Chmatákov online


Fórum – Přivýdělek minimálně 600 Kč *

Fórum » Diskuse mimo mísu » Přivýdělek minimálně 600 Kč *

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Zdravím,
Doufám, že tímto tématem nějak zásadně neporušuju pravidla fora, ale věřím, že spousta mladých shání možnost přivýdělku kde se dá. Proto jsem se rozhodnul, že to nabídnu i tady a případní zájemci se mi mohou ozvat přes soukromou zprávu, kde jim řeknu další podrobnosti.

Předem říkám, že minimální výdělek je 500Kč a celková výše částky závisí na tom, kolik dokáže daný člověk sehnat lidí. (dá se na tom vydělat několik tisíc aniž byste hnuli prstem a porušili nějaké pravidla nebo zákony) Žádnej háček v tom nehledejte, podmínky a vše k tomu bych Vám poslal s dalšíma instrukcema.

Je do toho zapojeno už mnoho lidí i z této hry, pod sebou mám cca 40 lidí a do dnešní doby každému peníze došly a nebyl problém ;)) Samozřejmě jde něco i do mé kapsy, ale záleží opravdu na každém, jak se k tomuto jobu postaví ;-)

Nejedná se o žadné pojišťovací kravinky, nikomu nic nevnucujete, z vaší kapsy do toho nepůjde ani kačka, a nemusíte viceméně vůbec nic dělat.

Podmínka: 18 LET



Naposledy upraveno: 11.4.2015 11.10

# 6.4.2015 19.12
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa

Stránky: 1 2 3

Yoyo_obnova
uživatel
SZ
ahoj mel bych zajem, petset pomuze musim uzivit rodinu kaj se mam prihlasit
# 6.4.2015 19.29
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Pokud si to neumíš ani pořádně přečíst, tak to není nic pro tebe.
# 6.4.2015 19.43
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Yoyo_obnova
uživatel
SZ
a proc neni? nechapu to prosim vysvetli, dekuji
opravdu mam zajem o privydelek, dekuji
# 7.4.2015 18.55
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Nations mi věc vysvětlil a můžu potvrdit, že to funguje (už mi z toho v minulosti něco káplo) takže se bez obav můžete přidat.
# 8.4.2015 8.15
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
MAK_obnova3
uživatel
SZ
xD Založíš si bankovní účet?
# 8.4.2015 10.45
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Přesně tak. Nejlepší na tom je, že tam opravdu žádné podmínky nejsou. Takže prostě založíš učet, vyděláš si, zrušíš účet a ahoj. Sice někteří z toho mají furt obavy, ale viceméně to máš prachy úplně zadarmo a ani nehneš prstem :D

Ale nikoho do toho nenutím. Každý svého štěstí strůjce. Já se toho chytnul a za pár dní jsem vydělal tolik, co někteří na brigádách za půl roku.
# 8.4.2015 21.09
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Jen pozor, zrušit se může až po skončení akce.
# 9.4.2015 12.05
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Já osobně zrušení nedoporuču, jelikož akce bývá častěji a při každé akci může člověk někoho sehnat ;-)
# 9.4.2015 18.05
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
lik3th4t
uživatel
SZ
Uz jsem dostal podobnou nabídku od OVB, pokud víte co to je. Šlo tam o to, abych hledal lidi a nabízel jim produkty okolo pojištěni ( úrazové atd ) a mel co nejvic lidi pod sebou. Ale to jsem odmítl, protože většina lidi to odsuzuje a v dnešní době ti málokdo otevře dveře.. Ale pokud toto s tim nema nic společného, tak rad bych více info. Diky :)
# 10.4.2015 12.02
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Do OVB bych nikdy nešel. Vnucovat někomu nějaké pojišťění, smlouvy a ještě z toho mít pochybný výdělek, tak fakt ne....
Tady viceméně si založíš účet jen ty a máš automaticky ihned 500Kč a záleží na tobě, jestli chceš víc. Z vlastní zkušenosti vím, že na tady tu akci se chytne víc lidí, protože se k ničemu neupisuješ, účet můžeš zrušit měsíc po založení a ještě si z toho vydělat.
# 10.4.2015 12.07
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Od března budou první tři výběry v měsíci zdarma, případné další vyjdou na 35 korun jeden. Současně ale mBank nastavuje nový poplatek ve výši 29 korun za vedení karty. Ten půjde vymazat na nulu, pokud klient alespoň jednou za měsíc zaplatí kartou u obchodníka a zároveň takto utratí alespoň 500 korun. Druhou možností, jak nový poplatek vymazat, je sjednání jakéhokoli úvěrového produktu z nabídky mBank.


Vedení účtu je zdarma v případě, pokud zaplatíš kartou 500+ Kč.
# 10.4.2015 21.06
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
účet je zdarma. Platí se pouze karta, ale u mých registrací na to případné zájemce upozorňuju a v mojí předloze je karta automaticky bloknutá. Takže opravdu neplatíte ani kačku ;-)

samozřejmě někteří si ji berou, protože ví, že budou učet využívat a 500Kč zaplatí, ale pro výdělek je karta zbytečná.
# 10.4.2015 22.28
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Navíc se mi stejně nezdá, že by to šlo tak lehce. 500,- se sice může zdát pro banku jako malá "ztráta", ale pokud to takto praktikuje více lidí, může se to vyšplhat do miliónů.
Nastává otázka, proč by se banka nechávala jen tak oškubávat o zrovna ne malé peníze?
# 11.4.2015 1.27
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Banka spoléhá hlavně na to, že po založení účtu u ní většina lidí zůstane což se taky stane. Ano, banka v tom nechá nemalé peníze, ale rozhodně to má větší efekt, než reklama v televizi, která stojí několik miliónů za pár dní. Tady mají jistotu, že ty zákazníky opravdu naberou a finanční částka, kterou do ní vloží je minimum oproti tomu, co tím získají. Náhodou taková forma reklamy je více než dobrá, praktikuje jí třeba i ZUNO, AQUA bank a GE dokonce nabízí občas 1000 Kč.

Nikoho do toho nenutím jít. Potkal jsem hodně lidí, kteří z toho měli jisté obavy a nevěřili tomu. Ale tady opravdu se na nic neupisuješ, z tvé kapsy nic nepůjde a opravdu tady funguje styl: Založím, vydělám, zruším. Mám pod sebou aktuálně tak 50 lidí, nikdo z nich neměl žádný problém, všem peníze přišly, někteří účet bez problému zrušili. Co jsem se ptal ostatních, tak se řešilo jen pár nedodaných částek, což se vyřešilo napsaním na podporu Mbanky a peníze do pár dní došly. Já to beru jako solidní přivýdělek a osobně účet používám jako záložní pro platbu na Ebay, aliexpress a podobně.

Z toho vyplývá. Ano, i dnes si můžeš přivydělat sezením doma na zadku. Nehledě na to, že tady ta akce běží už docela dlouho a na internetu jsou z toho jen kladné recenze.


Zde ještě podmínky akce:
http://www.mbank.cz/informace-k-produktum/dokumenty-ke-stazeni/dokumenty/akce/mBank_pravidla_mKlub_04_2015.pdf
# 11.4.2015 10.20
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
MAK_obnova3
uživatel
SZ
xD Omg jestli dostáváš taky 500 kč tak jestli máš 25 000 z toho čistého tak mě poser...
# 11.4.2015 21.38
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse mimo mísu » Přivýdělek minimálně 600 Kč *

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.