Chmatákov online


Fórum – Historky z kapsy

Fórum » Diskuse mimo mísu » Historky z kapsy

Starej Monty
uživatel
Obrázek
Ve hře: SkaterBoy
SZ Skype
Sem budu psát občasné příběhy pro Bajonikla, Laciho, Teplomíra, Tajemnise, Kubise, Čutkise, Marcelise, Snakerise, Energyse, Kolumbise, Ouneelise a další crew co to zajímá.

Můj šefis volá, že mám ject na montáž do Ostravy. Tož říkán, že jedu, že se těším. Nedělní ''šichta'' v hospodě se trochu protáhla a začal sem se chystat až ránocNA PÁNA takže sem si pak v Lidlu musel koupit naký boxerky. GOD BLESS LIDL.

Čekal jsem, že slezský kraj je tvrdší než moravský jenže.. ani hovno. Zatímco tady si fetky střílej hned na ulici a z hospody se vyvalujou nixmachři i za bílýho dne a všude ležej zvracance tak tam.... scéna s pouštním chuchvalcem. Prostě klídek.NA PÁNA

O praci kecat nebudu. Mě to baví, ale nejsem žadnej mistr na učnáku abych něco vysvětloval. Zůstante hezky gramlavý. Zdarma ani kuře... xDDDD

Večer sem šel do hospody na večeři NA PÁNA. Jelikkož sem dělal dvanact hodin tak už bylo dost pozdě. A servírka mi odvětila, že už nevaří. Tak sem nasadil švihacký pohled a řekl: Opravdu? :( A ona: No tak jo a sebrala lístek a šla. NA DÁMU. VECERA BYLA DOBRA NA PÁNA

Hodně lidí (spíš holky) tam jezdijou na kole spíš než v kárách. Jednou se tam přestěhuju maj aj drsnej přízvuk. Žadný dlouhý zbytečný kecy. NA PÁNA

NA SNIDANU SEM SI DAL MEDOVNIK NA PÁNA

ZDAR BAJO NA PÁNA
# 26.9.2015 13.18
Uvnitř každého z nás je světlo
Nikdy není skryté, jen ho musíš zažehnout
Je to jediná věc, které musíš věřit
Je to jako diamant, stačí ji najít
  • Sem lepší jak Shakespeare?
  • Ano2 hlasy, 15 %15 %
  • Jo0 hlasů, 0 %0 %
  • Jsi lepší1 hlas, 8 %8 %
  • Ne (jsem gay)10 hlasů, 77 %77 %
  • Celkem 13 odpovědí
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
GOD BLESS LIDL xDDDDDD

Paráda, vše se tu bude moct dát přehledně přečíst.
Mnohem důležitější téma než třeba nábor do chts nebo směnný systém. xDDDD
# 26.9.2015 13.23
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Včera jsem krvácel z ucha.
# 26.9.2015 13.47
uranus je king:D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Uranus,Lovec draků,Cupak.
SZ Web
Fredy: a mě před týdnem uletěl drak, koho to zajímá:D
Santea: pochopil ale odpověděl jsem na to po svém, a zároveň jsem prostě napsal blbost(naschvál):D



Naposledy upraveno: 27.9.2015 18.37

# 27.9.2015 17.59
Nechtějí už gm, konečně vrátit rybářskou čepku, takhle sou 2 spešl pruty vedle sebe.
http://www.jpeg.cz/obrazek/eAl3

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek[/url]
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Asi jsi nepochopil, proč to napsal :-)....
# 27.9.2015 18.21
 
Starej Monty
uživatel
Obrázek
Ve hře: SkaterBoy
SZ Skype
Dnes sem byl na navštěvě u slečny a po opičích tancích sem se šel vymočit NA PÁNA. Když sem došel zpět do pokoje na stole leželi buchty... PANÍ LILIANOVA DONESLA XDDD GOD BLESS OPIČÍ TANCE

A napíšu Vám tady příběh z mýho Thugliferskýho dětství kdy jsem byl drsnej jak smirgl papir NA PÁNA

Byli sme venku na kolech NA PÁNY sme si mysleli jaký máme harleje přitom se to rozvyklalo když sme vyskočili přes malej skokanek. No a uvideli sme tenisovou pálku už sem v ní viděl mnoho věcí: trista korun v zastavarne, muzu zacit hrat tenis a nebo jen machrovat že ho hraju.
Tak sem jí sebral a jezdil dál. Jenže pak na hriste došel týpek. Tak sem dojel a říkám: ZDAR VOLE NAKÝ GUNY KÁMO NÁKÝ ZBRANE MAS MY TADY JEZDÍME NA HARLEJACH JAK NEJVETSI MACHRI TAKZE BACHA NEBO TE PREJEDU VOE

no ve skutečnosti sem řekl: Papapa pane toto je v v vaše pálka? a on: Jo a já: AHA PARDON TADY MATE XDDDDDDD ..přeřadil sem na pětku a jel pryč.. ALE NEJVETSI GOL BYLO...

..ŽE TOHO TÝPKA SEM DALŠÍ ROK DOSTAL JAKO MÝHO TĚLOCVIKAŘE TAKŽE PO MĚ FURT ŠLAPAL XDDD
# 27.9.2015 19.07
Uvnitř každého z nás je světlo
Nikdy není skryté, jen ho musíš zažehnout
Je to jediná věc, které musíš věřit
Je to jako diamant, stačí ji najít
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Před chvílí jsem zjištoval, proč holky nemají šul*ny. Nebylo by nám lépe bez vagín? Méně průniků více mečování, méně krve víc hov*n. Největší výhoda pipiny je výroba dětí. Jak by to dopadlo kdyby mohl muž rodit zadkem? Všichni bychom měli v hlavě nas*áno. Každý z Vás jistě zná někoho hloupého, podřadného a zbytečného. Kdyby se narodil ze zadku bylo by to stejné? Rozhodně ano. Díky tomu mě napadla jistá myšlenka. Existuje šance, že se žena z porodních bolestí doslova pose*e, nebo naopak po porodu se uvolní tak, že povolí svěrač se zese*e všechno okolo. Tím pádem je zde velká šance, že dítě lezoucí ven narazí do hov*a, nebo je pos*áno až poté co vyleze. Jsou tedy hov*a při porodu rozhodující, a určují co z nás bude? Nebo je to všechno o genech, že se hlupáci narodí hloupým lidem, a chytří zas těm chytrým. Každopádně občas ležím na podlaze jen tak, abych to mohl napsat na fórko.
# 27.9.2015 20.31
Ibrahim
uživatel
Obrázek
Ve hře: Teplomír
SZ Skype Web
Ty máš příběhů na 40-letýho pána :-D
# 27.9.2015 23.29
„V momentě, kdy jste si přestali věřit, jste skončili.”
Starej Monty
uživatel
Obrázek
Ve hře: SkaterBoy
SZ Skype
jakdalo dvanact lidi NE ty vole diky za zajem blbecci dobre vim ze to ctete pac pak pomlouvate dekuju moc mam vas rad vy gayove

cau Bio jak se mas?

posledni tyden sem videl nejhezci kozy na svete bloncka namalovany oboci lepeny rasy ale ty kozy takovy maly ale nafouklyaghhrrrrrrrrr
rrrrrrrrrrrrr


a to nemam ani auto vy ventilové PROSTĚ NA PÁNA RELACE VĚC

ZDAR UZIJTE VYKEND NA PANA

teplomir jj pac sem vyspelej je mi dvacet amuj zivot je uz vic nez v pulce xDDD

fredy: cau davej bacha na Sandru
# 2.10.2015 19.02
Uvnitř každého z nás je světlo
Nikdy není skryté, jen ho musíš zažehnout
Je to jediná věc, které musíš věřit
Je to jako diamant, stačí ji najít
kubaa
uživatel
SZ
jdu si takhle lesem a najednou kolem mě profičí Nations na reichcyklu
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a3LWwW1_460sv.mp4
# 2.10.2015 19.26
 

Fórum » Diskuse mimo mísu » Historky z kapsy

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.