Chmatákov online


Fórum – Med

Fórum » Diskuse mimo mísu » Med

Wild Warrior
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Dobrý den jmenuju se Martin, už od svých 7 let se ochomítám a věnuji se výrobě medu. Strašně mi imponuje vymačkavat med z plaství pomocí lisu. Už jako kluk jsem k tomu přičichnul a nyní jsem už pravý včelařský učen' a již brzy mistr. Od svých 15ti let jezdím po celé republice s naším medem po ruzných trzích a vydělávám si na chleba.
Jsem velmistrem ve výrobě tureckého medu a kokosek.

Nyní jsi tu udělám takovou malinkou inzerci.
Takže 1 dozu medu prodam za 110Kč, Turecký med ks za 45kč a kokosku za dvacku


Je tu někdo kdo má rád med nebo se o to také zajímá od mala? Je to zajímavé.




Naposledy upraveno: 25.10.2014 20.21

# 25.10.2014 10.04
 
Dr0bek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Drobek
SZ
Ano, také mě již od ranného věku včely fascinovaly. Každá včelka má v tom obrovském systému vlastní postavení a úkol, který pilně plní pro dobro všech ostatních. My lidé, příslušníci plemena hloupého a zlého, bysme se od nich měli co učit.

Ovšem medu mám doma hojnou zásobu, z tureckého medu mě bolí chrup a kokosky mi nikdy moc nechutnaly.

edit.: Málem jsem zapomněl... Jmenuji se Tonda.
# 25.10.2014 18.10
Miluju Fabose :) ...a nestydím se za to!!
Wild Warrior
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Zdravím prosím o warning Emptyho, Hybrida a Lojzu, nedělejte si z toho legraci, výroba medu je vážná věc, jelikož imperialistické bestie nám cpou pod nos chemický med v supermarketech. Budte radi že se najdou poctivý lidé jako já.

Drobku mužu ti říkat Tondo?
Mohli bysme se někdy vidět? Jsem z Valašských klobouků a pěstujeme tu med už dlouho. Mohli bysme pokoštovat čí med je lepší a předat si zkušenosti. :)

// To jo, budeme banovat na objednávku. Takhle to, milej zlatej, nefunguje. A dávej si bacha, aby nepřibyl nějaký tobě #Maly John
# 25.10.2014 20.25
 
Pixee_obnova
uživatel
SZ
Stalo se ti už někdy, že tě jedna z tvých včel píchla ?

Jak často provádíš "sklizeň", omlouvám se pokud se tomu říká jinak, jsem neznalec. ?

Jak se pozná kvalita medu, v chuti, nebo tam jsou i jiné kritéria ?
# 27.10.2014 13.01
 
Wild Warrior
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Maly John: Presne jak píše Sykes slušně sem poprosil, nemužu za to, že o to musím prosit když všichni modi jsou totálně neschopný a lečej si komplexy krom Tebe a Fabose.

Black: Ano stalo, tomu se nevyhneš je to riziko povolání. Sklizen čili lisování se provádí 1-2 ročně

Kvalita medu... no v chuti nevím, nikdy jsem neměl ten pseudo med z obchodu. Každopadně kvalitní med ti zcukernatí.
# 27.10.2014 13.21
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Co tu zkoušíš Montíku? Varování by bylo na místě, kdyby se jednalo o seriozní topic a ne o další tvůj nepovedený vtip.
# 27.10.2014 15.05
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Wild Warrior
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Aha pane Lístek tobě příde výroba medu neseriozní? V čem je to neseriozní? V tom, že včelaři nenosej oblek? :D

Hlavně, že ty si seriozní Správce serveru a MOD

http://forum.chmatakov.cz/tema/13319-skilovka energy tu už týden chce nastavit skill, hráči si v ruzných tématech nadavaj a OTujou.... ALE TY SI ZASE VŠIMNEŠ JEN MĚ ŽE? Já chápu, že ze mě máš ještě pořad komplex, ale to neznamená, že se budeš zaměřovat jen na moje témata a zkoušet mě kérovat za nesmysly.... Prvně si pln' svý povinosti a pak ukazuj na druhý.
# 27.10.2014 15.28
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Výroba medu možná neseriozní není, ale ty a tvé témata ano. Děláš si tu z toho prdel, tak proč by se mělo dávat varování lidem co mají prdel z tebe. Mluvíš o komplexech? Přečti si co si mi psával do pošty a potom tu piš něco o komplexech. Nejsem na tebe zasedlej. Chovám se k tobě tak jak si zasloužíš. Neustále si donášel na druhé, chtěl pro ně trest, ale sám si se choval stejně. Dostal jsi trest, ale najednou to byla nespravedlnost a můj komplex. Podle mě jseš malej nevychovanej spratek, který na sebe chce za každou cenu upozornit, protože v reálném životě mu to moc nejde. Ale pořád máš možnost mi o těch komplexech a pod. říct osobně, když jsme skoro sousedi. Posledně ses k těm nadávkám zmohl jen v poště hrdino. Třeba mi i vyvrátíš můj názor na tebe a začnu tě brát jako fajn člověka.
# 27.10.2014 17.59
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Wild Warrior
uživatel
Obrázek
SZ Mail
To co jsem ti psal do PM bylo jen na odraz tvýho ega potom co ses stal GM a byl nespravedlivý. Když sem byl CHTS tak ses semnou ještě bavil. Ale jak jsem odstoupil tak najednou neee najednou už si mě asi nepotřeboval lést doprdele... a nezapomínejme tady na cca rok dva zpet kdy sem te fakoval a ty si to ted na me vylíváš.

Jo podle tebe sem nevychovanej spratek :DDD Aha vbec neznáš a nezažils to co já.
A klidně si o tom mužeme pokecat v realu.
# 27.10.2014 18.29
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
To jako rly Montíku? Odraz mého ega? Myslíš tehdy když jsem ti asi 100x odpustil ten tvůj nehorázný bordel co jsi dělal ve hře? Kdokoliv jinej už by měl ban, ale ty jsi spoléhal na to že se spolu bavíme? Nakonec jsi ho dostal až za to, že si mi v poště nadával sprostě. Btw. ty jsi mě fakoval? Lol však z tebe měl každej srandu jak si se hrál na drsnýho rapera, uplně mě bolelo, že si mi někdy na foru napsal už ani nevím co. Ale asi to bylo hustý, když na to tak rád vzpomínáš. No konec OT, klidně můžem pořešit osobně.

btw. sykes, když mi chceš nadávat, alespoň za svůj účet, my se tu bavíme relativně normálně, tak se nepleť do cizího rozhovoru, když o tom nic nevíš.. Užij si ten ban.
# 27.10.2014 18.44
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Wild Warrior
uživatel
Obrázek
SZ Mail
J to jako rly lízals mi koule a jak sem odešel z CHTS tak nic. Si krysa, mužem pokecat v Metru :))))))))))))))))))))

PS: Od sykese ti vzkazuju že tu seš na h*vno a děláš h*vno

A dost, na Lístka nám plivat nebudeš. 15% za porušení pravidla 13 a buď rád, že tě penalizuju jen jednou #Maly John
# 27.10.2014 18.57
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Oukej budu rád když mi řekneš, že jsem krysa a tohle všechno do očí. :) Na to se celkem těším. Do Metra tě nepustí, tam smí jen plnoletí. :P
# 27.10.2014 19.02
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

[Sodowo]×
zablokován
Ve hře: ultimatesadboyselfharm:((
SZ
A proč si to píšete v offtopicu a nenapíšeš mu v PM Lístku? To jsi fakt natolik blbej? :(

Kroť se hochu, 15% viz. pravidlo 13 #Maly John
# 27.10.2014 19.20
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
podle mě je med na nic... smrdí a chutná jak penis bez předkožky...
# 27.10.2014 19.26
Dr0bek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Drobek
SZ
Neuvěřitelné jak šla komunita do hajzlu...

Posthunt, 20% pro tebe #Maly John
# 28.10.2014 7.30
Miluju Fabose :) ...a nestydím se za to!!

Fórum » Diskuse mimo mísu » Med

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.