Chmatákov online


Fórum – PVP Quest

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » PVP Quest [zamknuto]

Narcotic™
uživatel
Obrázek
Ve hře: KeViN™, ViKToRSHeeN™
SZ Skype
Ve hře je zase dost málo hráčů a je nuda :) Napadlo mě,že by třeba někdo z GM Teamu mohl třeba 2x do týdne,udělat nějakej větší PVP Quest,ale aby to dali vědět předem třeba na foru :) Zkuste se k tomu nějak vyjádřit.
S Pozdravem
Bum :D
# 23.8.2015 15.16
CAF SALÁTI.
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 50 %     Hlasovalo: 8
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
Myslím si že dobrý nápad :D no je to len otázka toho či ten Q má kto urobiť :D :D :D :D
# 23.8.2015 15.51
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
_Mr.Venty_
uživatel
Ve hře: Ve[n]ty, Venty
SZ Skype Web
Předem? Takže né 1 den předem ale třeba 3 dny. Nejspíš.
# 23.8.2015 16.27
Užívat, vydělat balík, denně šukat jako Alík
gladius123
uživatel
Obrázek
Ve hře: rikitan,riki banka
SZ
Super bylo by to dobre:-)
# 23.8.2015 17.37
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail

_Mr.Venty_:Předem? Takže né 1 den předem ale třeba 3 dny. Nejspíš.



Tak ty stejně do hry nechodíš takže u tebe to je jedno. A neoháněj se 96-ti naafkovanýma hodinama. Ale ber to s nadhledem, chápu že ne všichni mají 25 hodin denně na to aby to hráli jako já. xD

Není důvod být PROTI, pokud nějaký gm čas má ať to klidně udělá.
# 23.8.2015 18.46
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
_Mr.Venty_
uživatel
Ve hře: Ve[n]ty, Venty
SZ Skype Web
Nemá cenu o tom kecat... Ale jedno ti řeknu ve hře jsem nebyl jen teď o prázdninách.
No, možná i sem tam před prázdninami.
# 23.8.2015 19.31
Užívat, vydělat balík, denně šukat jako Alík
gladius123
uživatel
Obrázek
Ve hře: rikitan,riki banka
SZ
Jenze ja ted budu moctn:-):-) chodit na pc takze dobre :-)
# 23.8.2015 20.25
 
WasteFuL
uživatel
Ve hře: Snaker, Snakeris
SZ

gladius123:Jenze ja ted budu moctn:-):-) chodit na pc takze dobre :-)


Rikitane, mamka už zrušila ten zákaz na počítač jo?



Jinak, jo líbí se mi to
# 23.8.2015 20.33
 
Jaro
uživatel
Ve hře: RoeriG
SZ Mail Skype
Bol by to dobrý nápad no..:))


PS: Rikitan je cigán a nezahravajte sa sním lebo vás dojebe rečami na skypu ako mna !!! :D :D :D :D
# 23.8.2015 20.57
Som dobrák od kosti!!
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Narcotic, ja bych se nepodepisoval jako Bum, to byl jeden hráč víš.. takovej... já... nevím.. :D
Jinak jsi napsal to co jsem psal ve hře xD takže souhlas :D
# 23.8.2015 21.06
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
gladius123
uživatel
Obrázek
Ve hře: rikitan,riki banka
SZ
Nn na pc jsem zakaz nemel jenze ja chodim na pc do knihovny vis:-):-D a jaro keca s tim ze jsem ho vyjebal na skypu protoze ja skype nemam ale cigan taky nejsem jaro tak si rozmysli co pises nejdrive se ujisti a pak petrve neco pis !l!!
# 24.8.2015 7.57
 
_Mr.Venty_
uživatel
Ve hře: Ve[n]ty, Venty
SZ Skype Web

gladius123:Nn na pc jsem zakaz nemel jenze ja chodim na pc do knihovny vis:-):-D a jaro keca s tim ze jsem ho vyjebal na skypu protoze ja skype nemam ale cigan taky nejsem jaro tak si rozmysli co pises nejdrive se ujisti a pak petrve neco pis !l!!


Tak to je dobrý...xD
# 24.8.2015 8.40
Užívat, vydělat balík, denně šukat jako Alík
pan black
uživatel
SZ
Od Questera se očekávají především questy, ne ? Dal jsi si klan "Velitel Chmazky", dostal jsi pravomoce GM1, stím, že budeš pomáhat Chmazkám a dělat směnný systém. Máš přeci stíhat obojí, jestli ne, tak se nijak nelišíš od Chmazky. To by znamenalo, že tvojí práci by mohl dělat kde kdo. A vzhledem k tomu, že to nestíháš, bylo by třeba vhodnější, aby tuto funkci zastával někdo aktivnější.

Samozřejmě, že je mi to trapný, se tu takhle přetahovat. Ale kámo, ty to píšeš všude, v každém postu pomalu, dokonce i ve hře.. Ještě ke všemu jsi na omylu, jestli si myslíš, že mi Pixee nějak přenechal server. Co se týče Chmazky, klidně jí naberu. Ve hře je to teď jiný, hráči potřebují soutěže jako fet, jinak si ty hráče neudržíš. Musíš tu hru prostě nějak rozšiřovat bez rozšíření. Např znovuobnovení frakcí, poslední dobou naprostá normálka 4 questy denně, atd. Už jenom ten směnný systém je věc, kvůli které hráči sbírají itemy, tím se vlastně baví, mají majetek, čekají na tebe, než jim to vyměníš... Hele až si budeš připadat, že jsi zase jediný, kdo se tu o to stará, vzpomeň si, co přínosného jsi pro ten server udělal, čím jsi hru změnil..
# 24.8.2015 14.31
 

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » PVP Quest [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.