Chmatákov online


Fórum – petanek123

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » petanek123 [zamknuto]

Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
čus, další problém s hráčem.
Tentokrát to možná píšu zbytečně ale proč už to nenapsat, když se s tím snad něco později udělá. Hráč petanek123 > 4050 killů > Upír > Jedna rána kulasem bere přes 50hp > má i mystiku.

Já nevím, je to fér? A pokud jo jak to získal nebo co
# 16.6.2015 19.04
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Cus, počkejte na Pixe, však psal, že až dorazí z práce, tak to bude řešit. Já se to toho motat nebudu, nevim kdo je čí kámoš a komu můžu co sundat, někdo psal, že bude prý i rollback.
# 16.6.2015 19.58
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
lukasek a petanek, kdo ví jestli jsou to účty jednoho stejného člověka.
Jo však klidně počkáme, já jen přidávám další účet do toho řešení problémů. Když už se něco bude mazat nebo upravovat tak ať už pořádně.
# 16.6.2015 20.22
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
lubosek
uživatel
SZ
jak už jsem psal v jiným topicu, na petanek123 jsem akorat zapomněl změnit heslo

pixee:Ucty jako lukasek123, domin123 atd.. jsou duplikaty mojeho gm uctu ktery byly urceny na quest ze kterych jsem zapomnel sundat gm prava, jeden ucet dostal i fredy za kteryho se vydaval nejakej Coolman, po par h jsem to zjistil tak jsem mu ten ucet zrusil s tim ze ten blbecek zjistil, ze na ostatnich acc je stejny heslo, lognulva zacal rozdavat, vecer jsem mu smazal vsechny ucty a dal ban do firewallu + jsem zmenil hesla a smazal prava z tech acc..



edit: tak jsem nahodil zálohu ze 13.6. 23:59, ještě že Nexoušek udělal ty automatický zálohy
# 17.6.2015 0.17
jsem pixee

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » petanek123 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.