Chmatákov online


Fórum – Rozloučení...

Fórum » Diskuse mimo mísu » Rozloučení... [zamknuto]

!KiWi!
uživatel
SZ
Ahojte všichni hráči chmatákova,
tímto se s vámi chci rozloučit v dobrém i zlém. Asi všíchni víte, o co tu jde. V tomhle tématu se s vámi chci rozloučit. Důvod? Důvod je takový, že už mě tato hra omrzela chci to říct upřímně a tak se s vámi podělím o mé vzpomínky. Jinak bych chtěl hrozně moc poděkovat několika hráčům a to jsou tito: Lioness, moc ti přeju ať je z tebe výborná Chmazka, díky za všechno, co jsi mi ve hře pomohla objevit a taky si mi moc pomohla, jako celkem nový nováček sem nevěděl co a jak. A tak se s tebou loučím a to samé chci napsat Straw.
A taky tu mám pár screenů z mého prvního killingu se Straw a Lioness.


Dále bych chtěl poděkovat kubajzovi 22, který mi pomohl s ochočovaním a různými věcmi a proto tu mám taky screen.

Omlouvám se ale možná obrázek neuvidíte P.S. teprve se učím :D

A tak bych to zakončil, ješte chci poděkovat Bajoniklovi a WesnerovI, i ti mi moc pomohli.:-) A taky přeju všem GM, CHTS a Chmazkám ať jim to co nejdýl vydrží:-)

Sbohem Chmatákove, přeju všem hráčům jen to nejlepší, loučí se s vámi KiWi..:-(
Na rozloučenou pár písniček;-)

http://www.youtube.com/watch?v=k5o3xna976Y

http://www.youtube.com/watch?v=ixifxQ_MDu4

Kdyžtak zkopíruj...:-)
Opět upozorňuji, že nejsem MISTR :-D A v tom případě vám to možná nepůjde :-D
Moc dobře jsem si zahrál, i o Chmazku jsem žádal, ale moje přání se nesplnilo:'( ALe teď je to už jedno, nevadí možná někdy jindy budu mít chuť, jen aby jste věděli že nepřestávám hrát kvůli tomu.

Sbohem Chmatákove, přeju všem hráčům jen to nejlepší, i těm, kdo mě neměli rádi, loučí se s vámi KiWi..:-(



Naposledy upraveno: 19.1.2015 16.08

# 18.1.2015 20.26
 
  • Byl sem dobrý hráč?
  • Ano,byl si super hráč0 hlasů, 0 %0 %
  • Ne,byl si špatný hráč1 hlas, 7 %7 %
  • Ano,byl si celkem dobrý3 hlasy, 21 %21 %
  • Ne,nemněl sem tě rád0 hlasů, 0 %0 %
  • Fůj,ty si jen nula3 hlasy, 21 %21 %
  • Si užasný2 hlasy, 14 %14 %
  • Byl si oblíbený0 hlasů, 0 %0 %
  • Nebyl si oblíbený5 hlasů, 36 %36 %
  • Celkem 14 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

mack*
uživatel
Obrázek
SZ
zmiz
# 18.1.2015 20.28
 
lubosek
uživatel
SZ
Je mi to líto a upřímně bych tě chtěl požádat o to, abys neodcházel. Budeš nám tu moc chybět a nikdo z nás si nedokáže představit život na chmatákově bez tak suprového hráče jako jsi právě ty. Prostě nám to nemůžeš udělat, jinak skončíme všichni, už to totiž nebude mít smysl bez tebe. Jsi hvězda chmatákov, jediné světlo které nás tu všechny drželo pohromadě. Rozmysli si prosím, jestli chceš opravdu odejít. Všichni by jsme byli moc rádi, kdyby jsi to ještě jednou zvážil a následně změnil své rozhodnutí. Děkuji ti moc za celou chmatákovskou komunitu a všichni pevně věříme, že nás neopustíš.
# 18.1.2015 20.31
jsem pixee
Fores.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores.
SZ
''ALe ted je to už jedno nevadí možná někdy jindy budu mýt chuť jen aby jste věděli nepřestávám hrát kuli tomu.''
Hlavně,že budeš MÝT chut :D :) Strašně se všichni rozbrečíme,když skončíš.

Čau...
PS: Celkem zbytečný téma :))
# 18.1.2015 20.38
 
Yoyo_obnova
uživatel
SZ
Zmije gabunská (Bitis gabonica) je jeden z největších a nejtěžších jedovatých hadů světa s délkou 2 m a váhou přes 8 kg. Vyskytuje se v pralesích rovníkové Afriky.
Zmiji gabunskou popsal jako první v roce 1854 André Marie Constant Duméril. Tento had se vyznačuje efektní kresbou z růžových, šedých, hnědých a černých trojúhelníků, která ho však činí neviditelným ve spadaném listí. Má přes 5 cm dlouhé jedové zuby, obsahující velmi silný hemotoxin, takže přes 90 % uštknutí je smrtelných. Had však na člověka zpravidla neútočí, pohybuje se pomalu a většinu dne prospí. Má extrémně pomalý metabolismus, takže vydrží až půldruhého roku bez potravy.

Rozšíření zmije gabunské
V západní části areálu žije poddruh Bitis gabonica rhinoceros, pojmenovaný podle nápadných výrůstků na hlavě, připomínajících nosorožce.

// za tenhle post bych ti býval snížil warn, kdybys nějaký měl :-D #Maly John
# 18.1.2015 20.59
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Sbohem cizinče.

Komentář nademnou mi dal více, než tvoje rozloučení.
# 18.1.2015 21.41
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
MAK_obnova3
uživatel
SZ
Nebyl si oblíbený
# 18.1.2015 22.44
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Kdo to vlastně je? xD
# 18.1.2015 23.36
 
panBlack_obnova
uživatel
SZ
Ahoj KiWi
# 19.1.2015 0.05
 
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
Munomean: made my day:D

nechápu smysl topicu, 90% lidí ani neví kdo jsi, ani nehraješ nějak extra dlouho, takže to možná bude zajímat 5 tvých kamarádů
# 19.1.2015 7.00
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Loučit se na offíku, ježiš marja :D

Ale jo, jsem rád, že jsem ti nějak mohl pomoct, měj se:D
# 19.1.2015 8.48
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
!KiWi!
uživatel
SZ
Neco mně k tomu vedlo abych to napsal:-D a prozradím že to byla ta pvní písnička.

Si to rozklikni;-)
# 19.1.2015 16.09
 
AmFETamINek
zablokován
SZ Skype Web
Čáu KiWi, zejtra.
# 19.1.2015 22.45
cc, tadi amfýk.
Fores.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores.
SZ
Tady se loučíš,ale na forum furt něco přidáváš... Logika 3-(
# 20.1.2015 12.33
 
!KiWi!
uživatel
SZ
Nebudu hrát ve hře ale na webu budu...:-!
# 20.1.2015 14.11
 
ZuBR#
uživatel
SZ
gtfo
# 20.1.2015 19.30

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Rozloučení... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.