Chmatákov online


Fórum – Štastné wipe

Fórum » Screenshoty » Štastné wipe

uranus je king:D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Uranus,Lovec draků,Cupak.
SZ Web
Ahoj, už je to půl roku od poslední ho wipe a s největší pravděpodobností, bude zas, takže chci v následujících střípcích poznamenat co se za ten půl rok stalo, nebudu to psát po po řadě , ale bylo to zhruba tohle:
Systémovka hlásí že bude rollback, ale nakonec bylo wipe
Na pozice Chmazky nastupují Straw a Liones, na Chts Amonymouse (nevím ten nick přesně) a Sally. další si již nepamatuji protože jsem je ve hře moc nepotkával, ale podle webu by to měly být Amf a Kacenka.
Chmazkou je zvolen Smile, a krátce po ním dostává Straw down, a Lio se stává Chts
Fredy se stal správcem, a dělá kilící fun který trvá cca 2 dny, potom nastanou drastické změny, bony zrušeny, shopy změněny, bílá lama přestala být vipko, a místo perly začal padat brouk, a později i truhla, což vyvolalo příjemné reakce.
Do pozice Chts je jmenován Burner a Bushido.
Black napsal že končí se správcováním, nahradit ho měl yoyo, který udělal celkem 2 kopací q, oživil chmatmafii, a chmat nigt cup, potom odešel a s ním dostal down i Fredy, Bushido a Burner (který se stal moderátorem).
Black se vrátil jako správce, byl nábor do chmazky (kvůli odchodu Perse) a do chts.
Do chmazky byl pixeem vybrán Exo, a Hockem Honzan, ten se ale neozval tak byl vybrán Bumblebee.
Do Chts s výraznou (bio má pravdu ale, sólokapr je sólokapr:D) převahou hlasů byl dán Laciusek, a hned po svém zvolení byl přísnější což se biovy nelíbilo (ano byl to právě Bionicle, co chtěl aby byly chts přísnější :D)
Lio se stala redaktorem a také se stala se přísnější Chts
Server spadl a fredyho změny s ním, po pár dnech byly nahozeny, potom jěšte 2 než byly zrušeny truhly místo perel, které zas nahradily brouci, a byly tu i další změny.
Směnný sytém byl ochuzen o vipka za sošky, a sýry za houby, a byly zdraženy zbraně, jedinou kladnou věcí snad byly mobily, ale ty také nejsou nic moc.
Chts dostaly soft, Bumblbee a Exo dostaly down, a na Chmazce zůstal jen Smile a Ghost. Byl ohlášen wipe.
Takže všem přeji úspěšný začátek i konec, a hlavně štastný wipe, pokud wipe bude (a být nemusí a byl bych radši) by bylo dobré ten poslední den udělat jako apokalypsu, vyhazovat zbraně, kilit v blue zóně, a nakupovat vipka, ať je nějaká legrace :D:-)
Zde je blahopřání ode mě:-D:
http://www.jpeg.cz/obrazek/ei6J
A děkuji za pozornost.
Edit: počkat to s tím fredym sem nezvýraznil já, to není féér:D:D



Naposledy upraveno: 8.10.2015 23.00

# 8.10.2015 18.05
Nechtějí už gm, konečně vrátit rybářskou čepku, takhle sou 2 spešl pruty vedle sebe.
http://www.jpeg.cz/obrazek/eAl3

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek[/url]
  • Líbil se ti tento půlrok a chceš wipe?
  • Ano líbil, ale wipe chci 21 hlasů, 84 %84 %
  • Ano, a proto ho nechci0 hlasů, 0 %0 %
  • Ano a líbí se mi ta fotka2 hlasy, 8 %8 %
  • Ne a líbí se mi ta fotka0 hlasů, 0 %0 %
  • Hnusná(hlasující je gey)2 hlasy, 8 %8 %
  • Celkem 25 odpovědí

Stránky: 1 2

Ghost_27
uživatel
SZ Mail

uranus je king:D: by bylo dobré ten poslední den udělat jako apokalypsu, vyhazovat zbraně, kilit v blue zóně, a nakupovat vipka, ať je nějaká legrace :D:-)





To by bylo nejlepší :D :D :D
# 8.10.2015 18.21
 
EmKa
zablokován
Ve hře: EmKo,EmKa,EmKoO
SZ ICQ Skype
WIPE bych brál.... Hlavně když by byl wipe bylo by více srandy...
# 8.10.2015 18.31
EmKo - Bojovnik
EmKa - Remeslnik
EmKoO - Pobuda
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jo taky jsem dřív hrával wipe... velká švanda, užil jsem si to
# 8.10.2015 18.34
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Jako nebyl to jeden z nejlepších půl roků, co CH kdy měl ale tak můžem být rádi že furt jede.

Uranusi jsi hloupý, skočíš na každou věc co kdo napíše (zřejmě to jak napsal black do tématu Uvěznění do NP, kdy napsal že jsem sám chtěl aby CHTS byly přísnější, pak mu samo došlo že to je banální trest :D ). Výrazná převaha to ani nebyla, bylo to tak tak. Museli jsme Laciho hodně boostit, aby se tam dostal. Což nakonec byla chyba.
Bohužel si hráč, který o sobě píše že je mu 16 a přitom neumí napsat fucking směnný systém. Zkus si to sám těžit.. xD

Je to celkem blbě napsaný, redaktorem nebudeš. Začátek je hodně stručný a koncem tam rozebíráš, jak nebyly 2 dny nahozeny fredyho změny.
# 8.10.2015 19.26
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
WasteFuL
uživatel
Ve hře: Snaker, Snakeris
SZ
Spíš tento půl rok nebo tři měsíce co fredy udělal ty jeho změny, podobné Jabku, což mě bavilo do té doby, kdy každý měl vše a na vše vyděláno a kvesty byly každý den ty samé, otázky, hledačka, exo to byla dobrá chmazka (y)
# 8.10.2015 19.32
 
uranus je king:D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Uranus,Lovec draků,Cupak.
SZ Web
Zvracenio: ach jo vše hezké zkazíš, já nechci být redaktor jen sem nevěděl co k té fotce napsat. Byl sem u toho a ano dost si se vztekal. Jo a kéž by ale roky rychle utíkaj.
Emka: to bylo jen shrnutí, a doplněk k fotce, ani číst to neumí



Naposledy upraveno: 8.10.2015 20.02

# 8.10.2015 19.50
Nechtějí už gm, konečně vrátit rybářskou čepku, takhle sou 2 spešl pruty vedle sebe.
http://www.jpeg.cz/obrazek/eAl3

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek[/url]
EmKa
zablokován
Ve hře: EmKo,EmKa,EmKoO
SZ ICQ Skype
Jak sem psal WIPE bych bral, jelikož kolik hráčů má mega moc peněz a nějací mají sotva cca 100k někteří ani to a žebrají o peníze na léky a tak dále.
Proč je založeno toto téma k ničemu. Nevím kdo z vedení udělal anketu na to jestli chceme WIPE Ano|Ne. cca 32 hlasu je pro to že wipe chceme a cca 15 hlasu proto že ne... Výsledkem je to že by wipe měl být. Tak nechápu proč si udělal tohle téma klidně sis to mohl nechat pro sebe akorát tu bude bio psát ty své hlouposti toho co napsal...


(!!!BIO!!!)
To že nejsi v týmu není náš problém, nepošpiňuj tu Lionees a Laciuska.... Svou práci dělají dobře a to že se neumíš chovat ve hře slušně není jejich problém! V popisu práce mají zavírat každého co něco provede a ty porušuješ pravidla bych řekl často!
# 8.10.2015 19.58
EmKo - Bojovnik
EmKa - Remeslnik
EmKoO - Pobuda
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Emko ty jsi tu chyběl xD
Na wipe se docela těším:)
# 8.10.2015 20.01
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
lubosek
uživatel
SZ
Emko je ničitel :D.
# 8.10.2015 20.02
jsem pixee
EmKa
zablokován
Ve hře: EmKo,EmKa,EmKoO
SZ ICQ Skype
Pixee vtipné :D :D Jen sem napsal svůj názor...
# 8.10.2015 20.05
EmKo - Bojovnik
EmKa - Remeslnik
EmKoO - Pobuda
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
EmKo, jsi neuvěřitelná pí*a :D :D :D
(doufám, že kdyžt am je hvězdička, tak nedostanu warn :3 :3)
# 8.10.2015 20.16
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail

EmKa:

(!!!BIO!!!)
To že nejsi v týmu není náš problém, nepošpiňuj tu Lionees a Laciuska.... Svou práci dělají dobře a to že se neumíš chovat ve hře slušně není jejich problém! V popisu práce mají zavírat každého co něco provede a ty porušuješ pravidla bych řekl často!



Promiň :-[

Ale notak Emko, to ti nedošlo že se ti všichni jen smějou. Jak je jedno mě co si o mě myslíš, je jedno všem co si o nich myslíš. Hraješ CH 11 let s přestávkami a furt jsi tak blbý.
Napsal bych ti toho víc ale nechce se mi něco dlouhého vymýšlet, prostě jsi blb.
# 8.10.2015 20.20
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
EmKa
zablokován
Ve hře: EmKo,EmKa,EmKoO
SZ ICQ Skype
bio a co o tobě...



Naposledy upraveno: 8.10.2015 20.31

# 8.10.2015 20.25
EmKo - Bojovnik
EmKa - Remeslnik
EmKoO - Pobuda
kubaa
uživatel
SZ

EmKa:BIO - :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


tohle celkem vystihuje to ,co o tobě napsal bio :'(
# 8.10.2015 20.27
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail

EmKa:bio a co o tobě...



Co co o mě, bohužel to vidím až upravený ale jsem rád že to kuba quotoval :D

Jestli si vážně napsal jen několik desítek smajlíků, tak si furt blb a nic jinýho si tím nedokázal. A nezkoušej být za každou cenu lepší než ostatní, nechci ze sebe dělat nějakého frajírka ale nejsi zrovna hráč, co by se o něco takového měl pokoušet. Buď ticho, témata si čti a svoje názory, které stojí za starou belu si nech pro sebe. Jako to že budeš nonstop klikat na usměvavého smajlíka o tobě fakt říká dost..

Každopádně abych se nevyvaroval tématu, fotka na prd.
# 8.10.2015 21.02
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ

Stránky: 1 2

Fórum » Screenshoty » Štastné wipe

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.