Chmatákov online


Fórum – Bany na forku

Fórum » Komunikace se správci » Bany na forku [zamknuto]

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Docela by me zajimalo, proc dostane kazdej, kdo si stezuje na hru, ban a tema se smaze (napr.ted Davidula01). Nwm, co se stalo ve hre, ale tady na forku to na ban rozhodne nebylo.
# 11.10.2014 19.37
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Od doby co to vede pixe tak je tu diktatura. Jenom že ses ozval tak bych se bál že do pár hodin zmizneš taky :D...
# 11.10.2014 19.40
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Uvidime xD jen jsem se slusne zeptal :-P
# 11.10.2014 19.42
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
O tom já vůbec nic nevím, já banuju pouze za vážné porušení pravidel (hrubé urážky členů týmu, opakované hrubé porušování pravidel a pod.).
# 11.10.2014 20.06
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Pixee_obnova2
uživatel
SZ
Lidi, co nadávaj mě a mojí mámě do kurev dostávaj z fleku ban IP + jim mažu všechny účty, pokud maj ještě koule na to, si stěžovat na fóru - dostanou jako odměnu ban ip i tu. Nemám na tyhle děcka nervy ;).

pixee
# 11.10.2014 20.49
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Jop, úroveň šla podle mě do kytek. Tak trochu jsem si postěžoval(nebudu zmiňovat na co) a do pár hodin mi smazali téma a sám pixee mi napsal takovou PM, že mě přešla chuť hrát. Chápu, že banují děcka a nesmyslné témata, ale když už se dopustí něčeho nepříliš vhodného nějaké GM, tak by bylo možná dobré se omluvit a téma třeba locknout, ale né to smazat a psát PM, které podle mě nebyli na místě.


omluvit? za co? už se prober.. / pix
# 11.10.2014 22.40
 
Harimau
uživatel
SZ Mail
Bohužel má všechno meze a blokovat hráče v podstatě za nic, to není správné, přecijen na fóru máme také pravidla, která platí přímo pro fórum, není tedy vhodné fórum tolik spojovat s hrou.
# 11.10.2014 23.38
 

Fórum » Komunikace se správci » Bany na forku [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.