Chmatákov online


Fórum – PeťanGames SONG

Fórum » Diskuse mimo mísu » PeťanGames SONG

!KiWi!
uživatel
SZ
Ahoj všichni dnes tu pro vám mám menší SONG z minecraftu jistě znáte z kanálu PeťanGames.A tak vám znovu chci připomenout toto video "SONG" a ukázat těm kteří Peťana neznají což je asi málo lidí ale nevadí:-D

Rovnou tu máte text ale ten je jen tak pro zasmátí:-DBohužel je to jen část textu:-(

Miluju muj kouzelný svět kostiček,je to stokrát lepší než domací mazliček,každý den kutám,kutám až do večera,Bylo tomu tak dnes abylo tomu i včera,Nosím svuj krumpáček furt u sebe do koly do postele,Paří to všichni i moji kluci z družiny,Jedeme na hardcore aby jsme si užili,Postavíme si sspolu krásný domeček,tuhle hru miluju stojí mi zní zvoneček točím Lets Play když máma delá palačinky,říkam že tu cvičím,přitom nemám činky když na to příjde,dostávám zaracha,Smějou se mi všichni,i brácha,To mě ale neodradí a hraju tajne v družině,dneska stavím schody do nové kuchině,Procházím se lesíkem a zbírám houby.Chci mít hranaté pérko to jsou moje touhy miluj minecraft je to proste nej,Zahrej si ho taky pokud nejsi gay,Miluju minecraft je to proste bomba,Zahrj si ho taky pokud neji trouba.Postavím si velký hrad na kopečku,Moje stavby jsou nejlepší blbečku,Mám meč a taky,truhlu a motyčku táta mi říka už to vipni synečku,(nééé taťi ješte chvilku)Já ale odmítám na skype mám kamoše,Táta vyhrožuje že mi minecraft hodí do koše,Kdybi se to stalo asi by me trefil šlak,Vykraftil bich koleje,a pak bych ločil pod vlak,Dneska muím nakutat trochu kamení,Když tak hezky kutám,oddávám se honení,Holky se mi nelíbí,já chci jen kosťičky,tak me nechte hrát a bežte prosím do pičky,Potřebuju klid,dávám si sluchátka Hraju celou noc,mám v očích párátka,Na vánoce si přeju creepruv kostým,Budu sičšt na rodiče,i na naše hosty,Dále si přeju diamantoví meč,Nacpu si ho do prdele aš me chitne křeč.

Odkaz na video zde: https://www.youtube.com/watch?v=yzJMxAJ2SSM
# 19.1.2015 21.59
 
  • Máte rádi kanál PeťanGames?
  • Ano,je docela dobrý0 hlasů, 0 %0 %
  • Je supr5 hlasů, 100 %100 %
  • Tak můj vkus to není0 hlasů, 0 %0 %
  • Není moc dobrý0 hlasů, 0 %0 %
  • Tento Youtuber se nelíbý 0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 5 odpovědí
Bushido
uživatel
Ve hře: Bushido
SZ
Nemáme radi kanál PeťanGames a nezakladaj to zbytočne 2x.
# 19.1.2015 22.02
 
!KiWi!
uživatel
SZ
Pardón za založení tohoto tématu 2x to bylo omilem,omlouvám se :-(
# 19.1.2015 22.05
 
kubaa
uživatel
SZ
jo strašně nás zajímá song o minecraftu.
# 19.1.2015 22.13
 
Detektor
uživatel
Ve hře: Detektor
SZ
Neodchádzal si náhodou ? :-[
# 19.1.2015 22.36
 
!KiWi!
uživatel
SZ
Jestli jste to nepochopili znova připomínám...Diskuze mimo mísu...
# 20.1.2015 14.10
 
aokigahara
uživatel
SZ Skype
Díky za skvelej songíček, budu si to určite pouštět s klukama z družiny pri majnžreftu.
# 20.1.2015 19.21
 
mack*
uživatel
Obrázek
SZ
já dělám prachy právě teď
# 20.1.2015 19.24
 

Fórum » Diskuse mimo mísu » PeťanGames SONG

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.