Chmatákov online


Fórum – Nenechat se zabít....

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Nenechat se zabít....

.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web
Navrhuju aby když vás někdo killne tak z vás na zem vypadne takový mněšec a něm třeba 1/10
Vaších peněz......
(zaokrouhlovalo by se to dolů... (máte třeba 11chk někdo vás killne tak vypadne 5;-)))
A proto by ste mohli taky své peníze dát do mněšce a dát do banky......
# 21.12.2007 15.01
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó

Stránky: 1 2

lukqas11
uživatel
Obrázek
Ve hře: banka
SZ Mail ICQ Web
Mě jo mám jí plnou blbostí a nic si nechci vyhodit nebo prodat.
# 21.12.2007 23.44
killerbill
uživatel
SZ Mail ICQ
dobry
# 22.12.2007 10.16
blby otazky blby prispevky
to sem ja :D :D
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
good napad ale ja bych to udělal tředa mas 2 000 000 a pak te nekdo killne a vypadne s tebe ja vubec nevim kolik vy to totiž zaokrouhlujete nějak divně nebo to spíš nás učili nějak blbje ale vypadne s tebe např 1 000 0 tísíc tak to sice člověka nasere ale bylo by to realnější a to že bisis to mohl schovat do banky je velmi good protožeto je prostě good a mohlo by se tam prydat i kodovani věcí protože pak kdys se ti někdo naboura do uctu aspon by ti ho nemoh vykrast
# 22.12.2007 11.43
Obrázek
PowerPetan
uživatel
Obrázek
Ve hře: PowerPetan
SZ ICQ Web
blbost, páč když vypadnou věci a i zlato a nezbyde mi na novej prut a já lamka jinak prachy nenasbíram, nemam šanci....
# 22.12.2007 11.46
 
--=dr.error=--
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dr.error
SZ Mail ICQ Web
beru
good napad;-)
# 22.12.2007 12.00
njn zas ten Dr.error to je ale trapák !!3-(
.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web

PowerPetan:blbost, páč když vypadnou věci a i zlato a nezbyde mi na novej prut a já lamka jinak prachy nenasbíram, nemam šanci....


Dám ti radu.... Nelez do PéKáčka.....
# 22.12.2007 12.07
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó
PowerPetan
uživatel
Obrázek
Ve hře: PowerPetan
SZ ICQ Web

.W!Z4RD_L€V!N.:

PowerPetan:blbost, páč když vypadnou věci a i zlato a nezbyde mi na novej prut a já lamka jinak prachy nenasbíram, nemam šanci....


Dám ti radu.... Nelez do PéKáčka.....

tos mi toho řek hodně když ani nevim co to je...ale takovouhle radu dáš všem nováčkům? uvědom si, že tuhle hru nehrajou jen ti, co to hrajou dýl! Takhle nováčci nemaj šanci!!!

edit: zrovna jsem koukal, koho máš v tom D€STRUCT!V€....lucie123456...dobrej týpek, přiběhne, řekne nováčkům, že jsou lamy, pak jim začne nadávat jen tak ze srandy do idi**ů, kret**nů, zm**ů a pak odejde.....
# 22.12.2007 12.10
 
.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web

PowerPetan:

.W!Z4RD_L€V!N.:

PowerPetan:blbost, páč když vypadnou věci a i zlato a nezbyde mi na novej prut a já lamka jinak prachy nenasbíram, nemam šanci....


Dám ti radu.... Nelez do PéKáčka.....

tos mi toho řek hodně když ani nevim co to je...ale takovouhle radu dáš všem nováčkům? uvědom si, že tuhle hru nehrajou jen ti, co to hrajou dýl! Takhle nováčci nemaj šanci!!!


PK je místo kde neplatí obrana.......
# 22.12.2007 12.14
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó
HonzaaaBiker
uživatel
Obrázek
Ve hře: D[r]iver,_CrAfT_
SZ ICQ
nechcete mi říct že by ste dali do takovíhleho pytlíčku 60605743 tisíc že ne?a to by byl určitě ještě menčí http://img100.imageshack.us/img100/5283/beznzvufz7.png
# 22.12.2007 15.28
Moc mě neprovokujte!!! Jinak řečeno: Když se naseru budu zlej!!!
lukqas11
uživatel
Obrázek
Ve hře: banka
SZ Mail ICQ Web
Mě to ale fakt příde divný třeba příklad bojím se aby mě nezabili a nevipadli prachy mám je v bance du do banky vezmu si peníze a du si to koupit a pak si to uložím znova do banky divný ne ?
# 22.12.2007 20.55
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
vezmeš si snad tolik kolik potřebuješ ne?
# 22.12.2007 20.58
 
lukqas11
uživatel
Obrázek
Ve hře: banka
SZ Mail ICQ Web
No jo ale já sem línej .:-D
# 24.12.2007 13.22
.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web

lukqas11:No jo ale já sem línej .:-D


To je vidět ale si taky hodně rozcapenej.....
# 24.12.2007 13.57
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Nenechat se zabít....

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.