Chmatákov online


Fórum – Prodej Láhví

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Prodej Láhví

Saku
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sakulinka25
SZ Web
Zdravím všechny chmatáky^^
Napadlo mě, jestli by nešli prodávat láhve co padají od 100 rybaření. Hráči láhve nekupují protože jsou líní hledat poklad nebo hledat podle souřadnic neumí. Šlo by ale dál použít láhve k pokladu a pro ty co nechtějí hledat tak by to prodali u Otomara nebo někde kde by to prodat šlo..Třeba 1 láhev za 600chk..Víc nebo míň, to už je na GM jakou by zvolili cenu. Byla by tu alespoň další možnost jak si přivydělat pár chk ;-)
Neříkám že jich tu není dost :D Určitě je tu dost možností, jen mě napadla další možnost:) Aspoň by rybaření nebylo jen o tom udělat 100% a už ho nikdy nevyužít.



Naposledy upraveno: 28.9.2015 9.10

# 28.9.2015 9.04
Obrázek
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 36 %     Hlasovalo: 7
  • Chcete tenhle nápad ve hře?
  • Ano2 hlasy, 29 %29 %
  • Ne5 hlasů, 71 %71 %
  • Celkem 7 odpovědí
uranus je king:D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Uranus,Lovec draků,Cupak.
SZ Web
Nápad je to dobrý, ale víc než u Otomara, tak spíš u gm:)
# 28.9.2015 9.07
Nechtějí už gm, konečně vrátit rybářskou čepku, takhle sou 2 spešl pruty vedle sebe.
http://www.jpeg.cz/obrazek/eAl3

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek[/url]
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
1. je to sračka... 12k za 20 lahví, z toho pár map, z těch map poklady, z pokladu pytle s chk.. to ti muže rovnou gm vyměnit 12k za 150k...

2. lahva s mapou nejde dát do shopu
# 28.9.2015 10.11
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Mě to vysvětloval, prej to myslí jako že ty dáš Otomarovi 1 láhev a on tobě za to 600chk. Jenže to bez Gizma nejde.
# 28.9.2015 10.53
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Prodej Láhví

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.