Chmatákov online


Fórum – Kopírování

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Kopírování

Angel:)
zablokován
Obrázek
SZ
Chi se zeptat,jestli se nějak řeší kopírování učtu?
# 28.9.2014 10.49
 

Stránky: 1 2

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ano, maže se
# 28.9.2014 10.54
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
mažou se kopírky lidí které zná každej, jestli píšeš o sobě tak nepočítej s tím že jsi první koho napadl nick angel a bude se něco mazat :D
# 28.9.2014 10.56
Angel:)
zablokován
Obrázek
SZ
Od jakživa jak na jabku,tak na offíku jsem měl nick Nobody ,dnes ráno jsem logl a viděl nick N0body ve hře,když jsem mu řekl že mě kopíruje napsal hned že dostanu ban,že prodá acc atd.. takže už vím proč mi nešli založit učty N0body a Nobody ,tak jestli by s tím někdo mohl něco udělat..
# 28.9.2014 17.08
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jo máš pravdu nick NOBODY je velmi originální a nikoho jinýho by nenapadlo si takovej učet založit, prosím pomocte mu
# 28.9.2014 17.17
Doon Krusoe
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrajem
SZ
áno je to pravda, Nick:Nobody som videl velá krat,aj na to že viem že Nobody je čech..
a ked som mu napísal čau nobody tak my odpísal " cau pozname sa? číže ta kopírka je slovák
# 28.9.2014 18.36
 
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype

Doon Krusoe:áno je to pravda, Nick:Nobody som videl velá krat,aj na to že viem že Nobody je čech..
a ked som mu napísal čau nobody tak my odpísal " cau pozname sa? číže ta kopírka je slovák



Ty jsi to asi hluboce nepochopil, že ? Nevim proč, ale děcka jako ty prostě nesnáším, ať napíšeš cokoliv kamkoliv, tak to je absolutně mimo mísu a strašně mě to vysírá :D
# 28.9.2014 19.31
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Vydava se snad za tebe? Pokud ne, neni co resit ..
# 28.9.2014 20.13
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Angel:)
zablokován
Obrázek
SZ
LoL,je to snad muj nick ne,tak mám právo si ho založit jak vydává? má snad muj nick tak si každej myslí,že to jsem já ne? pak mi píšou na skype že co kradu věci ve4ce atd..
# 29.9.2014 5.36
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ale prosimte, co z toho delas?.. zaloz si acc s jinym nickem ...
# 29.9.2014 5.46
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
FruFru
uživatel
Obrázek
SZ
Angel, takhle to fungovalo vždycky, když se nevydává za tebe psaním, nic se neřeší;*
PS: založ si nick Fabos122 :D
# 29.9.2014 15.42
 


SZ

Hybrid is back:

Doon Krusoe:áno je to pravda, Nick:Nobody som videl velá krat,aj na to že viem že Nobody je čech..
a ked som mu napísal čau nobody tak my odpísal " cau pozname sa? číže ta kopírka je slovák



Ty jsi to asi hluboce nepochopil, že ? Nevim proč, ale děcka jako ty prostě nesnáším, ať napíšeš cokoliv kamkoliv, tak to je absolutně mimo mísu a strašně mě to vysírá :D


kámo tys to úplně vychytal xD on je takovej honič "inteligetních" komentů
btw. je takovej problém hrát za jinej nick a vymyslet si něco originálního a ne jedno dementní anglický slovo který napadne každýho druhýho? jakože nic proti ale s tímhle nemůžeš očekávat že ti někdo vyhoví
# 29.9.2014 17.15
 
Angel:)
zablokován
Obrázek
SZ
Jo je to problém já ten nick používáma dlouho a všude takže ho chci používat i tu a že mi to nějaký slovenský dítě co neví co je ty a ti zkopírovalo mě celkem nasralo
# 29.9.2014 18.43
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Nobody Original. A je to!

Nebo si opravdu vymysli něco lepšího.
Je tu pak spoustu alternativ, co můžeš vymyslet. Třeba si to Noboda hodit do závorky nebo před a za dát "_". Je to na houby. Vím. Párkrát jsem tě viděl a myslím, že jsme spolu i mluvili, ale podle všeho ti GM nevyhoví.

Ps. Mně taky "vzali" acc Mephisto, který jsem používal na Jabku, když jsem byl gm.
Hold, fantazie si vymyslet nějaký nick klesá čím dál více.
# 29.9.2014 18.54
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ať si to domluví s tím hráčem, pro mě není problém změnit nick ..
# 29.9.2014 19.09
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Jak píše Fabos, pokud napíše dosavadní majitel účtu Nobody, že je mu jedno, že bude mít např Nobody_ tak není problém to přenastavit, je to otázka dvou kliknutí, jen jde o to, že nick Nobody má po světě milión lidí. Pokud se nevydává za tebe jako za osobu, ale jen má stejnej nick, tak není co řešit..
# 29.9.2014 19.17
 

Stránky: 1 2

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Kopírování

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.