Chmatákov online


Fórum – Nations112

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Nations112 [zamknuto]

kubaa
uživatel
SZ
Dobrý den, po nedávném incidentu ( http://forum.chmatakov.cz/tema/13818-banshee )
Se zde objevil další případ rasistického projevu. Doufám že člověk, který to udělal bude řádně potrestán.
Dále bych chtěl zdůraznit, že se začínám obávat chodit na chmat do města, jelikož se zde začíná mohutně rozjímat rasismus a xenofobní chování. ( hlavně vůču skinu ryby.)
Co příde dále založí se zde chmatákovská dělnická strana? Pochody přes chobotov?
Doufám, že sním gm něco udělají děkuji.
Důkaz , který zachycuje vandala přímo při činu : http://i.imgur.com/iwPhFTy.png?1
# 15.9.2015 17.21
 

Stránky: 1 2

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Svastika se jako náboženský symbol používá v mnoha kulturách po celém světě.

Svastika je symbol používaný prakticky ve všech filosoficko-náboženských učeních indického původu – v buddhismu, hinduismu i v džinismu. Ve všech těchto náboženstvích je to mnohoznačný symbol, obecně je chápána jako symbol štěstí.

Dnes je v západní kultuře pravotočivá svastika známá převážně jako symbol nacismu..

Na screenshotu ze hry se nachází svastika levotočivá, která je znakem právě jistých náboženství, štěstí a mnoha skupin po celém světě. ;-);-);-)


A když už jsme u toho. Opravdu nemám zapotřebí zrovna po chmatu rozhlašovat něco o nacismu. Němce jsem nikdy moc nemusel, i když jsem Hitlera v jistých věcech obdivoval (hlavně jak uměl sjednotit a zaujmout lidi), tak rozhodně nejsem jeho následovník a už vůbec ne fanda. A pokud je svastika sdílená jako symbol náboženství a skupin, tak to žádný zákon neporušuje.

Celý tento incident jsem udělal jako upozornění, že se tady řeší jenom naprosté hovadiny a někdo se tu málem pos*ere z pitomýho obrázku, které hráči dělali snad od začátku hry. Názorná ukázka, jak chmat hrajou jen naprosté děcka, kterým něco nakecali ve škole a ví o tom absolutní h....

Každopádně jestli můj čin někoho tak strašně pohoršil, že z toho nebude několik týdnů spát, tak mi dejte třeba NP, BAN. Chmat hraju párkrát do roka a to hlavně pokecat s lidma a podívat se kdo tu je. Jsem tady už poměrně dlouho na to, aby lidi na vyšších místech a starší hráči věděli jak se chovám a že rozhodně nějaký nácek nejsem... :D

A co se týče popisu téhle události a tohohle tématu:
"Matroš sakra silnej. Prosím, už to nehul!!!"



Naposledy upraveno: 15.9.2015 17.52

# 15.9.2015 17.39
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
Ty se asi hodně nudíš :D
# 15.9.2015 17.42
 
kubaa
uživatel
SZ
a to jak si u lojzy zvedal ruku a vykřikoval nenávistná hesla taky nic nebylo???
# 15.9.2015 17.56
 
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
už mu za ty posty dávejte warn jinak to nepřestane :D
# 15.9.2015 18.13
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Může mi někdo prosím říct, co je tohle za naprosté vola? Doufám, že to je jen troll jinak je národ Český opravdu v ...
Obrázek

(Zvedal jsem ruku u bezruké postavy, vykřikoval jsem na chatu)
# 15.9.2015 18.13
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Nations zase kecá, máme důkazy...
Obrázek
# 15.9.2015 18.52
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

kubaa
uživatel
SZ
Nezvratný důkaz.
# 15.9.2015 18.56
 
lubosek
uživatel
SZ
Obrázek

banned
# 15.9.2015 19.19
jsem pixee
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Palec nahoru pro Groka, který si s tím dal tu práci :D
# 15.9.2015 19.21
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
kubaa
uživatel
SZ

lubosek:Obrázek

banned


Děkuji a věním si vaší námahy pane Luboši.
Lock prosím
# 15.9.2015 19.31
 
kubaa
uživatel
SZ

Starej Monty:CO DAVAS TU FOTKU HARRYHO POTERA PRIPADAS SI DRSNĚ DRŽ HUBU RADŠI BLBEČKU NATIONSKA

A NECO SI ZKUS MAM TVY FOTKY S HITLEREM VE SPRŠE JAK BOJUJETE RUČNÍKAMA


jo a ještě k tomu ste měli na sobě trenky ( ano ve sprše)
# 15.9.2015 19.37
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Už sem myslel, že se Monty neozve :D
# 15.9.2015 19.40
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
uranus je king:D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Uranus,Lovec draků,Cupak.
SZ Web
Z historického hlediska, má Nations pravdu, ale podle mého názoru do chmatu a všech her nepatří reálné symboly a propagace, prostě stará vlajka s chmazkou, a s lebkou je to pravé:)
Dále Naty není správné že to děláš kvůli provokaci vůči kubovy ať je jaký chce, takhle ses akorát namočil.
# 15.9.2015 19.49
Nechtějí už gm, konečně vrátit rybářskou čepku, takhle sou 2 spešl pruty vedle sebe.
http://www.jpeg.cz/obrazek/eAl3

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek[/url]
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
To poslední, co by mě aktuálně trápilo je, že bych měl nějaký problém na chmatu :D Nehledě na to, že mám pravdu a není to jen z historického hlediska. To, že ve škole něco řeknou blbě a pak se to nese jako vlna :-D Každopádně tady to je jasnej trolling, takže to nema cenu řešit :D
# 15.9.2015 19.56
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
uranus je king:D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Uranus,Lovec draků,Cupak.
SZ Web
No nevím jestli by místo té levotočivé neměly zabanovat ten obrázek od groka, kde je ta pravá nacistická s červeným pozadím, každopádně spravedlnost nikdy nezvítězí, tak to nemá smysl rozebírat:-|
# 15.9.2015 20.00
Nechtějí už gm, konečně vrátit rybářskou čepku, takhle sou 2 spešl pruty vedle sebe.
http://www.jpeg.cz/obrazek/eAl3

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek[/url]

Stránky: 1 2

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Nations112 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.