Chmatákov online


Fórum – Lioness !

Fórum » Komunikace se správci » Lioness ! [zamknuto]

l TURBO l
uživatel
Obrázek
Ve hře: Král,Gonzor
SZ Mail Skype
Ahoj chtěl bych se zeptat jestli to je normálné a jestli to má vůbec smysl hrát!!.
Prostě v poho jdu si na draka,Lioness se na mě portne příkazem /sleduj Číslo a potom tam už jenom čeká klk mu zbyde, potom přijde se smilem za mystika a bojdu a okamžitě to vyžerou. jako fakt nevím jestli to má cenu zabijet draka,mamuta když tam Lio kouká za CHTSKO a hlída si HP. Nebo jako před 10 minutamy povídám si lio se na mě portne dá se neviditelnej elík a napíšu tam jdu si pro bigy no. Lio zavolá smila a okamžitě tam berou bojdy.Co to má potom za význam TVL když Lio se portne a vše Vyvraždí a veme !!

# 16.9.2015 16.53
Ou mam rád stížnosti ale ne nahé kluky!

Stránky: 1 2

Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
ehm :D kedy som stála pri drakovi? :D len sa na teba portnem a dojdem tam s acc Online123 :D :D :D :D :D :D A to že sme ta dnes zabili takt o bola náhoda šli sme na porty a čakali sme ešte 2 acc ktoré boli naše a šli sme sme na bigi jj a elixír nechápem čo tu meleš nešlo mi nič použiť na skrivanie dnes mi to konečne black spravil po pár mesiacoch a mi to ide :D :D :D :D
# 16.9.2015 16.57
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
O co že vím co tu bude napsané..
nemáš důkazy, toto se nikdy nestalo, chmatákov ti byl smazán z PC, lock. Vše to byla jen souhra náhod. Jako vždy.

Jestli si myslíš že se jim něco stane, tak si na omylu. xD
# 16.9.2015 16.59
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Podle mě zbytečná stížnost, nemáš důkaz že tam pozoruje příšeru za chts acc. Když jsem s ní šel na draka tak logla špeha, ,,online123'' tak kde máš chts acc?

Jinak ti prý hrozí ban, za to že používáš wpe ve hře + nadávky..

Dolož nějaký důkaz kde přesně dělá to co píšeš. :D
# 16.9.2015 17.01
 
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype

Bajonikl:O co že vím co tu bude napsané..
nemáš důkazy, toto se nikdy nestalo, chmatákov ti byl smazán z PC, lock.

Jestli si myslíš že se jim něco stane, tak si na omylu. xD


Bio nejde o to že sa niečo stane ale ide o to že proste že čo je tu napísané je 90% klamstvo áno je pravda že sa portujem a je drak idem ich podelať ale nikdy tam nestojím s chts acc a sledujem loguje rovno ducha a stojím tam cezen :D a potom to mizítko ako som ho mohla použiť ked som mala celý acc bugnutý a nešlo mi nič skriť :D jednie normalne mi šla preska aj to len ako tak :D :D :D A bohužial nato nemal nikto čas mi to zpraviť ...
# 16.9.2015 17.01
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Pán Remdas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dejv
SZ Mail Skype
TURBO má pravdu tohle se mi stalo asi 20x že se na mě Lio portla a okamžitě mě šla podělat o draka !! Už když tak ano přeci se portla na mě u draka ale logla potom Online123 nemá to moc smysl ale i tak pořád to sledovala a využila chvíle :)
# 16.9.2015 17.14
Jsem Krásnej,Jsem Ohledoplný,Jsem Milován,Tak proč když řeknu PANE BOŽE tak mi řekne-Neotravuj mě do Píči. . . . :D
l TURBO l
uživatel
Obrázek
Ve hře: Král,Gonzor
SZ Mail Skype
Lioness TVL mam tolika důkazů otom jak si to udělala jak si tam stála ale prostě nebudu Zapínat na kompu kameru aby jsem tě natočil ale ted mam prostě dost a okamžitě jestli se to zase stane tak to budu mít natočené bud mi to pomůže nebo ne tak i tak to má význám !
# 16.9.2015 17.18
Ou mam rád stížnosti ale ne nahé kluky!
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Ježiši, Turbo = Pán Remdas, nevím na co si tu hraješ.

Myslíš si že když si založíš nový acc s jiným nickem, tak nepoznám že jsi to ty? To se mýlíš, poznám už podle chování.
# 16.9.2015 17.19
 
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype

WesneR.:Ježiši, Turbo = Pán Remdas, nevím na co si tu hraješ.

Myslíš si že když si založíš nový acc s jiným nickem, tak nepoznám že jsi to ty? To se mýlíš, poznám už podle chování.


Ten acc má už dávno založený :D ale kludne si kameruj nemožeš mať namna nič lebos chts acc tam nikdy nestojím :D :D :D :D
Ale té wpe čo používaš tak to tu nenapíšeš :( škoda no :(
# 16.9.2015 17.22
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Wesner_obnova
uživatel
SZ

Lioness:

WesneR.:Ježiši, Turbo = Pán Remdas, nevím na co si tu hraješ.

Myslíš si že když si založíš nový acc s jiným nickem, tak nepoznám že jsi to ty? To se mýlíš, poznám už podle chování.


Ten acc má už dávno založený :D ale kludne si kameruj nemožeš mať namna nič lebos chts acc tam nikdy nestojím :D :D :D :D
Ale té wpe čo používaš tak to tu nenapíšeš :( škoda no :(




To wpe nenapíše toho se bojí ale používat ho ví :D Killí mamuta přes port,skrytý bojda na drakovi a hituje přes oba acc :D :D no to ví no :D ale napsat to tu neumí :( a to je škona no :D
# 16.9.2015 17.27
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Biova mamka je tak tlustá, že když ti projde kolem televize, tak uběhne celý díl pána prstenů ...
# 16.9.2015 17.52
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

l TURBO l
uživatel
Obrázek
Ve hře: Král,Gonzor
SZ Mail Skype
Tyvole každej si myslí že jsem Pán Remdas si děláte prdel ne ? TVL jen kvůli tomu že Mu to asi Lio taky dělala když to píše tak hned já ne ? TVL
# 16.9.2015 19.24
Ou mam rád stížnosti ale ne nahé kluky!
_Mr.Venty_
uživatel
Ve hře: Ve[n]ty, Venty
SZ Skype Web
K tomu je jen jedno.
Hmm...
# 16.9.2015 19.35
Užívat, vydělat balík, denně šukat jako Alík
FisFan
uživatel
Obrázek
SZ Skype
lollol
# 16.9.2015 19.37
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Tu jde o to, ze typek si killi draka nekde na miste, kde by jsi ho nejspíse nenasla. Kdyz se na nej portnes, tak o drakovi vis a jdes na nej...
Btw, kdyz se tu oháníte killenim příšery přes wpe, ten kdo o tom vi to dela. Videl jsem to delat i Lio, když byla ještě chmazkou a co s tim? Nic.
Muzes si zavolat na pomoc kamarady, nebo vyuzit mrazici hole. Je to bojova hra, tak se s tim smir ;-)
# 16.9.2015 19.43
 
lubosek
uživatel
SZ
Všichni: viděl jsem tohle viděl jsem tamhleto, koho zajíma co jste kdo viděli? Až to budeš mít jak prokázat, potom piš stížnosti. Za wpe banuju jen když je video, to stejný stimhle, dokažte že to dělá (není problem natočit video a jestli jo, tak máte smůlu).
# 16.9.2015 19.55
jsem pixee

Stránky: 1 2

Fórum » Komunikace se správci » Lioness ! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.