Chmatákov online


Fórum – Zvýšenie DMG

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Zvýšenie DMG [zamknuto]

Jaro
uživatel
Ve hře: RoeriG
SZ Mail Skype
Čaute ľudia.. :D Nebolo by zaše lepšie keby sa správcovia pohrajú zo Serverom..? Napríklad tým že by každý týždeň zvýšili Dmg na teké zbrane čo sa nepouživaju.. Tym myslím Napriklad AK, UZI, Uderovku, ZL, nevím možna i normal broku.. Každý týžden by sa to zvýšilo na konci týždna zase znížilo a GM by ohlásil bud na forko alebo .Zprava naco je dmg zvýšený tý ludia ktorý by vtedy na chmate neboli tak by videli v 4. meste s čím sa kili podla mňa by to zase trošku ožilo a dodalo chmatu +..;-);-) Nevím teda či Pixxe s Blackom budu mat na to čas.. :D

ROERIG
# 30.7.2015 6.55
Som dobrák od kosti!!
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 15 %     Hlasovalo: 5

Stránky: 1 2

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
nevím jestli si někdo hrál s dmgem... ale uzina ak a broka jsou silnější jak bílej :D
bílej je lepší jen v případě bonus 10 bo je rychlejší...

ak uzi jsou o něco pomalejší ale s critikálem zas dávaj větší pecky jak když dáš krit s bílým :D pak to testnu
# 30.7.2015 10.35
Jaro
uživatel
Ve hře: RoeriG
SZ Mail Skype
Nemyslel sem bilej ale tý nevyuživane guny jako je uderovka a AK aj uzi ,, akačku ak hodíš DMG 40 nebo 50 :D bude ho mít každý.. :D
# 30.7.2015 10.59
Som dobrák od kosti!!
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
šak já nechci upravovat bílej, ale říkám že ostatní zbraně jsou lepší než bílej dokud nemáš bon 10, bílej s bonem 10 je prostě strop... zbytek "vip" zbraní jsou o trošku slabší bo jsou prostě pomalejší :D

prostě nevím jestli někdo dmg měnil od minulého roku co jsem to nahazoval :D pravděpodobně ne... když jsem předtím na vás koukal hráli jste se všema zbraněma, nevím co se stalo že ted všichni jedete pouze rotáky a bílé :D vyrovnané to bylo...

jak jsem už psal, kouknu pak na to
# 30.7.2015 12.40
Jaro
uživatel
Ve hře: RoeriG
SZ Mail Skype
jojo koukni na to a hlvne na AK :D ono rychlo striela keb ma velkej DMG je proste TOP :D
# 30.7.2015 13.25
Som dobrák od kosti!!
gladius123
uživatel
Obrázek
Ve hře: rikitan,riki banka
SZ
Super :-)
# 31.7.2015 18.36
 
pan black
uživatel
SZ
Dmg je přesně to, které jsi složil Fredy. Pokud si pamatuji, tak podle dps, je (nepočítá se, pokud je velký bonus) nejlepší zbraň ze hry UZI. Jen tak pro info - Uzi 31 dmg, ak a uderovka 30dmg, roták 96dmg, bílej 22dmg.

Já asi napíšu Ježíškovi (když se to nepovede, tak Fredymu), aby zdvojnásobil hp každému povolání a o 1/4 navýšil dmg všech zbraní.
# 31.7.2015 19.49
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

pan black:
Já asi napíšu Ježíškovi (když se to nepovede, tak Fredymu), aby zdvojnásobil hp každému povolání a o 1/4 navýšil dmg všech zbraní.



Za tohle big up8-)
# 31.7.2015 20.35
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to jsem chtěl puvodně :D ,všem zvednout hp, zvednout dmg, léky apod... jenže protože mi nejde měnit síla léků... měl by si 500 hp a po použití léků celkově tak 850 :D to by ti moc nepomáhaly :D

když black píše že nic neměnil tak to neměnil nikdo, když jsme před rokem rvali do Q milion zbraní, používalo se všechno, všechno je v podstatě stejně silné :D to vy jste si to tak udělali, že ted používáte jen bílej (ještě k tomu špatně protože ten bonus s krit amuletem nevyužijete, s amuletem na přesku dáváte nonstop bonus dmg a tím máte větší dps)

takže tak: zvednout hp nemá smysl, a měnit dmg taky ne (když už vím že black nic neměnil) :D

nejhorší je že server má jinej cooldown na útok než klient, takže já nemužu nijak upravit attack speed zbraně (i kdybych mohl, neměl bych tušení jak tuto konstantu najít :D) jediné co mužu udělat je: zrušit výrobu... žádné bonusy => lehké výpočty dps, když nemusím počítat s tím že rychlá zbran s bonem je o dost lepší než pomalá s bonem :D proto je ted bílej nejlepší, kdybych přidal dmg na uzi tak aby byl lepší jak bílej s bonem, tak zas nehrajete nic jiného než uzi :D

když zruším výrobu a tím bonusy, dá se to udělat tak aby všechny tyto zbraně měly stejnej dmg za sekundu
# 31.7.2015 21.09
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
No ale furt jsou ve hře big léky.. které se nepoužívají :P
# 31.7.2015 21.59
 
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
AK bere 21-26, daval jsem 20 ran a snad nikdy to nevzalo 30, myslim si že jeden čas bralo AK tak 40-45. ted to skoro nic nebere :D
edit: ted jsem zkoušel uzi a bere 30
# 31.7.2015 23.38
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
tak to nevím proč bere tak málo nekoukal jsem na to :D nejsem ted doma, ale zkusím to nějak pořešit a zas to upravit...

empty: big léky maj cooldown na rozklikávání (brouci ne) :D když je chceš používat tedka mužeš si vzít třeba 2 do invu a zbytek small, bo jseš mrtvej dřív než ti cooldown naběhne :D a další věc je ta že bigy nekoupíš všude
# 1.8.2015 11.32
lubosek
uživatel
SZ
Tak ty brouky nacpem do shopu do 4. mesta. :P

- To by fakt šlo ? :O Dal bych je tam hned! /blblblbblack
# 1.8.2015 12.16
jsem pixee
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
DO 4. města je to dle mého názoru blbost ..

Každej bude dokupovat a nikdo nikdy nezemře ..

..

Raději místo bigů ... Pěkně do pátého za 2k/ks ..

Je to draho, ale ve hře je dost chk, takže by se to urovnalo ..
# 1.8.2015 16.00
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Souhlasim, ve 4ce to budou závody komu dřív dojdou peníze.
# 1.8.2015 16.47
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
když je dám místo obvazů tak není problem ne? :D
# 1.8.2015 17.46

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Zvýšenie DMG [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.