Chmatákov online


Fórum – lio zneužívání práv

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » lio zneužívání práv [zamknuto]

Watchník
uživatel
Ve hře: Watchn
SZ Mail
Zdravím, mám problém konktrétně s CHTS Lioness ,která na nás opakovaně a naschvál portovala když jsme dělali příseru chápu,že když se portuje ,tak to nějak nemůže ovlivnit na koho dotyčného se portne, ale ona na nás portovala naschvál bylo to hodně viditelné,protože jsem měl ještě lognut druhý účet s kterým jsem se koukal co si píší a ona prostě jednoznačně zneužívala práv,protože když potom portla na svého bojovníka ještě tam byla její "parta" napsala že drak má tolik a tolik HP je jasné ,že ta druhá strana bude říkat,že to není pravda , ale určitě bych toto téma nepsal jen tak zbytečně.Diego a energy byli u toho taky, tak mi to klidně potvrdí. A pokud vím tak toto je opakované už před wipe si takhle někdo na ní stěžoval,že dělala něco podobného. Proto bych byl rád kdyby se toto mohlo nějak vyřešit.
Díky Watchn
# 20.10.2015 17.14
 
Johny Popleta
zablokován
Ve hře: Johny,Boss
SZ
Souhlasím s Watchníkem !!.
# 20.10.2015 17.18
 
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Tohle nebylo poprvé. Také jsem měl v ostrovicích druhý účet, kde se ta jejich partička domlouvala co a jak. Normalně si tam psali, Lio tam byla za účet Emvey. Pak logla CHTS a portovala se na nás, a pak tam přišla a napsala: ,, TAK JSEM TU " . Jakože nenápadně, aby zakryla to že se na nás portovala. Pak napsala kolik má drak HP.
# 20.10.2015 17.19
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
žádnávašeovce
zablokován
SZ
jojo a proto se od vás hned odportla :D nic proti hoší ale každý jsme tam měli špehovaci acc :D takže nám nemusela posilát kolik má přišera životu atak :D
jste jak děti :D nemuže za to že jste se přihlásili hned všichni po sobě :D
# 20.10.2015 17.22
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Já nechápu jednu věc, už je tu na ni podobná stížnost opakovaně. Proč teda, když se to opravdu děje, to nikdo nenatočíte? To je takový problém zapnout Fraps? Nebo alespoň ty screeny, když už neumíte s videem. takhle vám to stejně nikdo neuzná.
# 20.10.2015 17.23
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Watchník
uživatel
Ve hře: Watchn
SZ Mail
Přesně Quoneel to napsal uplně správně
# 20.10.2015 17.25
 
kubaa
uživatel
SZ

Dvoulistek:Já nechápu jednu věc, už je tu na ni podobná stížnost opakovaně. Proč teda, když se to opravdu děje, to nikdo nenatočíte? To je takový problém zapnout Fraps? Nebo alespoň ty screeny, když už neumíte s videem. takhle vám to stejně nikdo neuzná.


aleale najednou bys chtěl vidět důkazy vid hlavně když si na mě stežovali tvoji kuříci tak si důkaz nepotřeboval lollol
# 20.10.2015 17.30
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Bez důkazů poměrně zbytečný téma. Jestli se něco takového stane, během 5ti sec máš zaplé camstudio/hypercam apod... a můžeš to přímo natočit. Takhle bez důkazů bych to rovnou lockoval.
# 20.10.2015 17.50
 
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
j zsa to píšeš a zas bez videa prečo to netočíš? ked sa to už stalo len som sa portovala a hladala som si svoj acc soft je posunutý o pár čísel (možete si to overiť) a houg 5 sekund som tam ani nebola :D (možno dokopy čo som sa portla na nich 3 acc čo tam bolo tak to mohlo byť 5 sekund !
# 20.10.2015 17.55
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Online hráči v admince (kde jsou i ID hráčů) je opravdu posunutý z důvodu visících účtů.

Bezpředmětné téma, melete samé hlouposti. Ale nejste schopni to ničím vypodložit. Je mi líto, zámek.
# 20.10.2015 18.13
 

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » lio zneužívání práv [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.