Chmatákov online


Fórum – Vojenská služba

Fórum » Diskuse mimo mísu » Vojenská služba

Doon Krusoe
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrajem
SZ
Nazdar,chcel by som sa spítat čí ste vedeli o zákone,aký bude v SR.
Študenti od 16 rokov,budu moct sa prihlásit do Vojenskej Služby.
Niekte na nete som sa to dočítal,aj počul od iných študentov,učitelov...
Tak sa vás pýtam,chcely by ste íst?Čo si o tom myslíte?
Píšte čo vás napadne.
# 7.10.2014 15.46
 

Stránky: 1 2

Persizc_Obnova
uživatel
SZ

Doon Krusoe:Ja by som tam šiel na 100%.
Moj otec vždy vravel,máš štastie že si nebol vo vojne,ja by som mu chcel dokázat že by som to dokázal...a by som tam vydržaj dlšie ako on..
Velmy sa na to teším,moj ciel je byt voják..tak uvidím,čo bude dalej.


Takhle se ti to keca od klavesnice, ale vem si, ze tveho kamose co je vedle tebe najednou trefi kulka a rozstreli mu to hlavu na kousky. Co z toho budes mit? Dozivotni trauma, kdyz uvidis umirat spoustu svych kamosu. Ne, opravdu to neni jako v counter striku, kde vsechny mise udelas a nikdo nezemre...
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ztracen%C3%A1_generace -

vrátili se duševně zmrzačeni a měli problémy se zařazením se do společnosti



Ja bych tam nesel, uz jen diky tomu co jsem napsal nahore a taky diky tomu, ze nevidim duvod proc bojovat za nazory cizich lidi- politiku, svetovladcu...
# 8.10.2014 14.33
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ono něco jinýho je jít jen na vojnu na rok nebo dva a něco jinýho je být vojákem z povolání..
Převážná většina dospělých chlapů vám řekne, že vojna, která byla dřív povinná na dva roky, měla něco do sebe. Že v tom prvním roce se z těch vyjukanejch mladejch kluků stali dospělejší lidi a minimálně se naučili nějakým řádu, respektive pořádku.

Druhej rok pak už byl o ničem, už z nich byli mazáci a v podstatě se jen čekalo na konec vojny..Samozřejmě záleželo hodně na tom, k jakýmu útvaru se dostali, jak často jezdili domů, jestli je někdo nešikanoval atd., atd.

Voják z povolání je úplně jiná kapitola a samozřejmě obrovskou roli dělat tuhle práci, hrají peníze, protože to jsou úplně jiný cenový relace, než si vydělá např.zedník..Ale každej, kdo se tam hlásí a je přijat, musí počítat s tím, že může dostat rozkaz jet na misi, odkud se už nikdy nemusí vrátit..
# 8.10.2014 15.05
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Přesně jak říká Jasper, válka není jako valečnej film ani žadná hra. Žádná válka nemá vítězů... má jenom poražených... synové od matek, otcové od rodin, kluci od holek.

Sice je hezký, že vidíš ty videa kde se vojáci vracej k rodinám, ale ne vždy to má tak hezkej konec. Navíc jak dospěješ tak možná změníš názor. Dle mýho názoru jsou války zbytečné.. být připravený na válku je něco jiného. Ale pokud nezkončíme s válkami, války skončí s námi.
Obrázek


Ale pokud chceš být voják, jakože opravdu v tom lítat tak si musíš přiznat, že už seš prakticky mrtvej, pak mužeš jednat bez emocí bez citů, protože o tom je válka.

Jo a ještě něco.. totálně ti vymijou mozek (nevím jestli se tak chovaj všichni vojáci, ale par jich znám) a chovaji se pěkně jako ,,zelený mozky'' , ale nezazlívám jim to, sou to stejný lidi jako já akorát je prostě ta armáda zdegeneruje je to na nich poznat.
# 8.10.2014 16.47
 
Doon Krusoe
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrajem
SZ
Ja vás uplne všetkých chápem.
Každý má niejaký ciel,ja mám taký že sa stanem profesionalným vojakom,a chodít po misiach.
Moj sused už 4-5 krát je na misii,a bol tam pol roka.
Bol v afghanistane,a jedine čo robily že kontrolovaly auta,či nemaju zbrane,bomby a pod.
jedine že sa chovajú drsne,minule cigani mu kričaly pred dom a všetkých zbyl,alebo jeho syna zbyl jeden chlapec a šiel do domu kde ten chlapec býva a pred otcom,mamou vybral M9 a nabyl zbran..a nejak to vyriešily...
# 8.10.2014 17.00
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Nasrat na celou valku .. valcit kvuli necemu, co si obycejni lide ani nezavinili? At si politici a cela vlada vezme zbrane a jdou bojovat sami .. a na vojnu nepujdu i kdybych si mel prelamat ruce, zbytecnost ..
# 8.10.2014 17.03
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Horeckej
uživatel
SZ
Já bych tam šel stejně pro mě život nemá cenu tak proč nejít do války za vládu která stojí za hovno
# 8.10.2014 20.02
EyKey Horeckej
Chaotics
uživatel
Ve hře: Bukis,Ch@otiCS,Buki
SZ
Ja jsem chtěl na vojnu bohužel ji dříve zrušili:-) Mno ale stejně by mně nevzali pač mam teroristické sklony:-DDD
# 9.10.2014 14.41
 
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
Já bych tam šel, ale tak na půl roku, ne protože by se mi chtělo, ale jen tak ze "zvědavosti" a nabrat nový zkušenosti ... Přecejen skoro každýho kluka baví střílet ze zbraní atp.
Na druhou stranu leckdo by měl problémy s tím, co se naučil, protože je dost možný, že by to za tu dobu zapomněl a tím mu ta vojna posrala start pracovní kariéry ...

PS: Ježíšku, ty idiote, pokud chceš být vojak jen proto, protože má zbraně a může si jak říkáš "vyskakovat na cigány a bít je", tak je mi tě líto :DD
# 9.10.2014 15.35
 
Chaotics
uživatel
Ve hře: Bukis,Ch@otiCS,Buki
SZ
Ja chodím hrát airsoft to je sranda tam si pekne zastřiliš:-) a když nas je 20 na 20 upe bomba:-)
# 9.10.2014 16.19
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Vojenská služba

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.