Chmatákov online


Fórum – Notebook

Fórum » Diskuse mimo mísu » Notebook

PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Ahojte. Spravil som maturitu no a makať idem až o mesiac,dva no mam našporených niečo cez 500€ a dohodol som sa s pani domácou (mojou milovanou maminou), že by mi zatiaľ na noťas doložili. Dohodol som sa s ňou na 250€ max. Čiže konečná suma ktorú by som rád neprekoročil je 750€ a chcem sa tu s vami poradiť. Mam vyhliadnutý jeden (viz. nižšie) ktorý by mi v pohode stačil no pokiaľ by ste vedeli o niečom lepšom do tej mojej sumy (750€), tak by ste mi mohli poradiť. Popr. povedať vaš názor na tento čo mam vyhliadnutý. Nechcem žiaden AMD procesor a grafiku. Mam s tym zlé skúsenosti. Viem že je vás tu dosť čo sa v tomto vyznáte lepšie než ja tak to sem dávam aj s tohto dôvodu. Ešte by som mal asi dodať, že ide o herný notebook. Tým čo mi poradia vopred Dakujem a zrejme podakujem aj reakciou na príspevok a tým čo ich to nezaujíma, tak to tu nemusia spamovať. Je to len z hladiska informovania sa :) NEchcel by som kúpiť nejakú hovadinu čo mi vydrží rok. Plánujem to používať tak cez 4roky :)

www.alza.sk/lenovo-ideapad-g710-black-d2139679.htm
# 15.2.2015 19.43
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!

Stránky: 1 2

MAK_obnova3
uživatel
SZ
xDDDDD oh my god.

"vyzerá obyčajně"

xDDDDDD
# 27.2.2015 10.42
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Hybrid asi máš nejaky psychicky problèm ked máš chuť neustále zapárať do ludí a hádať sa s nimi. Neviem čo je na tom že som sa spýtal. No nič nebudem sa tu hádať, niesom ten typ :)

Mak ved vieš ako som to myslel :D nieje designovo pekný :D ja si na vzhľad potrpím :)

A ano potrebujem notas. Dôvod v predošlom príspevku :)
# 27.2.2015 12.26
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Tak musíš si prostě říct co chceš. Jestli nejlepší poměr cena výkon nebo chceš platit za desing. A ta 820M je pěkně shitty.

A upřímě ten acer má pěknej desing. Kompaktní uhlazený :P mně se líbí.
# 27.2.2015 12.40
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Celkom som zabudol :) Noťas mám doma už to budú 2týždne a zatiaľ som spokojný :)
www.alza.sk/lenovo-ideapad-z50-70-black-d2192423.htm
# 8.4.2015 0.26
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Acer byl lepší.
# 8.4.2015 10.43
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Bol len kým som sa rozhodol nebol na sklade :/
# 8.4.2015 12.19
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Dobrý kup si udělal tak i tak :D
# 9.4.2015 10.45
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Škoda toho kurzu... je fakt ironie, že já koupil před 2 lety noťas za 12 500 a dneska ho za tu cenu uz nekoupim (je o dost dražší)... což je fail jak prase.
# 9.4.2015 11.52
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Notebook

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.