Chmatákov online


Fórum – Kameny v NP ( Anfetamin)

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Kameny v NP ( Anfetamin) [zamknuto]

UnknovN
uživatel
SZ
Neber to jako stiznost...Muzu se optat kolik si me (AnknovN) a Wolfovi dal kamenu? tu tezime uz tak 150 kamenu a nic ... Doloz dukaz prosim :)
# 15.4.2015 11.28
 

Stránky: 1 2

1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Byl jsem u toho když jste chodily na těžbě a těžily kameny a když se amf ptal jestli tam jste nikdo neodepisoval a chodily jste dál,. dal vám .uvezni a chodily jste pořád a těžily i v np divný ne?.

Dukaz dodám hned Amf je v práci pak dopíše zbytek,.

http://www.imgup.cz/image/SAG

http://www.imgup.cz/image/SAc
# 15.4.2015 12.06
...
lubosek
uživatel
SZ
Pro priste, chts nepotrebuje zadny dukazy, staci to ze to videl.
# 15.4.2015 12.13
jsem pixee
UnknovN
uživatel
SZ
Parádní máš screen ale to nedokazuje ze jsme byly afk proč? Protože jsme měli oba vyplí chat došel tam nějaký vulgární hráč a začal nás urážet a nadávat nam tak sme si vypli chat . Měl jsi ID 6 a my tě nevideli, chat jsme měli vyplí a proto jsme nevideli ze jsi nám psal. Vím je to shoda náhod ale bohužel je to tak. Pokud jde o to NP portl nás do NP a vmomentě jsme začali psát cotoje? kdo nás sem dal a proč zapli jsme si chat ale nikdo nam neodepsal. Prosím o vysvětlení díky :)



Naposledy upraveno: 15.4.2015 13.18

# 15.4.2015 12.15
 
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Pokaždý i když chts nepřiložil VIDEO, trestany se propustil. Po každý to video bylo zapotřebí, a proč zase ted najednou ne? Jak se vždycky psalo do témat, screen se dá zfalšovat a že to není dostatečný důkaz, a co najednou teď?
# 15.4.2015 12.49
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Si proti někomu z GM týmu > lžeš, rozumíš?
# 15.4.2015 13.39
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
MAK_obnova3
uživatel
SZ
A proč jste potom chodili aj potom co vás portl do NP? To ste měli vyplou aj obrazovku že ste neviděli, že vás někdo portl do NP?

Kdyby si nebyl AFK hned jak tě portne tak se ozveš o co jde.
# 15.4.2015 14.07
 
UnknovN
uživatel
SZ
kde to vidis na jakem dukazu ze sme chodili? :D A co jsme asi hned udelali? :D No nic pockam si na AMF pokud ten nema video tak tohle je nedostacujici dukaz .. Z fotky nejde absolutne nic poznam jen to ze se nas pta jeslti sme tu tohle muze udelat kazdy opta se "jsi tu?" a hned da screen to muze udelat kazdy.. A pixee ty me timhle naznacujes, ze chts si muze uveznovat kdy chce, koho chce bez nejakeho duvodu? Tohle mi chces rict?



Naposledy upraveno: 15.4.2015 14.23

# 15.4.2015 14.11
 
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Pixee řekl, že CHTS důkaz nepotřebuje. Co seš, že rozhoduješ, který důkaz je rozhodující a který ne?
# 15.4.2015 14.23
 
UnknovN
uživatel
SZ
Ja vim co ses ty Vlezdoprdelka, protoze kazdy clovek vidi ze z tohoto dukazu neni nic videt a jak rika ouneel "Pokaždý i když chts nepřiložil VIDEO, trestany se propustil. Po každý to video bylo zapotřebí, a proč zase ted najednou ne? Jak se vždycky psalo do témat, screen se dá zfalšovat a že to není dostatečný důkaz, a co najednou teď?"
# 15.4.2015 14.25
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
UnknovN a Wolf vědí za co tam jsou, měli g-mouse, nebo tak něco ...

Prostě mu to těžilo a chodilo, znám to, už jsem se s tím setkal mnohokrát .. ;)

Np za afk skill dávám 100, ale za to, že máte tu drzost si to nastavit, afkovat, lagovat server - máte každý 1 000 kamenů, přeji hezké těžení ;)


Bratrovi díky za screeny, já to radši všechno screenuju, protože stížnosti jsou na denním pořádku tady .. :D

A na videa seru, pixee mi věřit může, nemám důvod lhát.

čč


Parádní máš screen ale to nedokazuje ze jsme byly afk proč? Protože jsme měli oba vyplí chat došel tam nějaký vulgární hráč a začal nás urážet a nadávat nam tak sme si vypli chat . Měl jsi ID 6 a my tě nevideli, chat jsme měli vyplí a proto jsme nevideli ze jsi nám psal. Vím je to shoda náhod ale bohužel je to tak. Pokud jde o to NP portl nás do NP a vmomentě jsme začali psát cotoje? kdo nás sem dal a proč zapli jsme si chat ale nikdo nam neodepsal. Prosím o vysvětlení díky :)



Kecy, kecy a zase kecy .. :)

Mag_Magic je stejnej vocas jako ty ;) Takže tu nezkoušejte nějaký dementoviny na mě, nejsem malá čubina, která tomu uvěří ..

Znám to, určitě když těžíte budete chodit jak splašený po mapě :D ..

Bože lepší výmluvu jsi vymyslet nemohl :D

Lockněte někdo tuhle zbytečnost
# 15.4.2015 14.58
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

UnknovN
uživatel
SZ
Je mi jasne ze vam bratrickum bude verit z paradniho duvodu.. :D stale to neni dukaz :D ty si ted muzes dat do np koho chce a na kazdou stiiznost napsat ja nepotrebuji dukaz pixee mi bude verit :D tak ubohej
# 15.4.2015 15.04
 
pyvo10
zablokován
Obrázek
Ve hře: patrik hudec
SZ
prosim tiez o uvezneni hraca alan delo a destro lebo ma urazali a smiali sa ze som ochrnuty dakujem pekne
# 15.4.2015 15.43
nezlobte game masteri chmataci:idea::idea::idea::idea::idea::-O:-O8-)8-)8-):-P:-P:-P:-P:-):-):-):-):-):-):-):-):-);-);-);-);-);-)
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web

lubosek:Pro priste, chts nepotrebuje zadny dukazy, staci to ze to videl.



Dostal jsi 1 000 kamenů za afk skill + lagování + za sobectví a za to, že jsi si dovolil použít ten gmouse ;)

Pixee důkaz nechce, i když screen je.

Nemám potřebu uvěznovat jen tak pro nic za nic.
Uvěznuju jen ty, kteří porušují pravidla ;)

Pixee se tu o to stará, ten udává pravidla.

Jestli se ti to nelíbí, nehraj, nebo si založ nové acc.

btw// Bratr u toho byl ;) Já jsem pryč a on našel ty důkazy, které si ukládám do pc ;)
# 15.4.2015 15.59
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

UnknovN
uživatel
SZ
Jasne nech si chts dela co chce uveznuje koho chce bez dukazu sak joo :D vzdycky bylo to jak rika ouneel ze musi byt video ale zrazu tento den kdy si s tvym bratrickem neco udelal (nebudu rikat co) vse zmeni :D :D
# 15.4.2015 16.04
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Můžeš mi ukázat, kde je napsané, že chts musí přiložit důkaz ? Nikdy to tak nebylo, ale je možné, že některé CH.T.S, ty videa dělalo, ovšem to je věc člověka. Já taky žádné videa nenatáčím, a když vidím, jak jsi arogantní, a nedokážeš přiznat chybu, nejraději bych tě smazal. Ale to nechám na jiných, třeba nalezneš nějaký argument, o kterém by jsme mohli diskutovat.
# 15.4.2015 16.12
 

Stránky: 1 2

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Kameny v NP ( Anfetamin) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.