Chmatákov online


Fórum – Mám problem s hráčem Gamer!

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Mám problem s hráčem Gamer! [zamknuto]

Jaro
uživatel
Ve hře: RoeriG
SZ Mail Skype
Omg co sou toto za chmazky!! Tak mi kilime ve 4! a ten (Ehm) to krade a pak im to vraci nebo neco takýho!! už mne s tým nasral tet!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
# 27.11.2014 21.07
Som dobrák od kosti!!
DerStrike
uživatel
Obrázek
Ve hře: GaMeR. < Už nehrám >
SZ Mail Skype
Opýtaj sa sám seba na túto otázku, na čo by mi boli veci keď mi ich dávajú Questeri a Správci?... Nepotrebujem nič brať. Ideš do mňa útočiť nadávkami kde mám aj niekoľko screenov + svedkov. Otvoril si si hubu na mňa. Zbytočné téma navrhujem pre teba NP.
GaMeR.
# 27.11.2014 21.09
Synect.
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Jaro: Bez důkazů nemůžu situaci posoudit, ale jestli si nadával Chmazce která je v teamu, tak dostaneš np/ban.
# 27.11.2014 21.19
 
Jaro
uživatel
Ve hře: RoeriG
SZ Mail Skype
TY navrhuješ pre mna NP?? :DDDDD ja navrhujem pre teba down .. Bo tady davaj chmazky co ani nepoznaj.. a ty ked nabehnu do 4 začneš brát veci a vracat im je .. NEjsem žadnej 14 letej kluk že ti budu nadavt.. se na tebe vieš co .. :-* jen tet si mne uplne že už nasral..
# 27.11.2014 21.20
Som dobrák od kosti!!
HarlleyMan
uživatel
Obrázek
Ve hře: MickTheMage
SZ
Jaro pokud nemáš důkaz není co řešit bez důkazů A ještě ktomu si udělal zbytečný TOPIC
# 27.11.2014 21.20
:)Pohoda
Klídek
Cigárko //Mam moc rád amfa




Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Hodil jsem mu 100 sutru, za nadavky ktere jsem videl. Zbytek posoudit nemuzu, nebyl jsem u toho a je to tvrzeni proti tvrzeni- pokud nemas video, tak s tim vice neudelam.
# 27.11.2014 21.21
 
DerStrike
uživatel
Obrázek
Ve hře: GaMeR. < Už nehrám >
SZ Mail Skype
Nemám natočené 3D/ Full HD video ako mi nadáva v hre... ale môžem oscreenovať chat v hre + historiu.. Mám dosť rokov na to aby som robil niečo podobné ako si hráč Roerig myslí. Mňa vybral do Tímu Pixee, ak sa chceš sťažovať Roerig choď za ním... Máš dôkaz svojích Killerov :) + Nadávky a kill chmazky hráč sopel? ... Som v hre asi 2h a len nadávky sledujem ....
# 27.11.2014 21.22
Synect.
Jaro
uživatel
Ve hře: RoeriG
SZ Mail Skype
Ne nemám dukaz ale mám svedky Pašteková a ferco.. nedelám žadnej Topic jen on se tady ide frajerit že je chmazka týžden pred bol jen ubožák nic víc a tet se tady ide hrát na machra.. takýto lidi nesnášim..!
# 27.11.2014 21.22
Som dobrák od kosti!!
HarlleyMan
uživatel
Obrázek
Ve hře: MickTheMage
SZ
Jaro Pokud ti to vrátil tak nevidím problém neni co řešit
# 27.11.2014 21.25
:)Pohoda
Klídek
Cigárko //Mam moc rád amfa




DerStrike
uživatel
Obrázek
Ve hře: GaMeR. < Už nehrám >
SZ Mail Skype
Mick, bol si pri mne ako som napísal idem si objednať pizzu... prišla začal som jesť a bol som v 4ke. Killi tam niekoho a nehral som proste len som sledoval hru.. no potom hráč Fal Cone začal po mne útočiť. Roerig neviem čo teraz týmto chceš dosiahnuť. Nadával si členovy Chmazky. Mám svedkov aj v NP... Tvoji svedkovia... Killeri... Nebudem brať nejaké veci ked mi sám pan Black. vytvoril do Q niekoľko ... Mám ich ešte doteraz. Nepotrebujem od hráčov brať veci, aký by to malo zmysel? Ja ich nekupujem ja ich rozdávam na Q a súťažiach... Pochop jednu vec... Ideš riešiť niečo čo sa vyriešiť nedá... Mám pravdu a sám to vieš, len nemáš lepšiu vetu ktorú by si proti mne dal. Môžem spraviť screeny ako ma urážaš + ako ma Killí hráč Sopel ... Spravil si zbytočný topic...
# 27.11.2014 21.30
Synect.
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Lock, příště 30%.
# 27.11.2014 22.26
 

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Mám problem s hráčem Gamer! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.