Chmatákov online


Fórum – Zvyseni many naboju a sipu

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Zvyseni many naboju a sipu [zamknuto]

UnknovN
uživatel
SZ
Navrhuju aby se zvedl pocet sipu,naboju,many z 2000 na 25 000 jak minule :)
EDIT: Poskozeni na zbrani se udela v hned este to poupravit.



Naposledy upraveno: 13.4.2015 22.38

# 13.4.2015 20.14
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 33 %     Hlasovalo: 9

Stránky: 1 2 3

UnknovN
uživatel
SZ
jedine decko ses tu ty :D
# 14.4.2015 14.51
 
UnknovN
uživatel
SZ
proste ja vim ze je mystik silny co tu furt valite o hp a dmg ja proste jen rikam ze na nej je to malo many on v prubehu pvp 4v4 treba prijde o manu..
# 14.4.2015 15.25
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Já bych nechal limit 2k, a co se týče cen, tyto co jsou teď (defaultní) bych nechal. Přemýšlel jsem akorát o věcech, jako je např. tavidlo, prázdné lahve, obvazy atd. Tady bych ceny trochu snížil.

Pro ty co nevědí, defaultní nastavení cen je to, které se nastaví po restartu serveru.
# 14.4.2015 15.41
 
UnknovN
uživatel
SZ
jako jo ,ale kdyz si predstavis to, ze mystikovi dojde mana v prubehu pvp 3v3 4v4... A jestli to chcete nechat uzavrete to prosim ja tu nebudu posluchat nejake pindy dementnich lidi
# 14.4.2015 15.45
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Bleskovka odebírá 20 many na 1 pokus.
# 14.4.2015 15.55
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Jediný kdo tu pindá jsi ty, tak se prober a nerozčiluj se nebo ti praskne cévka.

Dojde ti mana 4vs4 .. :( Ooo panečku :( Tak si ji vezmi do invu a do banky ty "profíku"



Naposledy upraveno: 14.4.2015 17.37

# 14.4.2015 17.36
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

lubosek
uživatel
SZ
Ceny jsem nastavoval stejny, ktery byly pred wipem.
Limit bych kvuli mystikum dal aspon na tech 5k, ale uprimne je mi to fuk, ja to hrat nebudu.
# 14.4.2015 17.36
jsem pixee
UnknovN
uživatel
SZ
aspon tech 5k :) uzavri to prosim ano ja pindam? :D ja su klidny a korat vy tu resite hp atd :D jo a kazdy ti bude brat z banky manu si chytry celkem...
# 14.4.2015 18.05
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Pokud si mystik má nosit manu sebou (aby vydržel), tak bych mu DMG zvýšil zpátky na 52hp. Bere furt 40hp ne?
# 14.4.2015 18.29
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype

"Unknovne, ty retarde ...
V původní verzi bylo 150 many a mystik se hrál, lektvar na 800 hp ti přijde málo ? Pokud jsi koko*, kterej neumí taktizovat, tak si vyrob vlastní server a jdi tam hrát s klukama z družiny. 2k bohatě stačí."



když už chceš nadávat, tak..
máš tam pár chyb, mystik bere teďka asi jen 40(jedna smallka), 12 hp v tomhle případě je dost velký rozdíl. A nosit u sebe tak 5-6 lektvarů a 5 smallek + ten mut jak se zmiňoval.. To by byl mystik ještě ve větší nevýhodě než je teď. Jinak lektvar už přídává 510hp. bylo by lepší kdyby jsi jednou za čas šel aspon do hry, vůbec nevíš jak to teď je. a že píšeš 2k bohatě stačí, když stejně nehraješ. wtf logic.
# 15.4.2015 13.24
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
UnknovN
uživatel
SZ
Nojo kdyz si vsimnes tak tu pisou nektere chts ze to staci atd, ale oni to nemusi skillit a nemusi ho hrat :D
# 15.4.2015 14.19
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
ten první koment amfetamina, to oko není ani plus, když ho můžou použít oboje povolání.
A pak to že si šel pvp proti pixeemu za mystika, byl limit jen 150?
# 15.4.2015 21.59
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
BlazeIT
uživatel
SZ
Boože... i 2000 many je dost... Vzpomente si jak to bylo tenkrát... Jak se hrálo na ofiku když to byl ještě ten "ofik" né tohle. To ta hra měla kouzlo,bylo to složitější,ale aspon se vyfiltrujou blbečci co neuměj hrát... Když si chceš zakillit tak si běž na jabko jestli ještě šlape nebo si založ vlastní server :D
# 15.4.2015 22.03
 
panBlack_obnova
uživatel
SZ

BlazeIT:Boože... i 2000 many je dost... Vzpomente si jak to bylo tenkrát... Jak se hrálo na ofiku když to byl ještě ten "ofik" né tohle. To ta hra měla kouzlo,bylo to složitější,ale aspon se vyfiltrujou blbečci co neuměj hrát... Když si chceš zakillit tak si běž na jabko jestli ještě šlape nebo si založ vlastní server :D



Ne asi přesně tak. Bud seš prostě lemra (95% Chmatu, dnešního). A budeš si stěžovat a brečet jak kunda, že nemáš manu, že nemáš to a nebo budeš killit jako KUBA! NEJLEPŠÍ MYSTIK VOLE CO KDY BYL! MUHAHAHA :D
# 15.4.2015 22.38
 
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Presne ... 150 many a snaz se.

Alespon by to nebylo jen o klikani na hlavicku a leky.

A ty unknovne a ouneele, vy jste snad retardovaní nebo co ? :-D ...

Mi pripominate Emka.
# 16.4.2015 3.13
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Stránky: 1 2 3

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Zvyseni many naboju a sipu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.