Chmatákov online


Fórum – Úpravy nudných questů

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Úpravy nudných questů

uranus je king:D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Uranus,Lovec draků,Cupak.
SZ Web
Ahoj, chtěl bych reagovat na to že si hodně lidí stěžují na základní [qvesty], a to tak že je zkusím navrhnout úpravy.
Stížnosti jdou hlavně na hledačky, a otázky, které jsou hodně často, chápu jsou rychlé a chmazky, mají vlastní život, ale upravit by se mohly.
Hledačky:
Hock:,,zákaz 5 min. hledaček,,
Tak co to udělat zajímavější: chmazka se ,,schová,, na určitém místě kde neplatí obrana, ale někde blízko aby tam přišlo víc lidí, potom ukončí hledání systémovkou třeba: už nehledejte, pak by se rozdaly zbraně a kdo poslední přežije tak dostane odměnu, odměna by mohla být zvýšena.
Otázky- uranova tajenka:
Místo otázek by byly tajenky slova( př.- popravčí na 3, atd.)
1. kolo postopí 3
2. kolo postopí s nejvíce body
3. kolo-směnárna- body za chk připadaně prémie(věci)
Bonus: uranova ruská ruleta:
Konalo by se to v chráněné zóně, kde je nemocnice,
všichni hráči by byly zabiti, a následně oživeni v nemocnici (aby měly 25hp), dostaly by základní broku
od středu by udělaly 3 kroky, a pal... závisí na náhodě, amulety zakázané.
Vím že je ruská roleta dobrý q ale chtěl sem ho udělat víc reálnější.
Všechno sem to vymyslel už dřív před náborem na chmazku, ale s 99 procentním warnem už nemám šanci jím být.
Díky za odpovědi a za pozornost.
Edit: Za hrubku v anketě se omlouvám, sem hold disgrafik.:)
# 5.10.2015 19.47
Nechtějí už gm, konečně vrátit rybářskou čepku, takhle sou 2 spešl pruty vedle sebe.
http://www.jpeg.cz/obrazek/eAl3

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek[/url]
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 31 %     Hlasovalo: 8
  • Líbý se ti tyto úpravy?
  • Ano 3 hlasy, 17 %17 %
  • Ano,ale má to ješte muchy3 hlasy, 17 %17 %
  • No základ. q sou dobré 1 hlas, 6 %6 %
  • Ne11 hlasů, 61 %61 %
  • Celkem 18 odpovědí

Stránky: 1 2

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
klasický Q:
- příprava: 1minuta
- čekání na lidi po systému: 1 min.
- trvání soutěže/hledačky: 5min/2min
- odevzdání cen: 20 sekund
celkově: až 7 minut

promakaný Q:
- příprava: podle složitosti
- čekání na lidi: 1 min.
- vysvětlování: 2 min.
- odpovídání na dotazy: 3 min.
- čekání na hráče co si při odpovídání na dotazy odskočil: 1 min.
- čekání na odpověd od 10tiletého hráče který se snaží účastnit: 2 min.
- fail start + opětovné rychlovysvětlení: minuta a půl
- trvání soutěže: 2 min.
- čtení komentářů od proherců než se rozhodneš je vyhodit/utišit: 30 sekund
- odměnování: 1 min.
- mít dobrý pocit z dobře odvedené práce: 2 min. po Q než ti někdo napíše že to bylo nap**u
celkový čas: nejméně 192 hodin

Je sice pěkné, že hockův záměr byl, aby chmazky dělaly lepší Q a psaly je na forko. Ale takhle to nefunguje. Není náhoda, že každá bejvalá chmazka, byla úplně stejná jako ta současná a budoucí.
# 5.10.2015 21.14
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Sqěle shrnuté od fredyho si myslím.
Nemá cenu nic velkého vymýšlet, jako někteří z nás by dobrou akci dooooooost potřebovali, jenže lidi smrdí. Bude to furt hledání exa u Yvera a vedení ho domů.. to se už asi nezmění. Lidi si ani nedělaj pořádek, CHTS by rovnou měli házet do NP, žádný "ještě jednou něco napíše a np" ale rovnou.
# 5.10.2015 21.25
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Chýba im kreativita... Nie všetkým napr. Ghost sa snaží vymýšľať...
# 5.10.2015 21.28
 
uranus je king:D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Uranus,Lovec draků,Cupak.
SZ Web
Fredy:no já napočítal 16 min:D a jiné nové q (gl.h.) trvaly hodně dlouho, hodně nových q trvá dlouho.
No těd ti to řeknu rovnou, vždy se najde někdo chytrej kdo to pochopí řekněme-1
bez přestávek kdo odejde končí -2 min
bude to na webu -2 min
kdo to projel bude ignorován- domluvení s chts případně-30 s
A ano bylo to právě uděláno aby to nebylo krátké, a ani tak dlouhé to není.
A vůči vysvětlování na hledačkách nemá cenu protože jak kiler vidí zbran chopí se šance:D
# 5.10.2015 21.50
Nechtějí už gm, konečně vrátit rybářskou čepku, takhle sou 2 spešl pruty vedle sebe.
http://www.jpeg.cz/obrazek/eAl3

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek[/url]
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Trochu k tomu vysvětlování - když už by se jednalo fakt o něco většího, hodil bych to na forko několik dní předem a něchal tam místo pro dotazy atd... Chápu že někteří na forko ani nechodí, ale přeci jen by to něco málo ušetřit mohlo + naučit ostatní na to forko chodit. Prostě sem tam přeš den pořadatel naspamuje link na forko nebo ať se tam prostě podívají, jinak se nebudou moci zůčastnit daného Q a ono to půjde :-D
# 5.10.2015 22.04
 
uranus je king:D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Uranus,Lovec draků,Cupak.
SZ Web
Bio: No asi tak, smilovy a lio, také nešly q podle plánu a v čas, vím že npř. řemeslnické závody byly už dvakrát zrušeny, protože pořád někdo používal porty a trvalo to moc dlouho, neříkám že to musí vyjít, ne, vždycky může někdo mít porty, nebo při nejhorším wpe. Také to dělám proto že sem měl nápad počítal sem že to nebude mít úpěch:-(
DieW: No ono se to takhle nedá říct, bumble, má taky kreativitu ale nesnaží se, nikdy se nesnažil, polovinu času je afk, ale talent má, exo je chmazka jen proto že udělal q s biovým vipkem, od té doby nemá čas a dělá slabé q, ghost má talent a je celkem aktivní ale neumí komunikovat s lidmi a pořádně přečíst text, než odpoví, a říká všem kidi.
Ano chts jsou občas slepý, na obyčejný lidi vidí, a na ty co porušují pravidla ne a furt a pořád varují:-D, tak mi příjde že chts trochu při psaní trestů přehánějí ale to je můj názor:D



Naposledy upraveno: 7.10.2015 14.39

# 5.10.2015 22.24
Nechtějí už gm, konečně vrátit rybářskou čepku, takhle sou 2 spešl pruty vedle sebe.
http://www.jpeg.cz/obrazek/eAl3

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek[/url]
pan black
uživatel
SZ
Co ti k tomu mam napsat ? Jestli chceš Urane, dělej si Uranovi tajenky a Uranovi ruský rulety, nikdo ti v tom nebrání. Líbí se mi že se tím zabýváš, že máš nápady, ale co teď čekáš ? Co přesně chceš slyšet od Chmazky a GM ? Díky Urane mockrát, že jsi vymyslel další dvě soutěže, které už tu byli tak 5x. Samozřejmě že ruská ruleta je něco jiného než Uranova ruská ruleta, to je mi jasné.

Pro Chmazky: Jinak co se týče těch hledaček, chápu že příjdete večer domu a už se vám nic nechce, nemáte čas apod. Ale jako sorry, máte udělat jednu soutěž za den, kdo to nebude zvádat, nebo to bude šidit, jednoduše uvolní místo. A vy celej den nic neděláte a večer napíšete systém "jsem schovanej najděte mě" a ještě ke všemu za nesmyslné ceny. Pak hezky napíšete "Udělal jsem hledačku, zabralo mi to 10 minut, blabla" a máte pokoj. Když si najdete čas na to, aby jste někde vyčkávali na 3 nejrychlejší hráče, určitě si najdete čas na nějakou smysluplnější zábavu. Soutěž jako je hledačka zvládne naprosto každý, takže to opravdu nepovažuji za plnohodnotnou soutěž.
# 5.10.2015 22.43
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Já to spíš vidím tak, že každý chce být Chmazka, ale jakmile se jí stane, tak pochopí, co to obnáší :D Musí tomu věnovat čas, peníze, úsilí a nakonec příjde 5 hráčů a z toho 4 z nich brečí, že to je na hovno soutěž a dělá bordel...

Vím jaké to je. Jako Chmazka jsem byl několik měsíců v dobách kdy tu hru hrálo 10x víc lidí a občas se aspoň půlce lidem odvděčit už bylo tehda docela těžké. A to ta komunita byla úplně na jiné úrovni :D
# 5.10.2015 22.48
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Zas tak bych se na ty lidi nevymlouval. Vždyť ten čas a úsilí je mnohem menší, než normální hráč musí vynaložit na to, aby si vydělal/získal nějaké věci. Chmazka dostává co jsem tak slyšel docela solidní dotace podle mě neúměrné tomu, co je to stojí času + co odevzdájí hráčům. Prijde mi to tak, ze chtějí být chmazka jen skrze ty dotace, aby nemuseli vydělávat + skill výroba a alcha se taky hodí, že? :D Ale toď můj názor, klidně me opravte jestli dostávají 1 bílej a 20k na týden :D
# 6.10.2015 6.51
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
S chmazkou je to holt celé špatně. Myslím si že kdyby jim black nebo hock nedávali věci už dávno tu práci někteří nedělají. Jim dejte test, 3 týdny jim nic nedávejte a kdo přežije má titul čupr chmazky.
Vymlouvat se na nic nemůžou, lidi to zvládali všude bez dotací, jak na jabku tak i na ofíku.
# 6.10.2015 6.51
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
lubosek
uživatel
SZ

Bajonikl: někteří



Nikdo, to aby si chmazka vydělával na svoje itemy jsem taky zkoušel, dokonce i ty chmazky to tak chtěly. Vydělávat vydržely tejden.
# 6.10.2015 7.37
jsem pixee
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Nenechal bych je na to vydělávat, to ne, ale samy se můžete podívat, co odevzdají hráčům v soutěžích na forku a porovnat to s tím, co jste jim dali.
# 6.10.2015 7.51
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Lidi co poznali, co to obnáší být chmazka ví, že je to bezvýchodná situace...

Kdyby se ted pixee roztočil a dal vám chytrákům chmazku at se předvedete, vydrží vám to max 2 soutěže, dostali byste hejt od proherců, od kidů co neví co maj dělat, dokonce i od výherce když se tam objeví někdo jako bio co má u sebe miliardy a za 15 minut soutěžení mu dáte 40k xD

Možná přeháním, ale jedno je jisté... Doufáte že by jste byli lepší jak předchozí chmazky, ale takhle to nefunguje..

Nejlepší by bylo chmazku zrušit... GM questy jsou strop ;)
# 6.10.2015 9.57
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Tak když je ta hra udělaná teď tak, že je ve hře i tak tolik peněz, tak je jasné že si na nic vydělávat nebudou, protože by si museli vydělat na věci, které stojí desítky K. Kdyby to bylo udělané jinak, udělají dýku za 2k a hotovo :-D ale asi píšu blbost, nebudu přehánět.
Fredy to trefil, dal bych jim hejt.

Ale píšu to každému, radši prohraji na dobře vymyšleném a zorganizovaném Q, než abych vyhrál hledačku o 20k ke které připíšou 'trvala 69 minut, hlavní cena vip vipka'
# 6.10.2015 11.39
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Cosmo_obnova
uživatel
SZ
#spatny #napad #uz #radsi #nic #nevymyslej #unarusi #plz #diky #cs
#stejne #dostanes #vzdycky #od #kazdeho #pojeb
# 6.10.2015 12.59
 

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Úpravy nudných questů

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.