Chmatákov online


Fórum – CH.B.I. demence?

Fórum » Archiv » CH.B.I. demence?

Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Taky vám to tak připadá? Jediné, co CH.B.I. děla, je to, že kontroluje těžbu, jestli tam někdo není afk. Vůbec je nezajímá rekillování u nemocnice, které se děje skoro každý den, ani je nezajímají jiná města. Např. ve vězeňském městě to vidím každý den... někdo tam stojí u banky, přendává si věci, někdo přiběhne, zabije ho, a pak s ním jde až k nemocnici, kde ho začne rekillovat. Taky vám to tak připadá, nebo se mi to jen zdá?
(CH.B.I. nechce si své připomínky pro sebe)
# 20.12.2007 18.08
 

Stránky: 1 2

Gringo Bastard
uživatel
Obrázek
Ve hře: Gringo Bastard
SZ Mail ICQ
ja si tiez myslim ze nerobia svoju pracu dobre , minule jeden stal pred bankou a nic tam nerobil a u tazby kontroloval asi 5 min. a isiel robit nieco ine a este aj bezdvovodne dakedy killuju
# 20.12.2007 19.48
Chmatakov teraz nehram , raz som prestal hrat Runescape a zacal chmatakov , potom ma zacal bavit runescape a prestal som hrat chmatakov , je to super hra ale rs je podla mna este lepsia , ked ma to niekedy prestane bavit mozno zacnem zase chamatakov
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
A proč jste nám to neřekli nebo nepísli na ICQ?Co máme radar nebo co?Aby jsme zistili kde je AFK atd.
# 20.12.2007 22.00
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Jo? Dyť tam většinu času nejste, a icq vaše nikdo nezná. Má být v tom polůčku pod jménem.
Bigdragon by nikomu imunitu nedal, protože taky nikoho nezná. On jenom chodí po chmatu, většinu času je afk, a když už se něco děje, tak přispěchá, a kdo má v ruce zbraň, toho zabije. Je to docela zvláštní řešení nepřehledné situace, a když si u toho focení nedokázal vydobýt rezpekt, tak nevím proč by měl být GM. Stejně si u toho focení skoro každý dělal co chtěl. Jsme sice bigdragonův fanoušek, a doufám, že to někam dotáhne, ale tohle už je fakt moc.
# 20.12.2007 22.19
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ

Smacker:a icq vaše nikdo nezná.



Třeba máme taky profil na webu,víš?

Smacker:a když už se něco děje, tak přispěchá, a kdo má v ruce zbraň, toho zabije.


Ty totiž nevidíš dragonovi na icq / jabber,protože když už někam přispěchá,tak už od někoho ví,kdo killí,nebo prostě nějak porušuje pravidla a není povinen vás upozornit před potrestáním.
# 20.12.2007 22.25
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
To víš, než někdo otevře web, než si najde tvůj profil, než si ho vůbec přidáš na icq, taky záleži na tom, jestli icq máš zaplé, než se vůbec dozvíš, a co jde, tak jsou už všichni pryč.
# 20.12.2007 22.27
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Zas taková doba to není,autorizovat si nemusíme každýho,kdo nám píše o děním v Chmatu a většinou na icq jsme,takže to takovej problém není.
# 20.12.2007 22.28
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Smacker: Myslíš, že bys to zvládl líp?
# 20.12.2007 22.46
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
podle mně dělaj svoji práci dobře i když je tam pár chybiček tak je to podle mně super ;-) a Smacker ty nebuzeruj když bys to nedělal o nic líp :-!
# 20.12.2007 22.54
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ

DJ Miky:Smacker: Myslíš, že bys to zvládl líp?



Ano, myslím si, že bych to zvládl líp. Já u Chmatákova sedím celý den, vím jak který hráč hraje, kde nejraději killuje, vím kde se nejčastěji killuje, a kdo koho rekilluje. Prostě mám přehled o mapě víc než 3 lidi z ch.b.i.
# 20.12.2007 23.00
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
A pokud nebude CH.B.I. dělat to co má, holt to budu muset vyřešit já i za cenu života, a hole
# 20.12.2007 23.30
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Smacker:

ikdyž se to asi nezdá, je to nejrychlejší způsob, zabít, zjistit, odškodnit ty co jsou v tom nechtěně...


Než bych to takhle hop všechno pořešil, tak každej odloguje...


BTW: poslední týden to moc neřeším a nechávám to na sama, když jsem GM...
# 21.12.2007 6.23
Obrázek
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Zatím jsi mě ani 1 neodškodnil. Jsem tam stál u zmraženého red Vrahounka, čekám až se pohne, a ty tam přiběhneš, a zabiješ mě skoro.
# 21.12.2007 7.44
 
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
No musím říct že se Smackem v pár věcech souhlasim, např. to že do mě někdo de ja vytahnul bleskovku někdo tam napíše bacha bigdragon ti co do mě šli odlogli nebo schovali zbrane a bd pride rozm**a me napardt ja pridu o veci a jestli jsem to zacal nebo ne to nikoho nezájímá, a žeby mi vrátili věci ? Vůbec

btw. : To MIKY : neříct to já s tim teženim afk Dieresovi tak to tam do dnes neni...
# 22.12.2007 11.02
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
PowerPetan
uživatel
Obrázek
Ve hře: PowerPetan
SZ ICQ Web
Já souhlasim s členama CH.B.I.....nedávno mě někdo killnul jen aby mi ukradl věci páč sem si s nima hrál a asi se mu líbily a když jsem to veřejně řekl tak tam byl myslim jeden a ten ho mam ten dojem šel hledat, hned.....sice bych se nedivil kdyby na toho týpka málokdo narazil, ale i tak, jsou snaživí, navíc, nejsou to roboti, ale lidi! uvědom si to, nejsou tu proto, aby ti sloužili...3-(
# 22.12.2007 11.30
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
jj, jsou to lidi.. máš pravdu.. a taky mají city viz. obrázek http://www.ukazto.com/?img=1463594,ch.b.ivnouzicrying.jpg
# 22.12.2007 19.40
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » CH.B.I. demence?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.