Chmatákov online


Fórum – Pár nápadov (už zase)

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pár nápadov (už zase)

BlueWolf
uživatel
Obrázek
SZ Web
Dostal som pár ďalších nápadov
1.Pálenie medoviny (tento nápad súvisi so zberom medu z topicu ,,Modli sa a pracuj")
Chmták by nazbieral med. Kúpil si vedierko ktoré by naplnil vodou (fungovalo by to podobne ako rybárenie len by ste získaly vodu vždy keď ponoríte vedierko). Z polí (ktoré by sa vytvorily samozrejme) by získal usilovným zberom chmeľ. Potom to všetko dá dokopy v kotlíku ktorý navrhoval Bigdragon v topicu ,,Mňam, to je ale bašta. NJN, ale jedova" .
Medovina by sa dala vypiť alebo predať.
2.Pálenie piva
Postup by bol rovnaký ako pri výrobe medoviny s rozdielom že by sa nepridával med. Pivo by bolo tiež lacnejšie.
3.Nové zviera: Chmatverka
Veľká veverička na ktorej by sa dalo prepravovať. Vyskytovala by sa na drevorubačskom ostrove.
4.Voz (pohyblivý inventár)
Bol by to vlastne niečo ako druhý (trochu väčší) inventár chmaták by ho tlačil pred sebou a mohol by sa doňho dostať len ten kto má heslo alebo kľúč (ešťe neviem). Veci by sa z neho vyberali ako z truhlice.

P.S. Prosím pri odpovediach si dajte tú námahu jednou krátkou vetou ohodnotiť každý nápad. Dalej chcem povedať že môžete vyjadriť kritiku ale vety tipu ,,Je to blbost!" nie je kritika. Kritika musí mať opodstatnenie. Ďakujem
# 13.7.2007 18.21
 

Stránky: 1 2

DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
ad 1. a 2.: S tím souhlasím, pro přidání pár HP nebo na nějakou oslavu by to bylo dobré.

ad 3.: Nevím, zda se zrovna veverka hodí na ochočování a jako dopravní prostředek... ale určitě lepší než další chobotník, protože už je přechobotováno.

ad 4.: To tlačení před sebou by asi možné nebylo, maximálně ten nákladní chobotník (nešlo by už nasadit nic jiného), ale to nevím, jak by šlo technicky.
# 13.7.2007 18.57
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Martir
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
KRATKA KRITIKA :)
bod č1) BW:

vety tipu ,,Je to blbost!" nie je kritika

a co ti na to mam rict jinyho?OMFG do medoviny se chmel nepridava. http://encyklopedie.seznam.cz/heslo/69366-medovina
jinak to zas takova blbost neni

bod č 2) hmm, neni to spatny. (ale nestacilo by vyrabeni medoviny?)
pivovarstvi je "zbytecny skill" , ptze medovina se da zahrnout pod medovnictvi ktere se vyskilluje sberem medu. pridavat zbytecne chmel a new skill je podle me zbytecnost. Zvlast kdyz medovina je vynosnejsi.

bod č 3) navrhu na nove zvire (vozitko) uz bylo hodne. hodne jich bylo zamitnutu.
Kdyz ti nestaci to co je k dispozici, posli gizmovy 300,- a on ti tu veverku udela.
Ale musim uznat ze jako zpestreni by se nake nove zvire hodilo.

bod č4) nvm jak to ces udelat (jet na chobotoj a tlacit pred sebou vuz :) )
No nvm nvm estli by se to vyuzilo, akorat by to vedlo k tomu ze by killeri chodili s 20 lekarnama. Estli nemas misto v invu dej si veci do bani. Taky nechapu co by se stalo kdyby te stim vozem nekdo zabil?
# 13.7.2007 19.03
Obrázek
1350 Hours played & Deleted 8-)
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
měl by třeba zámek na kole:-)
# 13.7.2007 19.10
 
BlueWolf
uživatel
Obrázek
SZ Web
Martir: Ja som tam nenavrhoval žiadne nové skilly. Neviem prečo si každý vysvetľuje novú činnost hneď ako nový skill. Ja som to chcel zahrnúť v skille varenie. Keby sa na každú činnosť vymýšľali nové skilly tak ich máš už aspoň 100. A k tomu chmeľu, chcel som len aby bolo varenie medoviny zložitejšie ako varenie piva.
# 13.7.2007 20.05
 
Martir
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Hmm, tech skilu uz je beztak mrte (medovnictvi, vareni, brouseni, sber perel, zlatnctvi,atd....) Jinak medovina se z chmelu NEVARI
estli si to ces mit slozitejsi medovina se vyrabi z kvaseneho vceliho medu
a pivo ze: sladu, vody a chmelu :)
Ale tu snahu musim uznat
# 13.7.2007 20.18
Obrázek
1350 Hours played & Deleted 8-)
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
1 a 2:
Pivo a medovina, paráda. Pivo je na vaření složitější než medovina ;) Jen med je dražší než chmel, proto je její cena vyšší. A skilly bydou vaření/pečení a na nápoje bych ten skill dal (já zase zastávám názor, že čím víc skillů, tím líp)
3:
Mně se na to zase veverka hodí náramně (s tím rozdílem, že ten vozíček potáhne za sebou).
A jak ošetřit plnej vů lékáren? Jednoduše, Bude to jen pro řemdy- ostatní to nepotřebují. A Řemeslník má být nejbohatší povolání (pro zaryté bojovníky: Bojovník je nejobtížněji slušně hratelné povolání, na živobytí si totiž musí vydělat v rámci RP- takže ochrana, procházení dungeonů atp- dungeony určitě budou)
4
Tento nápad jsem si dovolil spojit s nápadem 3. Veverka je vhodná pro vozíček, ale určitě né na ježdění. Ten vozíček si představuji tak, že chmaták bude sedět na vozíčku a veverka to celé potáhne. Vozíček bude mít stejnou rychlost jako chmaták- bude pomalejší než chobotník.
# 13.7.2007 20.23
Obrázek
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Jezdit na veverce :-D na vás bych poslal ochránce zvířat.Vymyslet jinný dopravní prostředek než je chobot je dobrý nápad, ale že zrovna na veverce :-D a bigdragon je ještě větší sadista ten by ji ještě k tomu nechal tahat vozík :-D
# 13.7.2007 20.31
 
BlueWolf
uživatel
Obrázek
SZ Web
Včera som pozeral TV a dávaly tam ako prežiť v divočine. Ukazovaly ako uloviť a pripraviť si veveričku na ohni. :-)
# 13.7.2007 20.54
 
Firen
uživatel
Obrázek
Ve hře: FirenAS
SZ
Prvé 3 sú dobre premyslené, ale posledný by som do Chmatu nedával.
# 13.7.2007 21.54
 
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
A ještě jeden dodatek k veverce:
Pojmenování chmatverka mi přijde nemístné.Třeba chmatopramen mi sedí, nebo CHUJ to taky.Protože to je stejně jako v realitě pojmenováno podle města kde působí (Pivo se vaří v chmatákově a útočná jednotka je chmatákovská to je stejné jako třeba LAPD). Ale názvy typu CHodafone nebo Chokia mi nesedí stejně jako chmatverka.
# 13.7.2007 22.06
 
Firen
uživatel
Obrázek
Ve hře: FirenAS
SZ
Chmaterka :D
# 13.7.2007 22.15
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Je to prostě veverka a hotovo...
# 13.7.2007 22.17
Obrázek
Vasilij
uživatel
SZ ICQ
1(+2(verrrry goooood
3 verrry gooood mne sa pači chatverka
Vezna: prečo je to nesmyslene??, ved sme v chmatakove a v nom je vsetko chmat...
4(neviem skôr sa mohli dať banky do kazdeho sektoru
# 13.7.2007 22.27
 
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Vasilij: Už jsem to v podstatě vysvětlil. Chmatákov je město.Název města se odráží v některých věcech a třeba místech, ale v názvu zvířat? To už mi přijde blbé (zase ale název chmatopramen mě pobavil).
# 13.7.2007 22.48
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
řeknu to jinak

Chmatopýr je ok, ale vyslovovat chmatverka, to stejně používat nebudu. Je to prostě veverka....
# 13.7.2007 23.47
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pár nápadov (už zase)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.