Chmatákov online


Fórum – WESTSIDE

Fórum » Diskuse o Chmatákově » WESTSIDE

JAKUBKO420
uživatel
Ve hře: BVLLIN,JAKEKING
SZ Mail Skype
Zdravim chmataci!:)
Tak jako vudce klanu WESTSIDE zakladam tema.
CLENOVE.

Bvllin,jebnutypato

Bionicle18

Ejkejej,

Duch.

Enormika,

travis

gato

HeadlightS

Do tydne cekam ze se mi ozve palanda a domluvime co a jak takze klanovy skin bude asi 82. K naboru do klanu, kdo ma zajem piste sem pod tema nabiram jen bojova povolani logicky. Takze kdo ma zajem piste mi PM nebo sem pod tema a nebo primo ve hre.

Diky



Naposledy upraveno: 23.8.2015 11.29

# 20.8.2015 23.55
 

Stránky: 1 2

Hockajda
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hock,ZooM
SZ Skype Web
Přeji,.

Jen,... pravej duch ? :D
# 21.8.2015 2.54
FUCK IN THE POLICE
JAKUBKO420
uživatel
Ve hře: BVLLIN,JAKEKING
SZ Mail Skype
Dik bro.
Nene:dd
# 21.8.2015 11.18
 
lubosek
uživatel
SZ
Palandovi muzu napsat, jestli chcete.
# 21.8.2015 11.57
jsem pixee
JAKUBKO420
uživatel
Ve hře: BVLLIN,JAKEKING
SZ Mail Skype
Pixee vzali jsme si tvuj skin jak si psal ze venujes nekomu
# 21.8.2015 17.22
 
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
lol xD Ja čekal takovu rivalitu a nenavist vuči druhymu klanu, bitky o 4. město, když se uvidi tak hned se budou mlatit.. a před chvilkou tam east kilil spolu s westem, kamaradičci navždy :D

offtopic: snad si všimne někdo všimne z gm, včera jak se asi nahazoval server, tak se nenahodil ten fredyho system, takže šlo volně udělat bony, ja bych je čistnul :D
# 24.8.2015 14.41
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
pan black
uživatel
SZ
Na to kamarádíčkování jsem upozorňoval leadery těch klanů. A říkal jsem, že jestli k tomu dojde, tak že kamarádíčci poletěj z klanu. Taky jsem klanům nasliboval několik věci, pod podmínkou, že to bude nějak vypadat. Pokud to bude tak jak píšeš, stanou se z toho jen další dva obyčejné klany. Je to jen na hráčích, jaké si to udělaj.

Co se týče těch bonů, o tom se ví, akorát se musí počkat na Fredyho a bony se znovu smažou. Bohužel jinak to udělat nejde, pokud se nahodí server, bez Fredyho updatů, bude se to muset pokaždé opakovat. Ostatně, až se vyřeší stabilita serveru, pokud se tedy vyřeší, tak je tento problém passe a nebudeme to muset řešit.
# 24.8.2015 14.57
 
Yoyo_obnova
uživatel
SZ
Prosím aby mi dal velitel Eastside, nebo někdo kdo k němu má nejblíž vědět, ohledně akcí které budou následovat pro Chmafii, Westside a Eastside. Pro ostatní více chystám napsat na forum.
# 28.8.2015 12.20
 
WasteFuL
uživatel
Ve hře: Snaker, Snakeris
SZ
Hele, jestli tu nebude bvllin, tak to napiš mně
# 28.8.2015 17.07
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Stejně to jde nějak do kytek, lidi odchází jak z Eastu tak z Westu. Je proto teď ve hře celkem dost skinů, kteří lidi nemají mít. Nějaký GM by to měl pročekovat.
# 28.8.2015 17.33
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
WageR
uživatel
Ve hře: Matanuy
SZ
Ak west nebude aktívny tiež možno z neho odíjdem :(

HeadlightS
# 28.8.2015 18.13
 
Yoyo_obnova
uživatel
SZ
Bionicle: O tom mi mají vždy dát velitelé, pokud se tak neděje tak jsem nucen je vyměnit a klany úplně obnovit. Mám totiž se všemi třemi organizacemi plány, ke kterým sem se bohužel nemohl dostal jelikož nemám tolik volného času kolik jsem očekával.
Každopádně dnes a zítra si projdu hru.
# 28.8.2015 18.15
 
HeadHunter
uživatel
Obrázek
Ve hře: SixtuS a Calamity Jane
SZ
East jede v pohodě, nevím jak west.
# 28.8.2015 18.22
Si vis pacem, para bellum.
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Nevím, např. roerig nemá klan ale skin ano. Bvlin u nás nebyl tak 2 dny ve hře, odešel travis a nevím jaká je situace kolem ducha. Uvidíme.
# 28.8.2015 18.36
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype

Bajonikl:Nevím, např. roerig nemá klan ale skin ano. Bvlin u nás nebyl tak 2 dny ve hře, odešel travis a nevím jaká je situace kolem ducha. Uvidíme.


čo sa týka toho Roeriga klan už nemá a skin sa tiež vyrieši :-)
A toho bvlina je to velitel može si zobrať niekoho iného :-)
# 28.8.2015 19.39
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
WageR
uživatel
Ve hře: Matanuy
SZ
Ahoj len vám chcem oznámiť že ja (HeadlightS) a Enormika sme odišli z westu lebo jeho aktivita bola minimálne dobré sa mi s vami killilo ale tak keď som v hre sám z westu tak je to o ničom :) ďakujem za pochopenie :)
# 31.8.2015 10.33
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » WESTSIDE

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.