Chmatákov online


Fórum – Flashka – format

Fórum » Diskuse mimo mísu » Flashka - format [zamknuto]

Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Hojte, nevíte co by mohlo být za problém s formátováním mé microSDHC karty. Vůbec nic o ní nevím(akorát že má 32GB a je z číny), prostě mi to bylo dáno do ruky a ať to zkusím nějak zprovoznit, ale nejde s tím hnout... zkoušel jsem různé návody na netu a zatím nic nepomohlo, takže žádám o radu vás.
Problém je v tom, že na flashku (tak jak přišla zformátovaná) nejde nic vložit -ctrlv.cz/iQ1X. A když ji chci zformátovat, tak stejná chyba... ctrlv.cz/21RR .

Další věc, co by mě zajímala je, že když vložím jinou kartu (64 GB, také z číny nebo tak něco), tak na notebooku mi na ni zapisovat jde (ale některé soubory to taky nechce vzít), ale na pevném ne. (OS jsou stejné, proccesory: pevný - AMD, noťas - Intel). To by mě zajímalo, co v tom může být :D - ctrlv.cz/6gEm
# 25.4.2015 11.09
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Kupovat si zrovna paměťovky z číny není zrovna dobrý nápad :D Hodně z nich mají reálnou kapacitu úplně jinou, než jak je prodávají a životnost těchto pamětí je taky kdoví jaká. Zrovna tady šetřit se většinou nevyplácí ;-)

Pokud nemáš formát NTFS, tak ti to neveme soubory větší než 3,5GB.

Zkusil bych ji zformátovat pomocí nějakého programu.
http://www.slunecnice.cz/sw/hp-usb-disk-storage-format-tool/
# 25.4.2015 11.16
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Ok, díky. Vzhledem k tomu, že nešla zformátovat, je tam FAT32. Jak jsem psal, já si ji nekoupil, pouze to mám zkusit rozchodit, ale dobrá zkušenost do budoucna.
Program bohužel také neuspěl - http://ctrlv.cz/kPRd. A jak jsi zmínil tu nedůvěryhodnou kapacitu, zjistil jsem, že na kartě píšou 64GB, ale PC ukazuje jen 32 :D Takže to asi půjde do koše...
# 25.4.2015 11.26
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
pokud je to obyč micro sd, tak na adaptéru, aby jsi to mohl dát do pc máš takový dvouúrovňový posouvátko na uzamčení a odemčení té karty, zkus to posouvátko dát na druhou polohu.
# 25.4.2015 16.58
 
panBlack_obnova
uživatel
SZ
kup novou za 2kila a za opravu si nauctuj 3 kila.. easy
# 25.4.2015 17.52
 
MAK_obnova3
uživatel
SZ
To co říká jasper by mohlo pomoc.
# 25.4.2015 18.38
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Kdyby byla zamčená, tak na ní nepůjde zapisovat vůbec. A myslím si, nebo spíše doufám, že není blb, aby ho to nenapadlo. Prostě co čekat od karty za par doláru z číny :D

Tam je prostě možné všechno
Obrázek
# 25.4.2015 18.56
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Mi připomíná:

Obrázek xD
# 25.4.2015 19.59
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Ano, v IT se docela pohybuju, takže si myslím, že v tom nic tak banálního jako je zámek nebude (mám čtečku jak na SD, tak přímo na microSD, takže jsem zkoušel oboje i lock/unlock na SD). Zkoušel jsem ještě další návody (i různé OS) na netu až jsem z toho dostal bluescr. + v postu se objevila chyba s procíkem, takže jsem se rozhodl, že už jsem toho zkusil dost a prostě to jde zpátky majiteli, kterému doporučím, aby si radši těch pár korun připlatil. Díky za snahu/ochotu a můžete lock
# 26.4.2015 10.17
 

Fórum » Diskuse mimo mísu » Flashka - format [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.