Chmatákov online


Fórum – Mystik

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Mystik [zamknuto]

Angel:)
zablokován
Obrázek
SZ
Hi,chtěl bych se vás zeptat na co jé v dnešní době mystik? Skoro na nic.Proč? Mana je sice levná,ale k čemu to je,když to ubírá po 20many a vezme vám to 24damage? jak s tímhle chcete někoho zabít? mut přidává 510hp místo 800 co dřív bývalo navrhuju bud navíšit starý dmg na 52 nebo snížit ztrátu many na 5 místo 20 s tímhle nemužete přece nic zabít a hlavně ted,když bojovník přijde s rotákem ,kterej má vlastně zadarmo hodí crit a mystik umře po jedné ráně?????? Co to potom je,je super,že jste takhle vylepšili bojovníka,ale myslím,že ten mystik by se taky mohl využít na něco jinýho než na ochromování. Že mužeme mít 5k munici,many šípi je užasný,ale pro mystika to je k ničemu dá pár hitu vezme 200dmg a má pryč 1500many to je trošku moc ne? Navrhuji teda bud zvýšit na starý damage nebo snížit spotřebu many na 5 místo 20.
# 20.9.2014 6.53
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 80 %     Hlasovalo: 5

Stránky: 1 2

Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
S tím zlevnění many to je super.
Nechce se mi vydělávat :-D
# 20.9.2014 9.06
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Snížit spotřebu many nejde (to by musel Gizmo). Max můžu snížit cenu/dmg, tak se nějak domluvte, mě je to jedno. (pak zase budete brečet, že je mystik moc OP, že dává moc dmg a s mutem má moc hp)
# 20.9.2014 9.13
 
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
Nic mu nesnižujte, už tak je strašně OP hlavně kvůli ochromce a ohnivce,která se neskutečně hodí třeba u draka nebo podobně ... Navíc pokud nedáš roták, když jsi schopnej načíst třeba 2 muty, tak jsi marnej chlapče :D
# 20.9.2014 9.27
 
Energyy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Energy
SZ
Já bych dal dmg blesku 52 dmg,..24 je moc málo
# 20.9.2014 9.38
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
když ve hře sleduju killení a samotní hráči říkaj že je v klidu, tak myslím že není co měnit...

mystik si na rozdíl od bojdy má jak vydělávat(kopání kostí) takže cenu už tak levné many bych neřešil... léčitele healování a oživování stojí 2x víc jak hity od mystika...

když na to koukám znova, tak mě napadlo že jsem nezapočítal amulety, mystik má stejné dps jako třeba černý kulas, pumpa nebo snipa... když mají amulet je pravda že mystik má problém, ale myslím že bonusovejch 330 hp to vyřeší s klidem, když tak sem muže nějakej killer napsat jak dopadne fight mystik(blesk) vs bojda(roták bez bonu), kolik zustane HP :D

protože jestliže jsem nepočítal s amuletama, tak je dmg blesku fakt k hovnu :D (i kdybych to zvedl tak nečejte nic brutálního, maximálně 28 dmg(měl by nejvíc dps ve hře zároven s Uzi což by mělo dát šanci mystikovi poradit si s rotákama atd..(jestli to zas není moc bo má bonus HP)))


pro energyho: roták(96 dmg) má cd 5,3 sekund, za 10,6 sekund(což jsou tři rány když střílíš na nule)dá maximálně 576(když dá pokaždé critikal)
bleskovka má cd 1,5s, za 10,6 sekund dá 8 ran, 8*52=416

z toho je jasné že mystik by se dal porazit jedině s nonstop critikala a nesměl by mít muták...


jo a ještě dotaz... je možné aby se mystik netrefil? :D
# 20.9.2014 9.38
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Byl jsem si koupit manu a cena mi vyhovuje.
Bylo to asi ještě zlevněno, protože když jsem nakupoval minule dal jsem za 5K many 10K.
Teď se po to pohybovalo asi kole 3K.

Měním názor. Tohle téma je blbost a autor je lemra líná.
# 20.9.2014 9.48
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Fredy, stalo se mi, ze jsem minul, takze bych rekl, ze i mystik mine..
# 20.9.2014 10.24
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Myslím si, že mystik minout nemůže, jen mi to sebere manu a nehodí to blesk.
# 20.9.2014 10.29
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
The Blazik
uživatel
SZ
Mystik minout muže co vím..:-D
# 20.9.2014 10.53
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
Mystik mine nekolikrat se mi to stLo.
# 20.9.2014 11.07
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
pak si zjistím šanci, protože bojda s amuletem na přesku nemine vubec, a s critikalem má šanci 20% že se netrefí a 20% že dá crit což je furt stejné dps, jestli blesk muže minout tak mu mužu přidat dmg(max 26)... jen aby se to vyrovnalo :D
# 20.9.2014 11.19
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Dal bych tech 30 na blesk klidně, stejně se na killeni používat nebude, ale tak kdyby náhodou někdo :D. Momentálně se používá maximálně tak na tankování(+ochromování), ale jde především o to, že nemá smysl ho zabíjet, protože z toho nic člověk nemá. Co z něj padne, blesk za 2,5k? WOW!. Z bojdy kulas za 15k nebo bilej 30k + bon kterej je náhodnej a člověk se s tím musí sr*t, aby ho měl, to je alespoň důvod zabíjet. Takže asi tak...
# 20.9.2014 11.39
 
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
Fredy: Roták má kadenci +- 8 Sekund, né 5,3 :P
# 20.9.2014 12.59
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
podle wpe má 5,3 at je to verze 826 nebo 1012... nikdo cooldowny neměnil :D


jelikož mystik má 80% na trefu tak jako bojda, a nemá žádné amulety, tak jsem mu zvedl dmg na 30 (stále není nijak op, kvůli ztrátám dmge z nepřesnosti si mužete pomyslně odečíst 20%, to ho vyrovná s bojdama, kteří ho ale zničí bonusama, od toho pak je role tanka s mutákem)

dmg revolveru jsem zvedl na 70 z 50ti... s přesností 80 je pouze 40% šance na trefu, takže aby se skutečně vyrovnal bojdovi, potřeboval by tak 100 dmg, takže pobuda je stále LOW, nezbejvá než používat miny :D
# 20.9.2014 13.11
AsasaCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vaša, Lovecký salám, Who
SZ Mail ICQ Skype
Já bych dal dmg blesku tak na 35 podle mě to není málo ani hodně. A ten 52 je podle mě moc.xD
# 20.9.2014 20.19
Jsem fajn....:-[
Twitch.tv/AsasaCZ

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Mystik [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.