Chmatákov online


Fórum – CHTS/CHMAZKA

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » CHTS/CHMAZKA [zamknuto]

Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Zdravím, pro změnu chci dát stížnost na chmazku a chts.

Jakožto hráč co do hry vejde 2x za týden jsem si našel čas, abych se vešel zabavit a pobavit se se starýma chmatákama a s mými milovanými chmatačkami. Co říct, začneme od SixtuSe. Je to velmi dobré CHTS, jsem rád že ho ve hře máme a ve 4. městě dropuje úderovky a UZIny které následovně vezme ze země. Je lepší že je s námi ve 4. než aby bojoval proti zločinu na jiných místech mapy. Dále Burner, toho bych odhadl na někoho kdo do hry vejde opravdu 1x za 3 dny na 12 minut. Dneska jsme měli to štěstí ho dokonce i vidět.. ale jen na chvíli, protože jak víme je jen CHTS nic podstatného. Zakončil bych to Straw, tu nechci urážet skrz její dělání akcí nebo něco protože jsem na její akci ještě nebyl (určitě jich dělá moc ale zatím jsem neměl štěstí na nějakou narazit kappa). Dneska Sakulinka udělala kopací Q, jak víme chce se strašně dostat do CHmazky tak se snaží což určitě berem jako dobrou práci, sice pokud se tam nedostane tak s akcema okamžitě přestane a zapadne do ústraní ale to je vedlejší. Tak jak jsem psal, udělala kopací Q s účastí bych řekl nad 24 lidí, dokázali jsme zahlédnout i Rizze (co vím prý nemá být ve hře ale o tom ať napíše někdo jiný) který si to neodpustil a Q musel kazit, takže jednoduše ochromoval. Na Q žádný CHTS nehlídal, protože žádný prostě nebyl ve hře. CHMAZKA jen tak stála a dívala se, žádný systém "Potřebujeme nějaké CHTS" nebo nějaké řešení této zapeklité situace. Stála vedle Sakulinka a jen se dívala co se bude dít. Vytáhla pak teda roták ale vzhledem k tomu že se netrefila tak nějak situaci nepomohla. Pak nás zachránil Energy kterému stokrát děkujeme. Bohužel už polovina věcí byla vykopaná ale tak co už. Nevím kolikátý rebuild CHTS a CHMAZKy to byl ale podle mě se znovu nepovedl. Proč se nevezmou hráči co tam za den stráví 7 hodin, třeba zmíněný Energy nebo ta Sakulinka nebo i blbý Pluto který na to peníze má. Třeba i na tu blbou zkoušku. Nebudu psát něco o tom jak to minule bylo lepší nebo podobně, všichni víme jak jsou na to všichni alergičtí a že pixee se snaží, 1 shlédnutí = 1 respekt btw. Ale jen bych chtěl napsat, že akce jako jsou tady tyto celkem shazují úroveň ofíku.
(toto by se nemělo týkat Lio která je na Tahiti a Smile na kterého jsem slyšel dobré reference)

A navíc tyvole co je tady toto? xD

Burner je od dneška nový člen Ch.t.s., bylo mu řečeno, aby tu práci splňoval stejně, jako když byl na postu naposledy, takže bych být vámi začal dodržovat pravidla. Poslední dobou, se ty pravidla přehlíželi, což snad nikomu nevadilo. Ale když se nám tu teď zjevil Burner, tak nevim nevim, jestli to tak půjde i nadále.


www.imgup.cz/image/JsR
Asi tak hustodémonskykrutopřísný není když je do NP nedal :D dva hráči mu nadávali a nechal si to líbit, pak mu někdo napsal jestli s ním nepůjde k NP tak se portl xD


S tím co jsem napsal jsem připravený na warn, hate a taky i brzký lock.

peas



Naposledy upraveno: 26.7.2015 16.12

# 26.7.2015 16.00
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
panBlack_obnova
uživatel
SZ
DOSTAL JSEM OD BLACKA BAN, MÁM DOCELA KOMPLEX, CHVILKU JSEM HÁZEL S POLŠTÁŘEM, PAK JSEM ZAČAL KŘIČET, NEMŮŽU SE Z TOHO DOSTAT, BLACK MI ZNÍČIL ŽIVOT, MŮJ ŽIVOT, CHMATÁKOV, TAK JSEM MU NĚJAKYM ZPŮSOBEM SMAZAL ÚČET A SNAŽIL SE VYMYSLET PÁR NADÁVEK A PŘEPSAT MU JE DO JEHO STARÝCH POSTŮ
# 26.7.2015 16.07
 
HeadHunter
uživatel
Obrázek
Ve hře: SixtuS a Calamity Jane
SZ
Bajonikle, ty uplakánku jeden, ve 4. městě jsem přehodil 1x úderovku a uzi, přehazoval jsem si inv, nikdo nic nesebral, tak neplakej. :) Kdyby tomu tak nebylo, ozval bych se, což jsem neučinil, tak se prober, díky. :)
# 26.7.2015 16.34
Si vis pacem, para bellum.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Bajonikl:Co říct, začneme od SixtuSe. Je to velmi dobré CHTS, jsem rád že ho ve hře máme a ve 4. městě dropuje úderovky a UZIny....

CHTS má práva jako GM?

Bajonikl:Zakončil bych to Straw, tu nechci urážet skrz její dělání akcí nebo něco protože jsem na její akci ještě nebyl (určitě jich dělá moc ale zatím jsem neměl štěstí na nějakou narazit)

Před pár dny tu bylo téma o tom, že Hock ji práva sundal, protože prý na chmat nemá čas..

Bajonikl:Dneska Sakulinka udělala kopací Q, jak víme chce se strašně dostat do CHmazky

To je ten samej, kterej je na tom tvým screenu? Dobrý no.. :-)
# 26.7.2015 16.34
 
HeadHunter
uživatel
Obrázek
Ve hře: SixtuS a Calamity Jane
SZ
Má to v hlavě trošku pomotaný, chudák klučina. :( Něco vidí, tak hned žaluje, jen si nepleť forko s mamkou, jj.
# 26.7.2015 16.40
Si vis pacem, para bellum.
Burner
uživatel
Obrázek
Ve hře: Burner
SZ ICQ
Čakal som rage skôr, ale evidentne si čakal na niečo zaujímavejšie. Do NP som mu hodil Saku_Huntera za AFK skill, potom tam chcel aj ďalší účet a keď som odmietol, začal ma urážať, ignoroval som ho. A následne začal killiť v NP s Hunterom, takže tak. Mám pocit, že rozhodujem ja, či ho tam hodím alebo nie.



Naposledy upraveno: 26.7.2015 16.54

# 26.7.2015 16.45
 
HeadHunter
uživatel
Obrázek
Ve hře: SixtuS a Calamity Jane
SZ
Sakulinka25 dostala np, za spamování a lágování na Q.
# 26.7.2015 16.51
Si vis pacem, para bellum.
Sakulinka_25
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sakulinka25
SZ
Jo jen abych si mohl natěžit kameny za lovce :D Nechtěl jsem nikoho urážet, lepší způsob jak mě dostat do NP nenapadl..
Spamování? :D Kdybych spamoval tak by mě to koplo



Naposledy upraveno: 26.7.2015 16.57

# 26.7.2015 16.56
Když jdu spát musím se na tvou fotku podívat,potom brečím jako malý dítě,a v duchu říkám miluji tě
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
hlupáku :D burner rozhoduje o tom kdo bude v np a kdo ne :D takovej je život...

mimochodem, viděl si ho 12 minut ve hře jednou za tři dny... pěkné když založil acc před dvěma dny, kouknu jestli má nahraných těch 12 minut, jak ne tak ban za lhaní xD
# 26.7.2015 16.57
Hockajda
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hock,ZooM
SZ Skype Web

hlupáku :D burner rozhoduje o tom kdo bude v np a kdo ne :D takovej je život...



Tak tak

Před pár dny tu bylo téma o tom, že Hock ji práva sundal, protože prý na chmat nemá čas..



Přesně tak,. pokud jí někdo nedal unban na učet, mělo by to být v pořádku..

A zrovna ty bio si stěžuj ... xDxD
# 26.7.2015 17.05
FUCK IN THE POLICE
Pixee_obnova
uživatel
SZ
DOCELA SLUŠNEJ KOMPLEX, TADY NEKDO ASI NEDOKAZE ŽÍT BEZ CHMATU :D :D :D :D

//BLACK :***
# 26.7.2015 17.57
 

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » CHTS/CHMAZKA [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.