Chmatákov online


Fórum – Co bylo/je lepši? Lock Please *

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Co bylo/je lepši? Lock Please * [zamknuto]

HooDs
uživatel
Obrázek
SZ
Cusik zajimalo by me proc jste dali nekteri hlas na fun a nekdo na stary pomali server.

Ve hre sem nedavno cetl ze by jste chteli radsi starej offik (tohle offik uz neni)
Ted je tu samej killer a nikdo si nevazi svych veci. Proc to neudelat jak to bylo 1-2 Q za tyden pomale skilly a tak dale. To co jede ted, me a jinym hracum pripomina Chmat Jabko.

Proc Jabko? Vetsina hracu je v tymu, moc killeru (driv si kazdej na vsechno vydelaval) ted skoro nikdo nic.nedela jen zaklada bojova plemena.

Server byl ze zacatku plny nachazelo se na serveru 45 i 50 hracu, ted je tam max 35 - 40 hracu, rano a v noci skoro nikdo max 5 - 6 hracu



Prosim dejte to zpatky tak jak to bylo. Dekuju moc.
# 28.9.2014 19.55
Nejakej vtipalek :D Pac a pusu :D

Stránky: 1 2 3 4

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Asi takhle

Starý server (pomalé skilly atd.) je sice super, ale většina hráčů nemá tolik času aby dvě hodiny vydělávali na kulas a pak o něj behem minuty přišli.
A s online hráčema to je spíš na opak, dřív bývalo cca 15-20 stálých hráčů, a bez úprav Gizma je každý den hřebíkem do rakve

Fun server (levnější věci, více zbraní a chk ve hře) není to jen klikání na vodu u hnedýho a nudný "nyhabávání" věcí a chk v bance. Je to něco jinýho, ve 4. je plno, když tě zabijou tak koupíš léky a jedeš dál, mají šanci se chytit i zcela nový hráči, Chmatákov už není co býval a už to prostě nepodchytíš tak aby si každej sám na něco vydělal. Tady logneš, pokillíš atd. Jde spíš o takovou "oddcyhvoku" a sám bych neměl čas vydělávat na zbraně :)

Takže podle me je fun server jediny zpusob jak zvysit hraní na serveru :)

Ale všechno má mít samozřejme svý hranice aby to nebylo zas přehnaná penezma atd, všechno s mírou :P
# 28.9.2014 20.10
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

HooDs:.. ted skoro nikdo nic.nedela jen zaklada bojova plemena.

To mě fakt rozsekalo xD xD

Jinak k tématu: nikdy se nejde zavděčit všem a každýmu vyhovuje něco jinýho..
# 28.9.2014 20.10
 
HooDs
uživatel
Obrázek
SZ
Kozel to stema online bych nerekl bylo jich vic jak ted.

Santea to ne no, asi 15 hracu ze by chteli offik jak ho zna mraky lidi a ne Fun (ChmatJabko)
# 28.9.2014 20.46
Nejakej vtipalek :D Pac a pusu :D
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Víc jak teď? Dřív jsem nezažil full server :D
# 28.9.2014 20.53
 
HooDs
uživatel
Obrázek
SZ
Nemyslim za Johna myslim za Pixeho to byl full furt.

Jinak kdyz se do hry davaji moc chk co takhle prodavat skilly? Treba remdovske na povolani bojdy a podobne. Cena by byla dle obtiznosti.
# 28.9.2014 21.20
Nejakej vtipalek :D Pac a pusu :D
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Řeknu to takhle:
Když přesně takováhle ekonomika byla na serveru jabka tak to všichni hejtovali a zničili jste ho, přesto že jim tam deně hrálo dost lidí.
Teď jste to zavedly tady, no neni to ubohé?

Neberte to jako hejt ofiku, aspoň se ve hře nenudíme, i když je to někdy přehnané.



Naposledy upraveno: 28.9.2014 21.41

# 28.9.2014 21.34
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

HooDs
uživatel
Obrázek
SZ
Grok proc myslis ze chci stary offik?
# 28.9.2014 21.41
Nejakej vtipalek :D Pac a pusu :D
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

HooDs:Grok proc myslis ze chci stary offik?



Mě je + / - jestli bude novej nabo starej ja jsem chtě spíš poukazat na to že zničili jabko s výmuvou jak moc je fun a teď to samé zavedli tady...
# 28.9.2014 21.43
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Emko, máš dost informací i přes to, že nemáš čas a furt jsi v práci...

Pochopitelně bylo ze začátku serveru narváno, to je vždy po wipe, je to jako prvák na SŠ, je plno ale postupem času odpadávají jedinci, až ve druháku se ukáže, kdo si vybral správně. lol

A ano, bylo víc hráčů, byl totiž větší limit, teď je limit na cca 38 hráčích, další už musí mít VIP. A to si piš že je plno a i přes to, hráči drží clickera na tlačíku OK.

Groku: Na Jabku byla daleko horší situace.


BTW: Jsem radši, že je plno ve 4., než ve lhotce u Lojzy, jak tomu bylo do teď. 3-(



# 28.9.2014 21.46
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Na jabku nebyla žádná situace. Kdysi dávno jsem tam taky hrál a už za té doby ze strany ofiku byla závist a hejt jako prase. Ofikaři tam chodili dělat bordel a vjednom kuse shazovali jabko a dělali tam techtlemechtle se skinama.
A kromě toho se na ofik neháže žádná špína tak ve hře to vypadá dost podobně jako na jabku.
# 28.9.2014 22.13
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
groku prosímtě "zničili jabko s výmuvou jak moc je fun ", jabko je zničené z jediného duvodu, problemy se skinama furt dokola(jo a sral nás intel)... já chtěl z ofíku jabko celou dobu aby se tu hrálo :D puvodní hrači ofíku byli závistivci a co, ted nehrajou bo nemaj server pro sebe...

a nechápu o co emkovi jde, server je ted plnější než byl... to si byl asi v práci tak si to neviděl, že ted meleš totální sračky...
a ještě... server měl tehdy 50 hráčů bo byl větší limit jak říká black, a neděkuj dopředu když ti nikdo nevyhoví, pochop že tvuj názor nikoho nezajímá, radši zase začni otravovat moderátory s tím komu maj dát warn a nech se zabanovat... krysáku
# 28.9.2014 22.23
HooDs
uživatel
Obrázek
SZ
Fredy & Blacku server byl plnej furt a v noci bylo ve hre pres 20 hracu tusim ze to bylo kolem 2 hodiny rano nekdo sem daval screen. Ted ve 2 rano neni ve hre ani noha. Cim to je? FUNem na jabku hralo mraky lidi jen z duvodu ze se tam kazdy dostal k pravum snadno. Tady je skoro to same zachvilku bude vic GM tymu nez hracu jako to bylo na Jabku.
# 28.9.2014 22.36
Nejakej vtipalek :D Pac a pusu :D
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Emko, nevím zda-li jsi tak hloupej, či tupej.. Samozřejmě že nonstopáci hráli i přes noc, když byly zimní prázdniny, na začátku serveru, to samé teď o letní... V létě bylo klidně 20 hráčů až do 3 do rána.. Víš je tu víc lidí co tvrdě pracují, tak jako ty, pak tu jsou i lidé, co chodí do školy, víš ? Ale vážně mě fascinuje, jak můžeš chodit každý den ve hře, za dávno provařenej trollící účet a pak psát, jak jsi dospělej, jak opravuješ střechy, když každý ví, že to není pravda. lol Ani báchorky, jak se učíš s mladou dnb ti nepomůžou, cs.
# 28.9.2014 22.44
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ

HooDs:Fredy & Blacku server byl plnej furt a v noci bylo ve hre pres 20 hracu tusim ze to bylo kolem 2 hodiny rano nekdo sem daval screen. Ted ve 2 rano neni ve hre ani noha. Cim to je? FUNem na jabku hralo mraky lidi jen z duvodu ze se tam kazdy dostal k pravum snadno. Tady je skoro to same zachvilku bude vic GM tymu nez hracu jako to bylo na Jabku.



Už prosím nemel když nevíš.
Ve hře bylo max 10 lidí a já přemejšlel, jestli to má vůbec smysl dál platit nebo se na to vysrat a vypnout to. Udělal jsem z toho fun a najednou server full, tak prosím nemel když nevíš, dík.
A do toho kolik lidí je v GM teamu se neser, do toho ti je pokud vim velký hovno.
# 28.9.2014 22.50
 
HooDs
uživatel
Obrázek
SZ
XD strechy ted nedelam prisla na me angina bohuzel jinak ve hre trd nejsem skoro vubec. Jsem u matky, mlada ma skolu a o me se nema kdo starat :-D jinak si never :-D :-P
# 28.9.2014 22.55
Nejakej vtipalek :D Pac a pusu :D

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Co bylo/je lepši? Lock Please * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.