Chmatákov online


Fórum – IP BAN

Fórum » Komunikace se správci » IP BAN [zamknuto]

WasteFuL
uživatel
Ve hře: Snaker, Snakeris
SZ
Takže já dostanu ban za bug za obranu, protože empty je pixxekův kamarád, ale když sakulinka (který používá wpe jako pastu na zuby) dostane 4x ban za wpe s ním se nic nestane.

Podle toho co pixxe by měl dostat taky ban ip

Účty smazaný, IP zabanovaná.
Berte to jako případ pro ty, kdo by to chtěl taky zkoušet. Uvědomte si, že věci se zpětně vždycky dohledaj, takže vás ban ip nikdy nemine.
# 6.10.2015 22.11
 

Stránky: 1 2 3

WasteFuL
uživatel
Ve hře: Snaker, Snakeris
SZ
Ale nechápu na tom jednu malou věc, když já za to dostal ban ip ok v pořádku, ale když sakulinka, který použivá wpe snad na vše a navíc dostal 2x ban učtů za to že skillil pomocí wpe, tomu dají ban a je to v pohodě. Jestli já mám dostat ban ip tak ať i sakulinka. Ať jsme si rovni.
# 7.10.2015 12.51
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Je rozdíl hlavně v tom, že ty to využíváš ke zneužívání vůči ostatním hráčům a jejich poškozování, chápeš? Ostatní třeba používají WPE na rybaření, to ale nikoho nepoškodí, chápeš? Je to lepší než autoclick..
# 7.10.2015 13.15
 
WasteFuL
uživatel
Ve hře: Snaker, Snakeris
SZ
Používání speedhacku a podobných programů = blokování IP adresy

je to to samé brouku :-) a já navíc ani nic nepoužil
# 7.10.2015 13.18
 
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ

10. Zneužívání chyb ve hře, používání crackovacích programů či jiné narušování hry = blokování účtu a IP adresy

# 7.10.2015 13.27
 
WasteFuL
uživatel
Ve hře: Snaker, Snakeris
SZ
jo, to je pravda, ale proč když je to v pravidlech, nevyřešíte i wpe pro?
# 7.10.2015 13.55
 
Nexoušek_obnova
uživatel
SZ
Wpe se řeší dle rozsahu. Jak vidíš pokud někdo zneužívá wpe nebo jiných snifferů, tak poprvé většinou skončí s běžným trestem např. tisíce kamenů / ban účtu. Pokud je to podruhé, všimni si že jsou primárně mazány účty a potřetí už blokace ip.

Ale je to dosti individuální, záleží na vážnosti zneužití. Ovšem pokud tím jsou poškozeny další hráči, máš jisto jistě rovnou blokaci ip a po účtech. Pokud např. leveluješ skrze wpe, tak z toho z počátku vyvázneš ještě vcelku dobře. :-D
# 7.10.2015 14.05
 
Bob126
uživatel
Obrázek
SZ
Fredy pouzival WPE na sbirani zbrani, dostane taky BAN? Videa mam klidne je sem hodim. Mam tolik videi o Fredym, ze by to stacilo na 10 BANu, budeme ferovi?
# 7.10.2015 15.15
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
maku prosim tě :D to sbírání ze země bylo sice přehnané a mohl jsem podělat kohokoliv ale nebylo to proti pravidlům... ted už to proti pravidlům je :D můžete mi poděkovat... mimochodem pravděpodobnost že si nezahraju kdy budu chtít je nulová...

wasteful: tak jak píše nex, je rozdíl mezi tím, že někdo killí chmatopýra o mapu dál a tím že poděláváš ostatní hráče, gm se může slitovat a dám nějakýmu wpe skillerovi ban aby to na dalším učtu už nedělal... ale když poděláš člověka (ted to byla třeba jen harpuna), předáš si itemy na jiný účet nebo je schováš ke kámošovi, nemůžeš počítat jen s banem účtu... to bys mohl sbírat bany do nekonečna stejně jako itemy..
# 7.10.2015 15.27
WasteFuL
uživatel
Ve hře: Snaker, Snakeris
SZ

Fredy_Guvnoš:maku prosim tě :D to sbírání ze země bylo sice přehnané a mohl jsem podělat kohokoliv ale nebylo to proti pravidlům... ted už to proti pravidlům je :D můžete mi poděkovat... mimochodem pravděpodobnost že si nezahraju kdy budu chtít je nulová...

wasteful: tak jak píše nex, je rozdíl mezi tím, že někdo killí chmatopýra o mapu dál a tím že poděláváš ostatní hráče, gm se může slitovat a dám nějakýmu wpe skillerovi ban aby to na dalším učtu už nedělal... ale když poděláš člověka (ted to byla třeba jen harpuna), předáš si itemy na jiný účet nebo je schováš ke kámošovi, nemůžeš počítat jen s banem účtu... to bys mohl sbírat bany do nekonečna stejně jako itemy..




wpe skillerovi ban aby to na dalším učtu už nedělal.., ale když to bylo po třetí tak jak sakulinka, tak mu taky budou dávat bany do nekonečna a nemyslím si že s tím přestane :DD A jak říkal Sam, na všechny stejným metrem... :-!
# 7.10.2015 15.39
 
lubosek
uživatel
SZ
Mak: já jsem v roce 2008 vykradl gm acc, dostanu za to taky ban IP?
Wasteful pochop že ty si tady nebudeš určovat kdo jakej dostane trest, ikdyby někdo jinej za to stejný dostal jen NP 100sutru tak si uvedom že ty s tím nic neudelas.
# 7.10.2015 16.39
jsem pixee
pan black
uživatel
SZ
Jak je možný, že jednou dostaneš 300 za rozbitou potkávačku a jednou tě fízl pustí bez pokuty a řekne, aby se to už neopakovalo ? Sakra, nespravedlivej život co, měl jsem podat stížnost na ministerstvo vnitra.
# 7.10.2015 18.05
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Rozdiel medzi trestom smrti a len obyčajným vezením je ale dosť veľký, keď už sme pri takýchto prirovnaniach :D A to už stojí za to si otvoriť hubu a niečo s tým spraviť... Ban IP je v podstate najvyšší trest a pre niektorých znamená, že sa do hry už nelognú pravdepodobne nikdy.
# 7.10.2015 18.15
 
lubosek
uživatel
SZ

Sam #12:. Ban IP je v podstate najvyšší trest a pre niektorých znamená, že sa do hry už nelognú pravdepodobne nikdy.



Dneska už skoro každej je schopnej ten ban obejít a navíc za pár dnů bude wipe + unbany ip, ale pokud bude dál pokračovat v děláním ze sebe chudinku, jeho ip bude jako jediná, která po wipe zůstane ve firewallu.
Když už jsme u toho, tak mohl dostat jen ban acc (což bylo v plánu, ale když jsem pak za id 6 viděl, jak si ''nenápadně'' přehazuje ukradený věci bugem k někomu jinýmu a u toho se směje a myslí, že to nenajdu, tak jsem se vytočil a zničil ho).
Takže ne jen že využil bugu hry k poškození jinýho hráče, ještě ukradený itemy se smíchem schová někam, aby správcům přidělal ještě víc práce.
# 7.10.2015 18.31
jsem pixee
WasteFuL
uživatel
Ve hře: Snaker, Snakeris
SZ
Pixxe, ukradený předměty to nebyly, byly to moje věci z Q byla to nějaká vánočka, drak, had. Dal sem si to k biovi, protože sem si myslel, že dostanu ban tak ať o ně zbytečně nepříjdu.
# 7.10.2015 18.34
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
To som nevedel že po wipe sa mažú aj bany, kedysi keď niekto dostal ban IP tak to bol jeho koniec :D Obísť ban IP sa dá lahko, to je pravda ale sú proste ľudia ktorí sa na celú hru po bane IP radšej vyserú a už sa ani nevrátia a Chmatákov nieje zrovna hra, ktorá si môže dovoliť takto strácať ľudí. Chápem že sú ľudia, pri ktorých je dosiahnúť toho aby sa nevrátil cieľ ale do tejto kategórie by som zaradil až chorobne nepolepšiteľných idiotov. Neviem ale akú má históriu trestov tento hráč.

Každopádne, tresty určujete vy, nikoho neobhajujem len sa mi zdá ban IP v Chmatákove až moc tvrdý trest za jednorázové (podľa toho, čo sa tu píše) zneužitie bugu, ktorých je v tej hre neskutočne moc a zneužíva ich snáď každý, aj ja xD
# 7.10.2015 18.43
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Komunikace se správci » IP BAN [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.