Chmatákov online


Fórum – Trh

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Trh

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Niekde v chmate by bol trh kde by chodili obchodini a boli by tam stanky obchodnik by prisiel k stanku a dal moznost obsadit stanok vylozil by tovar a predaval.Bola by to aj dobra prilezitost pre zlodejov.
# 13.7.2007 17.22

Stránky: 1 2 3 4

Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Trh by podle mě mělo mít každé MMORPG, ale jako příležitost pro zloděje bych to nedával
# 13.7.2007 17.28
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
JJ, stánky jsem navrhoval už skoro před rokem :-D
# 13.7.2007 17.37
Obrázek
hunti
uživatel
Obrázek
Ve hře: Scati
SZ Mail ICQ Web
JJ, souhlasím s Veznou..:)
# 13.7.2007 17.43
Pro všechny, kdo hrajou hokejbal a nejen pro ně. :wink:
Obrázek
Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života.
BlueWolf
uživatel
Obrázek
SZ Web
Keby sa tam dalo kradnúť každý by len čakal kedy tam niekto niečo vyloží aby to potom mohol ukradnúť. Takže nakoniec by sa každý bál predávať v stánkoch.
# 13.7.2007 17.50
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Ze stánku by nebylo možno brát, jen se do něj podívat- stánek by byl na heslo a dávat do něj by mohl jen obchodník. Pronájem stánku by byl za 1500 do půlnoci (tzn- pokud si ho zaplatím v 00:01, tak sjem na tom líp, než když si ho koupím v  23:59)
# 13.7.2007 20.08
Obrázek
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
To bych spíš nastavil jeho trvanlivost na 24H než na čas do půlnoci s tím že by sis mohl nastavit kolik dnů chceš a cvaknout to rovnou. A heslo mi přijde zbytečné když by do něj mohl dávat jenom obchodník.
# 13.7.2007 20.24
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Vezna: nevím, jestli server umí pracovat s časem ;)
# 13.7.2007 20.29
Obrázek
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Já bych ho to naučil ;) (jestli to teda neumí, ale vzhledem k tomu, že se ve hře střídá noc a den tak to snad musí umět.)
# 13.7.2007 20.37
 
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Jj,nápad dobrej ale navrhovalo se na starem fore mozna ne presne stanky ale neco takoveho taky a neschvalilo se to ale na heslo a na nejaky cas to bych bral nebo by se to mohlo kupovat jako ostrovy ale to by pak nemohl kazdy obchodovat to spis pronajem
# 13.7.2007 20.56
Informace o novém PSP Go.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Tys navrhoval bazar- obchod, kam se dá prodat cokoli za sníženou cenu, si moc dobře pamatuju. Stánky jsem na starém fóru navrhoval jen já...
# 13.7.2007 21.06
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
ja suhlasim s BD s tym heslom a prenajatim stanku mohli by byt aj rozne kategorie stankov napriklad najmensi kde mozes dat len 4 kusy tovaru to by bol najmensi stanok a potom naj vecsi tam by sa zmestilo 14 kusov tovaru a s tym casom suhlsim s Veznov.A este nieco ten trh by mal byt niekde kde je blizko stromy a voda kde sa daju chytat ryby podobne veci ktore sa daju predavat alebo su potrebne na vyrobu.
# 13.7.2007 21.51
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Když hodíte stánek na heslo (může ho využívat kdokoli kdo zná heslo) tak ho pak může využívat víc lidí a najednou ze stánku máte obchod.Většinou ale ve stánku na tržišti prodává jenom jeden člověk.
# 13.7.2007 21.57
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
no a co ze by tam predavalo viac ludi to by bolo lepsie by boli dvaja jeden by zatial predaval a druhy by vyrabal alebo chytal ryby a pod. a ked ne tak by do toho stanku mohol pridavat veci len jeden podla nicku.
# 13.7.2007 22.07
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Vezna: to je fuk, když se domluví 2 lidi, nechť mají společný stánek a o zisk se rozdělí
# 13.7.2007 22.16
Obrázek
Firen
uživatel
Obrázek
Ve hře: FirenAS
SZ
Perfektný nápad.
# 13.7.2007 22.18
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Trh

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.