Chmatákov online


Fórum – Nábor do Chmazky

Fórum » Chmazka » Nábor do Chmazky [zamknuto]

Hockajda
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hock,ZooM
SZ Skype Web
Zdravím,..

Nabereme Jednoho Hráče/Čku do pozice CHMAZKY,

Proto kdo má zájem podávejte přihlášky v tomhle topicu..

Přihláška obsahuje,Váš Nick jak dlouho hrajete chmatákov

Jaké máte zkušenosti S Chmatákovem váš věk a něco

málo o sobě.


Doufám že bude co nejvíc zájemcu a že si to každý vezme k srdci kdo podá přihlášku a bude vážně aktivní a nebude na to kašlat,šanci má každý z vás záleží hlavně na chování k hráčum a vystupování k Akcím a zkušenosti,.Vybereme společně s Týmem jednoho hráče do konce týdne..

Přejeme Hodně štěstí..


PIŠTE POUZE PŘIHLÁŠKY, ZA KAŽDÝ JINÝ POST + 20% WARN.
# 18.8.2015 18.57
FUCK IN THE POLICE

Stránky: 1 2

Hockajda
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hock,ZooM
SZ Skype Web
Čs,..

Pers odešel z organizace Chmazky,.

Proto je nábor otevřen pro jednoho člena,..

Zde podávejte přihlášky,..

Jinak zde platí,..

Pravidla co jsem dnes napsal a omylem smazal,..

Zítra dopíšu během dne,..

Základ:

Každý den akce jinak Warn,. 3 warny down,.

Doufám že se najde ten kdo vydrží a neodejde během dvou dnu,..

Nábor uzavřu,.

Během neděle,.
# 10.9.2015 19.34
FUCK IN THE POLICE
eXo
uživatel
Obrázek
Ve hře: MickTheMage , Micky°
SZ Skype
Takže ahojky Moje jméno ve chmatu je PaWe[X]oTix , eXo.. Moje real .. Jméno je Honza chmatákov už hraju nějakou tu řádku let (nebudu psát 5 let protože to tu bude mít každý) Je mi 14 let skoro 15 a s chmatákovem mám zkušeností tolik že už prostě umim vše..Práva jsem měl hodně krát gm,Q,chmazka chts. Aktivní bych byl 4-5 hodin denně to je docela až moc hodně .. Víc už bych nemohl kvůli škole hledam si střední . Questy bych dělal se srdcem už těď mám rozdělanou práci s CHMATÁKOVSKYM HONEM NA BODY . Jinak moje zájmy jsou Fotbal a škola (nejsem šprt ale chci mít dobrou práci) A to je vše o mě ..Gramatiku umim :) ps:Nebudu nic skrývat jsem MickTheMage myslim že všichni mě znáte a přihlášku jsem podal kvůli tomu že by mě zase bavilo dělat radost lidem kvůli té kravině s jabkem jak mi nabídli větší post jsem něměl jsem to brát ale neměl jsem navybranou dělat Q pro lidi který místo Děkuju řeknou : Omg zase jsem nic nevykopal , Omg víc toho nemohlo být , Ani pytel tu nebyl na píč* Q ....



Naposledy upraveno: 13.9.2015 8.40

# 10.9.2015 19.44
Obrázek
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Budu upřímný, nebudu nic schovávat.

Bionicle19, už je to 6 let. Nemám celkem dost lidí rád (Lioness,Smile,Black,Pluto,Kolumbus,Saku). Zkušenosti mám, chmazka jsem tu byl, zneužil jsem. A nelituji ničeho xD Čas mám, všichni víme, že jsem závislák. Sice během školy ne takový ale stejně jsem. Nemám důvod být neaktivní, sám jsem hejtoval všechny blbečky co do hry lognuli 1x měsíčně. Jako jestli mám v plánu znovu zneužít o tom přemýšlet nemusíte. Dostal jsem za to BAN IP a musel jsem si vyprosit unBAN, takže vím s čím bych se měl potýkat xD Navíc ta hra je někde jinde, mám tolik věcí a peněz do kterých jsem vynaložil tolik hodin o které nechci jen tak přijít. :D Nápady jsou a budou, dá se využít hru k mnoha způsobům. Jeden takový nápad byl třeba ten chmatákovský tipsport, který mi dal dost práce.
# 10.9.2015 19.45
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
uranus je king:D
uživatel
Obrázek
Ve hře: Uranus,Lovec draků,Cupak.
SZ Web
Ahoj rád bych se přihlásil,
Nick: Uranus
Chmatákov hraji již 6 (asi) let, ze začátku na jabku, ale kvůli, tehdejší situaci jsem přešel na na oficiální s.. po asi 2leté pauze jsem se vrátil ke hraní.
Zkušenosti: jednou na krátké období chmazkou, pak byl wipe (jabko)
Věk: 15 let (prozatím:D)
Něco o mě: Jmenuji se Václav a bydlím v KH. Studuji na střední škole, baví mě více věcí: jako chmatákov, biologie, chov koní, jiné hry, pes, atd.
Rád bych se stal chmazkou, protože mám spoustu nápadů a protože mě chmatákov baví, a bylo by to něco jako ,,další level,,:)
Nicméně kdyby to nevyšlo, tak přeji štěstí ostatním.
Každopádně dík předem:)
# 10.9.2015 19.49
Nechtějí už gm, konečně vrátit rybářskou čepku, takhle sou 2 spešl pruty vedle sebe.
http://www.jpeg.cz/obrazek/eAl3

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek[/url]
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Osobně bych se přimluvil spíše k lidem, kteří tu šanci ještě nedostali a to ani na jiném serveru. :-)
# 10.9.2015 21.22
 
Narcotic™
uživatel
Obrázek
Ve hře: KeViN™, ViKToRSHeeN™
SZ Skype
Nick: Bum[B]LeBee™
Hodiny : 84
R.Jméno : Adam
Věk : 17
Chmatákov hraju cca 7 let (s přestávkama)
Zájmy : MuayThai, Přátelé, Práce s počítačem
Nechci tu rozepisovat,jak rád bych chtěl být Chmazkou,protože mám hodně nových nápadů atd..Chci všechny soutěže,které už všichni znají nějak prokombinovat jako např. Závod na chobotech,Slalom, atd.. :) Sem celkem aktivní,aspoň 1h denně :)
Když dostanu šanci budu rád,když ne tak to snad vyjde příště :D
Přeji příjemnou hru :)
# 10.9.2015 22.10
CAF SALÁTI.
Saku
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sakulinka25
SZ Web
Nick: Sakulinka25
Počet nahraných hodin ve hře: 168 + by se našla další stovka na jiných acc :D
Skilly: Všechny řemeslnické na 100%
Věk: 16 (26.3 mi bude 17)
Chmatákov hraji skoro 5 let s drobnými přestávkami
Zájmy: Chmat, Škola
Real jméno: Dominik
Proč chci být zrovna já chmazkou? xD
Mám spousty, podle mě i dobrých nápadů jak vymýšlet Q..(psát je tu nebudu)..Není to žádný obyčejný kopací Q nebo hledačka atd. jako je zvykem :) S Aktivitou nemám problém a aktivní můžu být tolik hodin, kolik bude jen potřeba^^
Pokud nedostanu tenhle post o který se snažím už dlouho, budu pokračovat se snahou dál, občas budu pomhát s Questy nebo nějaké vytvořím sám:) Nemám s tím problém, chk či věci na to mám. Problémy s chováním nemám vůči ostatním hráčům :D Jedině jen proti těm co si neváží těch Q a času který jsme do toho Q dali a snahu vymyslet něco nového :) (např. pls bude jeste kopak? ja nic nevykopal, udelej znovu pls pls)
To je odemě vše :D
Děkuju za přečtení mé přihlášky xD
# 11.9.2015 7.05
Obrázek
lubosek
uživatel
SZ
Klidne bych ty chmazky nabral 2.
# 11.9.2015 11.06
jsem pixee
gladius123
uživatel
Obrázek
Ve hře: rikitan,riki banka
SZ
ahojky lubosek
chtel bych byt chmazka neco o me:
jmeno:rikitan
ve skutečnosti:ondřej
nahranych hodin:24
je mi:14let
zájmy:skola.cmatakov,ucení
hraju:5let s prestavkami
chic byt chmazkou protože mmoc rad pomaham novackum rad delam Q ze jsi je nekdy take zkousim na necisto abych byl pripraven vim kde se co prodava nejradeji za acc mam lubosek wesner lioness smile jsou nejlepsi samozrejme i hockajda chtel bych byt chmazka uz dlouho psal jsem skoro vsem chts nebo chmazkam a pry mozna budu myt stesti tak proto vam pisu muj prispevek tak doufam ze ted to vyjde:-):-D
# 11.9.2015 11.29
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
čus vím že sem psát nemám,jen bych chtěl upřesnit jak je to tady s nahranejma hodinama hráče Bum[B]LeBee™.Toho hráče vůbec neznám tudíž ani nevim na koho bonzuju tak kdyžtak sorry :D
Od rána do odpoledne(možná i přes noc) jen stojí mrtvej v chobotově a afkaří timhle způsobem nahrál minimálně 50% svejch hodin,nikde jinde ve hře jsem ho vlastně ani neviděl.Tim chci jenom říct že jeho počet hodin je nic neříkající,dík za pozornost.
S warnem počítám.
# 11.9.2015 12.20
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
lubosek
uživatel
SZ
Bumble hraje dlouho. Ale ikdyby mel jednu nahranou hodinu, vubec nejde o to kolik mas nahrano.
# 11.9.2015 12.26
jsem pixee
Laciusek
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Nicky: Laci,Laciusek
Real jméno: Sebastián -_-
Stáří: 100
Zkušenosti: Zkušenosti s chmazkou nemám a proto bych to chtěl zkusit! :)


---------------------------------------------------------

Moje zájmy : Chmat. florbal no to je tak vše.
Na chmatu jsem skoro furt a hrozně mě to baví. O chmazku jsem se párkrát už snažil ale nevyšlo to, doufám že to tentokrát výjde. Miluju Naruto <3 Chmat hraju tak 2
roky.


Co dělám ve volném čase? Rád čtu,kreslím a občas zajdu ven s kamarády. Jinak jsem furt na pc.
Taky hraju jiné hry jako je skyrim,counter strike,SAMP.

Rád si poslechnu hudbu, např. Rap, Dubstep, Instalok ze hry

S hráčema vycházím dobře. ;)

Ať vyhraje ten nejlepší, doufám že si hock vybere toho kdo na to nebude srát. ;) 8-)

Přeji příjemnou hru, hodně štěstí a úspěchu. :)

Laci. ;)



Naposledy upraveno: 11.9.2015 18.43

# 11.9.2015 15.39
 
Hockajda
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hock,ZooM
SZ Skype Web

PIŠTE POUZE PŘIHLÁŠKY, ZA KAŽDÝ JINÝ POST + 20% WARN.



Palmer to platí pro všechny,..

Jinak dobrá,.

Nabereme dvě aktivní chmazky,..

V neděli kolem oběda to uzavřeme,.
# 11.9.2015 15.42
FUCK IN THE POLICE
FisFan
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Cus.

Moje jmeno : Marecek

Prijmeni : Kocka

nick ve hre : Mončičák

nahranych hodin : 84

prava znam

skusenosti s chmatem taky mam

chtel bych si to strasne moc skusit chmazka sem nikdy nebyl hlavne chci pomahat hracum a delat Q

Hraju to tak 3 roky

Zajmy : chmatakov, beh, nekourim, box

sem strasne zavisli na chmate nic jineo nehraju

kdyz budu chmazka na ch budu min 1 hodinu klidne i 2 - 3

chmazka chci byt protoze me to bavi delat souteze, a umim to vim kdo co prodava a vim jak se chovat. at vyhraje ten nejlepsi jo. drzim vsem palce zatim cusak
# 11.9.2015 17.54
 
Starej Monty
uživatel
Obrázek
Ve hře: SkaterBoy
SZ Skype
Bral bych příhlášku Sakulinky jako neplatnou. Jelikož neuvedl, že má problém se sexuální orientací. Tudíž je homosexuál. A jeden (Kozel) tu byl a jak to dopadlo. Je to prostě homokláda a to nelze tolerovat.

Jinak moje příhlaška:

Jméno: Marty
hraju to vole už tak 6-7let prostě mě znáte všichni

Zkušenosti mám velký jako mrakodrap několikrat chtsko, parkrat gmko.... prostě sem frajer :D

Důležitej fakt o mě: SEM KOMERČNÍ, MAM JEN TROJE TRENKY

CHCU DĚLAT OTAZKOVÝ SOUTĚŽE PAČ TY CHMAZKY SOU TOTALNĚ NESCHOPNE A DĚLAJ JEN KOPAKY A TAKOVE HOVNA CO NIKOHO NEZAJIMAJI KROM LUD'KA Z 3TI TŘÍDY CO JE UDIVENEJ DYCKY Z MLÍKA NA SVAČINU.

Takže tak :) Snad mě vemete vynesl sem kvuli tomu i smetí aby mi to mamka dovolila.
# 11.9.2015 20.41
Uvnitř každého z nás je světlo
Nikdy není skryté, jen ho musíš zažehnout
Je to jediná věc, které musíš věřit
Je to jako diamant, stačí ji najít

Stránky: 1 2

Fórum » Chmazka » Nábor do Chmazky [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.