Chmatákov online


Fórum – Stížnost na Fabose

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Stížnost na Fabose [zamknuto]

tabu
zablokován
SZ
čus včera ve večerních hodinách jsem potkal ve hře Fabose poprosil jsem ho o odblokování účtu EmKo† že mi visí. On řekl že mi ho neodblokne za ty sráčky co jsem tam psal. Mimochodem ty sračky jsem nepsal za ten účet ale za jinej. Neotravoval bych ho kdybych tu na fóru měl účet napsal že mě zabanuje i ve hře což se stálo. Mě je to jedno mám dynamickou ale to že mi nechce vyhovět když jsem mu včera ani jiné dny nic neudělal. Jen sem tam pár krát postnul odkaz na web. Tak prosím o nějaké vyřešení.

Fabos: Jsem zvědav za co dostanu ban účtu tady.
# 14.10.2014 11.33
Ste všichni piče.

Stránky: 1 2

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Počkej a ty si myslíš, že když budeš dělat na jednom účtu bordel, že je vše v pohodě a za druhý účet si budeš normálně hrát? Ban je na všechny účty ne jen na jeden.
A jen tak mimochodem, kolikrát už jsi měl tady ban? Můžeš být rád, že to nikdo moc neřešil a nechali tě hrát i tak.
# 14.10.2014 11.44
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

tabu
zablokován
SZ
Lístku já nedostal ban ani na jednom účtu protože jsem to tam postnul asi 10 krát v té hře. Ale on za o že sem to tam psal mi dal ban IP! Ok tak proč ne ale to že když mi visí účet a on mi ho nechce odbloknout když mi ho nikdo nezabanoval nic a jen visí.
# 14.10.2014 11.48
Ste všichni piče.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Postjul jsi to na webu do x temat a budu ti banovat vsechny ucty, jak jsem psal ve hre .. pokud pixee uzna tvou stiznost za opravnenou, dam ti unban, jinak je to tak, jak jsem ti psal na webu a ve hre .. perma ban .. a tady ti zatim ban nedam, dokud se to neuzavre .. :)
# 14.10.2014 12.39
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
tabu
zablokován
SZ
Mám dynamickou IP jestli víš co to je. Jen mi visí účet tak jsem ho chtěl odblocknout abych ho normal logl ale ty ne.
# 14.10.2014 12.41
Ste všichni piče.
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype

tabu:Mám dynamickou IP jestli víš co to je. Jen mi visí účet tak jsem ho chtěl odblocknout abych ho normal logl ale ty ne.



Emko: Každá s prominutím píča si umí najít, jak obejít ban IP, tak tiško
Ono stačí takovýmhle blbečkům jako je emko sebrat účet a nic neudělaj, kromě nějakýho spamu, protože jejich inteligence na to, aby nějak chmatákovu "ublížili" není a tvrdím si říct, že ani nebude na takové úrovni :)

// 5% Nechápu, proč sis to nemohl odpustit nebo alespoň zahvězdičkovat. #Maly John
# 14.10.2014 14.07
 
RemdaPvP_Obnova
uživatel
SZ
Ty idiote, mas odeme ban ip + ban acc ve hre a jeste bys chtel po nekom odblokovat ucet? Ve hre nemas co delat. Pixee.
# 14.10.2014 14.07
 
AsasaCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vaša, Lovecký salám, Who
SZ Mail ICQ Skype
Pokud vím tak s účtem EmKo† si spamoval nick Asterix a lagoval jsi všem hru a ty se divíš že pak se k tobě takhle chovají už si uvědom kolik ti je.
(17:2) EmKo†: Asterix
(17:2) Asterix: Emko?
(17:2) EmKo†: Asterix
(17:2) Asterix: :D
(17:2) EmKo†: Asterix
(17:2) EmKo†: Zachvilku ho to kopne
(17:2) EmKo†: Asterix

// To nad nemyslíš vážně toto. Nestačilo dát sem link nebo to prostě opsat slovy? 5% #Maly John
# 14.10.2014 15.24
Jsem fajn....:-[
Twitch.tv/AsasaCZ
tabu
zablokován
SZ
Máš video??? Nemáš! Historii bych mohl taky upravit voe
# 14.10.2014 15.25
Ste všichni piče.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

tabu:Mám dynamickou IP ... Jen mi visí účet tak jsem ho chtěl odblocknout ...

Že se nestydíš vůbec tohle napsat, ty jsi opravdu neskutečnej vopruz 3-( Máš bany a dokonce několik a není ti trapný si drze napsat o odblock účtu? A ještě se chlubíš, že máš dynamickou? To jsi tedy frajer ti povím...Být tebou, tak se vůbec neozývám..Nic bych ti neodblokla, pokud máš ban, nemáš tam co dělat..



Naposledy upraveno: 14.10.2014 15.37

# 14.10.2014 15.33
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Emko, ty jsi neskutecnej idiot, zamysli se nad sebou prosim.
# 14.10.2014 15.36
 
tabu
zablokován
SZ
Persi neurážej mě!!!!!!!
# 14.10.2014 15.37
Ste všichni piče.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
At mas ip jakou chces, ty si nezahrajes :) ..
# 14.10.2014 15.42
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
tabu
zablokován
SZ
Ježíš i kdybych spamoval kdo za spam dostal BAN IP??? Nikdo dostali jen BAN účtu a účet mi zabanovanej byl NICK - EmKo dostal jsem s ním NP a pak BAN ok. Ale to že když mi visí účet EmKo† tak mi odblokovanej nebude aby mi zase normálně šel :D To je teda ochota slušně jsem tě poprosil a ty nic.



Naposledy upraveno: 14.10.2014 15.48

# 14.10.2014 15.44
Ste všichni piče.
AsasaCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vaša, Lovecký salám, Who
SZ Mail ICQ Skype
Hej tak jsi debil nebo co. Už si vem k srdci co ti ostatní řekli a řeklo ti to hodně lidí tak to bude asi pravda ne? Už se uvědom že nejsi někdo kdo si zaslouží vůbec byt v téhle úžasné komunitě :D A když už ti to řekne i Pers tak se začni chovat.
# 14.10.2014 15.47
Jsem fajn....:-[
Twitch.tv/AsasaCZ
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
A banovat tvou ip neni problem, pokazde zacina 37.48.35... Takze tak :)
# 14.10.2014 15.47
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Stížnost na Fabose [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.