měl jen malou bročku a ZLko), takže rychlost, jakou šel mamut dolů byla o dost větší, když přišel s černým kulasem, nehledě na to, že jim odpadli starosti se přesouvat apod.. když jsme tam vlítli, začli je zmražovat, tak bio je hitoval, aby jim pomohl..

Další věc, někdo třeba dává hnědého, aby získal expy, příjde tam bio a zabije ho. To mi také nepřijde fér.

Toť vše, pac a pusu.



Přesně tak.. Dnes jsem zabíjel hnědého chobota ve lhotce s magnumkou měl poslední 2hp a najednou ho Bio zabije..
# 25.10.2015 8.22
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail

vlkovce:To si piš, že bych si stěžoval :) Když něco dělám nebo hraji, tak hraji fér. Nejdu dělat něco s podvědomím, že mi někdo pomůže. O Tvou pomoc rozhodně nestojím, děkuji. Příjde mi to dosti jasné porušování práv, Tobě ne?



Tak by si mi napsal bio nepomáhej mi, ale jelikož si ty 2 nedokázal zabít tak si se do této pozice nedostal, škoda.

Smile: mám ti těch 10xp zaplatit? Kolik k to bude stát
# 25.10.2015 8.28
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Wesner_obnova
uživatel
SZ

Bajonikl:

vlkovce:To si piš, že bych si stěžoval :) Když něco dělám nebo hraji, tak hraji fér. Nejdu dělat něco s podvědomím, že mi někdo pomůže. O Tvou pomoc rozhodně nestojím, děkuji. Příjde mi to dosti jasné porušování práv, Tobě ne?



Tak by si mi napsal bio nepomáhej mi, ale jelikož si ty 2 nedokázal zabít tak si se do této pozice nedostal, škoda.

Smile: mám ti těch 10xp zaplatit? Kolik k to bude stát



Nejde o ty expy, jde o to že jsi mi ho zabil když jsem ho chtěl zabít já.
# 25.10.2015 8.29
 
Becky
uživatel
SZ
Kilili jsme draka zabili jsme ho a najednou nám zmizí drop a podívám na 2 acc a bio se už ptá jsi tady?(zapomnela sem dát dole prút) ze skinem id 6 (možná to vzal on možná ne ale je tam víc že ano pokud o ne)
# 25.10.2015 8.29
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Protože si snad chtěl ty expy, ne? Nebo si ho zabíjel jen tak for fun? xD
# 25.10.2015 8.29
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
vlkovce
zablokován
SZ

Bajonikl:

vlkovce:To si piš, že bych si stěžoval :) Když něco dělám nebo hraji, tak hraji fér. Nejdu dělat něco s podvědomím, že mi někdo pomůže. O Tvou pomoc rozhodně nestojím, děkuji. Příjde mi to dosti jasné porušování práv, Tobě ne?



Tak by si mi napsal bio nepomáhej mi, ale jelikož si ty 2 nedokázal zabít tak si se do této pozice nedostal, škoda.

Smile: mám ti těch 10xp zaplatit? Kolik k to bude stát



Jak je máme zabít, když jim pomáháš Ty? Nehledě na to, že jsi sundal mamutovi takových 10k hp určitě, tak když jim potom píšeš kde kdo je, když někoho zmrazíme, tak mu dáš hit..?
# 25.10.2015 8.30
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Je to trestuhodné, minimálně o levé varle by díky tomuto skutku přijít měl.
# 25.10.2015 8.31
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ

Bajonikl:Protože si snad chtěl ty expy, ne? Nebo si ho zabíjel jen tak for fun? xD




Jasně že chci expy, ale nevidím důvod proč ty mi ho musíš zabít před očima.
Když jsem ho zabíjel já.
# 25.10.2015 8.32
 
žádnávašeovce
zablokován
SZ
Je to pravda mužu jen potvrdit tvrzeni hráču :) Bio napomahá svým kamaradum timhle zpusobem a to stím zmražením u toho mamuta ? já byl stale živý ty jsi jim dávál hity aby se odmrazili když jsem je měl oba na jiné obrazovce tak se vzpamatuj ty ubožáku :)
# 25.10.2015 8.33
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail

žádnávašeovce: já byl stale živý ty jsi jim dávál hity aby se odmrazili když jsem je měl oba na jiné obrazovce tak se vzpamatuj ty ubožáku :)



jednoho jsem hitl, to se přiznám. Oba ne, to by si viděl :D

WesneR.:

Bajonikl:Protože si snad chtěl ty expy, ne? Nebo si ho zabíjel jen tak for fun? xD




Jasně že chci expy, ale nevidím důvod proč ty mi ho musíš zabít před očima.
Když jsem ho zabíjel já.



promiň, netušil jsem že se tě to tak psychicky dotkne xDD

vlkovce:

Bajonikl:

vlkovce:To si piš, že bych si stěžoval :) Když něco dělám nebo hraji, tak hraji fér. Nejdu dělat něco s podvědomím, že mi někdo pomůže. O Tvou pomoc rozhodně nestojím, děkuji. Příjde mi to dosti jasné porušování práv, Tobě ne?



Tak by si mi napsal bio nepomáhej mi, ale jelikož si ty 2 nedokázal zabít tak si se do této pozice nedostal, škoda.

Smile: mám ti těch 10xp zaplatit? Kolik k to bude stát



Jak je máme zabít, když jim pomáháš Ty? Nehledě na to, že jsi sundal mamutovi takových 10k hp určitě, tak když jim potom píšeš kde kdo je, když někoho zmrazíme, tak mu dáš hit..?



nwm, přece když chci někoho zabít tak tam vběhnu a zabiju je ne. Nevím jak to je v dnešní době ale za starých časů, když se killilo jenom na rubu tak to tak chodilo. Ale moc si to nepamatuji, protože jsem v té době vůbec nehrál.

Jasper:Je to trestuhodné, minimálně o levé varle by díky tomuto skutku přijít měl.



To by v CHTS byly už 2 lidi co mají 1 varle.
# 25.10.2015 8.37
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Wesner_obnova
uživatel
SZ

Bajonikl:

žádnávašeovce: já byl stale živý ty jsi jim dávál hity aby se odmrazili když jsem je měl oba na jiné obrazovce tak se vzpamatuj ty ubožáku :)



jednoho jsem hitl, to se přiznám. Oba ne, to by si viděl :D

WesneR.:

Bajonikl:Protože si snad chtěl ty expy, ne? Nebo si ho zabíjel jen tak for fun? xD




Jasně že chci expy, ale nevidím důvod proč ty mi ho musíš zabít před očima.
Když jsem ho zabíjel já.



promiň, netušil jsem že se tě to tak psychicky dotkne xDD

vlkovce:

Bajonikl:

vlkovce:To si piš, že bych si stěžoval :) Když něco dělám nebo hraji, tak hraji fér. Nejdu dělat něco s podvědomím, že mi někdo pomůže. O Tvou pomoc rozhodně nestojím, děkuji. Příjde mi to dosti jasné porušování práv, Tobě ne?



Tak by si mi napsal bio nepomáhej mi, ale jelikož si ty 2 nedokázal zabít tak si se do této pozice nedostal, škoda.

Smile: mám ti těch 10xp zaplatit? Kolik k to bude stát



Jak je máme zabít, když jim pomáháš Ty? Nehledě na to, že jsi sundal mamutovi takových 10k hp určitě, tak když jim potom píšeš kde kdo je, když někoho zmrazíme, tak mu dáš hit..?



nwm, přece když chci někoho zabít tak tam vběhnu a zabiju je ne. Nevím jak to je v dnešní době ale za starých časů, když se killilo jenom na rubu tak to tak chodilo. Ale moc si to nepamatuji, protože jsem v té době vůbec nehrál.



Psychicky se mě to opravdu nedotklo, jen říkám to co by jsi správně neměl dělat ještě ke všemu za účet kde máš práva.
# 25.10.2015 8.41
 

Stránky: 1 2

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Bionicle19 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.