Chmatákov online


Fórum – Rub a růžový choboti

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Rub a růžový choboti [zamknuto]

Dj Standa
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJ Standa,
SZ
Čus mohli by se zkrouhnout choboti na rubu člověk tam nemůže jít ani skillit rub a výrobu bez toho aniž by ho za chvíli ten chobot nesundal a navíc na tom rubu jsou dva choboti mohli by se trochu zkrouhnout aby nebyly tak agresivní a taky tolik rychlí.
# 17.4.2015 10.05
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 29 %     Hlasovalo: 6

Stránky: 1 2

MAK_obnova3
uživatel
SZ
Musíš si najmout ochranku. Nabízím ti svůj účet Matematik. Mám sazbu 150 chk na hodinu.
# 17.4.2015 10.12
 
Dj Standa
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJ Standa,
SZ
Ten byl dobrej xD ne kecám
# 17.4.2015 10.15
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Všichni choboti jsou rychlý, nejen oni. A proč vůbec chodíš skillit k těm chobotům? Snad je víc stromů a rubů kam jít.
# 17.4.2015 12.37
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Dj Standa
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJ Standa,
SZ
Pan chytrej se ozval když pudu jinam tak v ostrovicich je ten velkej chmatopír a u np je malo stromu takže se to nevyplatí nestíhají se regenerovat kor když se máš oně sněkým dělit



Naposledy upraveno: 17.4.2015 12.43

# 17.4.2015 12.41
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Tak ty choboty zabíjej, ve hře je zas tolik možností jak se tomu vyhnout ale první věc co se udělá, tak se musí psát na fóro..
# 17.4.2015 12.43
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Dj Standa
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJ Standa,
SZ
Nemám nikoho s kym bych je měl sundavat nemám prachy na skillení přesky atd a abych s tu hodinu hnal s kůlem abych zabil blbýho chobota kterej má 300 hp a jeste mě 6x zabije nato se můžu vykakat chytráku
# 17.4.2015 12.46
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Vidíš, tak když prostě na skillení dřevorubectví nemáš koule tak ho neskill. Chytej rybky a vydělávej si na lepší věci, chytráku.
# 17.4.2015 12.47
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Dj Standa
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJ Standa,
SZ
Kámo s tebou to řešit fakt nebudu to je jak kdybych mluvil do dubu navíc rybko dávno mam a navíc na tebe sem zrovna čekal až ty sem napíšeš peace 3-(
# 17.4.2015 12.51
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Tak nelov rybky ale vázy a mušle, vydělej peníze na broku a náboje a skill. Nečekal si na nic, to jsou kecy. Prostě se s tím smiř, chyba není ve hře, chyba je v tobě.
# 17.4.2015 12.54
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Šak ti nabízím s Matematikem ochranu
# 17.4.2015 17.22
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Modrej (růžovej :-() chobotník, na ten rub prostě patří, je to taková klasika, jako spawn ve lhotce u Lojzy. A to znamená, že tam zůstane, dokonce i jeho brácha má to štěstí.

Dnešní Chmatáci, si stěžují na věci, které tu cca 7 let funguji bez problému.
# 17.4.2015 18.25
 
Dj Standa
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJ Standa,
SZ
jasně blacku zase hrdina dne přečti si kde sem napsal že chci aby šli do hajzlu
psal sem že bych byl rád kdyby se skrouhli nebyly tak agresivní a tak rychlý a vůbec proč to píšu znova prosím tě přečti si to ještě jednou 3-(

// 5% za to ošklivé slovíčko. A máš tam hrubky. #Maly John
# 17.4.2015 22.49
 
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
Ty asi nebudeš úplně v pořádku co ? :D ta hra je už tak úplně jednoduchá a jakmile se objeví menší komplikace tak budeme brečet?

Nemusíš chodit na rub
Nemusíš chodit za těma chobotama, aby tě zabili
Můžeš si ty choboty zabít
Výrobu můžeš skillit i jinak

Beru, že někdo na chmatu nemá nahraný zase tolik aby všechno věděl, ale nemusíš tady hned pyskovat do ostatních, lol.
# 18.4.2015 0.04
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
pt.2 -> amen.
# 18.4.2015 0.20
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Dj Standa
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJ Standa,
SZ
Hele ty šprťouchle já sem hrál tudle hru ještě když ty si byl na výkresu tak tady ze mě nedělej nooba když víš kulový hovínko typu (Beru, že někdo na chmatu nemá nahraný zase tolik aby všechno věděl) Lituji toho že sem sem na forum něco napsal protože to zase nikam nevede jen sem chtěl sem napsat co mam za problém a normal to vyřešit a opět se tu objevili dvě strany.Strana chytráku co všechno vědí nejlíp a tu druhou stranu co jen uráží a hraje hrozně drsný a zkušený hráče prosím o lock nikam to už nevede jak smutné
# 18.4.2015 0.26
 

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Rub a růžový choboti [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.