Chmatákov online


Fórum – 1. třídou vlakem + ček s průvodčím

Fórum » Diskuse mimo mísu » 1. třídou vlakem + ček s průvodčím

1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Zdar :D

je to tu docela mrtvý tak na pobavení menší video :D

Z párty na párty Amfetamin je ten co to natáčí já jsem ten jak tomu týpkovi ukradl botu.. :DD

Máte taky vide z partou krom školní písničky a takový sračky.. :-D

http://www.youtube.com/watch?v=yCLC955FlJo
# 15.10.2014 12.44
...

Stránky: 1 2 3

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Vždycky se najde pár moralistů :D Zůstaňte u knížek :D
# 20.10.2014 20.43
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Ty vole vy to moc hrotíte :DDD Dělaj obyčejný klukoviny, kdyby rozbili sklo nebo by neco zapálili tak neřeknu, ale oni v cajku jen jeli ve vlaku... moc to hrotíte vole :D A ty plakáty to je prostě klukovina :D

J a Lístku ten průvodčí co je nechal jít je aspon borec pač pochopil, že proste kluci nemaj love a pustil je a neřešil to dál jak nákej zakomplexovanej průvodčí.... tohle byl aspon fér chlap .... dokonce mu i poděkovali a vy tu vedete takový kecy :D moc smích
# 21.10.2014 16.31
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
AAAAHAHAHAHA
SRANDY KOPEC
# 21.10.2014 16.47
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Obrázek
# 21.10.2014 17.52
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Dr0bek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Drobek
SZ

1hock1,:Drobek? mam tě v *****



Beru na vědomí bro. ;-)

Obrázek
# 22.10.2014 20.17
Miluju Fabose :) ...a nestydím se za to!!
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ

Mont!k:Ty vole vy to moc hrotíte :DDD Dělaj obyčejný klukoviny, kdyby rozbili sklo nebo by neco zapálili tak neřeknu, ale oni v cajku jen jeli ve vlaku... moc to hrotíte vole :D A ty plakáty to je prostě klukovina :D

J a Lístku ten průvodčí co je nechal jít je aspon borec pač pochopil, že proste kluci nemaj love a pustil je a neřešil to dál jak nákej zakomplexovanej průvodčí.... tohle byl aspon fér chlap .... dokonce mu i poděkovali a vy tu vedete takový kecy :D moc smích




V jejich letech je to klukovina ? :D jinak to že neměli peníze nevěřím, nikdo nepojede na kalbu bez peněz..
# 23.10.2014 0.03
Born with nothing, die with everything
Blacky
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Banda fetakov co sa nevie spravat... Keby to videla tvoja mama, tak chcmat 2 mesiace nezapnes. To uz na ksichte vidis co to je za "borcov".
A vy sa tomu smejete, tak je to skor smutne :-|
# 23.10.2014 3.02
 
Taboo
zablokován
SZ

Dr0bek:Banda nevychovaných čuráčků :-)



To sice jo ale jinak jsem se nasmál :D
# 23.10.2014 4.11
 
1hock1,
uživatel
Ve hře: 1hock1,ZooM,Hock
SZ Mail Skype
Hosi, hosi hosi.... :D alespon se nad vasimi komentari nasmeju. :D nekdo je tak dementni, ze si nrha cas nejakymi komixy :D prachy byly, ale nac platit kdyz to slo hladce :D matka video videla a smala se .. :-D
# 23.10.2014 18.21
...
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
"matka video videla a smala se .." to bych nepsal xD ted si spousta lidí myslí že je tvoje mama něco co veřejně napíše jen hulvát nebo anální mistr :(
# 23.10.2014 18.46
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

Mont!k:Ty vole vy to moc hrotíte :DDD Dělaj obyčejný klukoviny, kdyby rozbili sklo nebo by neco zapálili tak neřeknu, ale oni v cajku jen jeli ve vlaku... moc to hrotíte vole :D A ty plakáty to je prostě klukovina :D

J a Lístku ten průvodčí co je nechal jít je aspon borec pač pochopil, že proste kluci nemaj love a pustil je a neřešil to dál jak nákej zakomplexovanej průvodčí.... tohle byl aspon fér chlap .... dokonce mu i poděkovali a vy tu vedete takový kecy :D moc smích


Jsem si celkem jistej, že kdybyste byli černí, tak vás teď montík upaluje.
# 23.10.2014 21.31
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Sensi: Však kolik jim je typuju tak 18-20 cca. Noa? I v 30ti se budu chovat jak 16letej samozřejmě musíš vedet co je přes čáru.... ste moc zapšklý

Koly: Dej si warn za OT, Rasizmus a pomluvu, nic proti nim nemám..
# 23.10.2014 22.06
 
Blacky
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Tak tvoja mama je na teba urcite hrda a ak podobne spravanie schvaluje, tak ako matka zlyhala. No ale je mi to jedno, niekto tu musi byt aj na manualnut pracu. 3-(
# 23.10.2014 22.34
 
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ

Mont!k:Sensi: Však kolik jim je typuju tak 18-20 cca. Noa? I v 30ti se budu chovat jak 16letej samozřejmě musíš vedet co je přes čáru.... ste moc zapšklý




V tom případě ti gratuluju, vyhrál si místo vedle emka na střeše.. Připadá ti normální se ve 30 chovat na 16? :D me to nepřipadá ani v 18 :D
# 24.10.2014 0.43
Born with nothing, die with everything
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

Mont!k:Koly: Dej si warn za OT, Rasizmus a pomluvu, nic proti nim nemám..


Pokud ne tak promiň, jen nepůsobíš vždycky korektně, možná jen dojem klame.
# 24.10.2014 1.53
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse mimo mísu » 1. třídou vlakem + ček s průvodčím

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.