Chmatákov online


Fórum – Klany – počet

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Klany - počet

Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Ahojte, píše mi docela dost hráčů, kteří chcou do CHBI a tak se chci zeptat, jak je to teda s tím maximem lidí v klanu. V chmakuze je jich proste 12, né-li víc a stěžovali si, jak se spojujeme s ostatníma, když ty ostatní naberu, tak se dorovnají počty, ale jde mi o to, jestli teda chcete vymýšlet něco se 4ma klanama, když stejně hlavní rivalové jsou stále chmakuza a chbi a zbylé klany akorát vypomáhají jednomu z klanů. (jako, taky to možná není na škodu, že se někdo vždycky přidá k těm, co jich je míň)
# 14.9.2014 23.57
 

Stránky: 1 2

panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Ch sro jsem ve hře ještě neviděl, zatím mají jen barvu na webu.. :D Ale Havana by do bojů chodila, jenomže nemáme peníze, zatím co vy máte každý X bílejch a rotáků, my máme tak 2 černý kulásky a sem tam nějakej ten bílej mno.. Nevím jak je to s těmi dotacemi ale jestli to je pouze z Q, tak si za to může Havana sama, neboť tu přes den nikdo z nás není a co se týče doby questů, to jak by smet. Až se k nám dostanou nějaké ty chk a zbraně, tak s námi můžete počítat ve 4. :)

BTW: Nás je asi 5 a nikomu to nevadí, je lepší mít 5 lidí v klanu, které znáš dlouho a důvěřuješ jim, než tam brát každého co ti napíše pls musu ??.
# 15.9.2014 12.13
 
The Blazik
uživatel
SZ
Nás je 12.Ale málokdy se sejdem sotva v 5..
# 15.9.2014 14.26
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
V CHSRO jsou pokud vím nováčci. Ve hře jsem je viděl, ale ve třech se toho moc neudělá. Naberte je jinam, ať tam nemají anarchii.
# 15.9.2014 16.21
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Spoustu lidí by, myslím si, hrálo, ale nechce se jim vydělávat a já je chápu.
Taky se mi nechce, ale hned bych je tam šel vymlít, kdybych měl chk a teď už i manu :D
# 15.9.2014 17.41
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
Vy si myslíte, že prachy máme jenom z questů a z dotací ? Pokud vím, dotace jsme žádný nedostaly (ani slibovaný kulasy, ale teď už je to stejně jedno) Před questama jsme si vydělávali normálně, rybkem, těžbou, drakama apod. Je pravda, že z questů PRO VŠECHNY HRÁČE máme peněz víc než dost, ale i bez tohoto by jsme normálně fungovali jako před CHBI a Chmakuzou ...Tak nás tu nemějte za ty blbečky, kteří jen od GMek dostávají prachy aby se killovali ... Může za to i to, že tu hrajeme dost dlouho a tak už nějaký "zázemí" máme.
# 15.9.2014 18.14
 
Doon Krusoe
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrajem
SZ
Vo CH.s.r.o sme 2 ja a pixe,online každý den som len ja sám,pixe malokedy je online,ked chodí do práce...vo Ch.s.r.o je nábor tak sa nevahájte prihlasit,aspon nebudem sám vo 4-ky kilít chmakuzu ked nemám šancu..je to moje mínus,ked idem s nejaku guns a su tam dvaja a maju v ruke roták,2hiti a som mrtvý keby sme viac v teamu,tak máme šancu...


BTW..Blacku mna si ešte vo hre neviel ? ked ja ta vidím,tak ti mna musíš tiež vidiet..
# 15.9.2014 19.14
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Ch.s.r.o jsou ti se skinem kozla ne?
Těch tam je namnožino až za vás stydím kolik vás ve 4 kempuje xD

Pokud dostanu nějaké chk na manu a hp, tak jsem váš.
Slyšel jsem, že byl někde pěkný Q o pěkné částky.
# 15.9.2014 19.56
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
panBlack_obnova2
uživatel
SZ

Nevím jak je to s těmi dotacemi ale jestli to je pouze z Q, tak si za to může Havana sama.




Tak nás tu nemějte za ty blbečky, kteří jen od GMek dostávají prachy aby se killovali.



Klídek Hybride, nikdo vás tu za blbečky nemá, špatně jsi si přebral co jsem napsal, to jen ty jsi chytil hysterák.

Doon Krusoe: Je možné, že jsem tě někdy přehlédl, každopádně dnes jsem te viděl poprvé jako chsro. :)
# 15.9.2014 19.57
 
Doon Krusoe
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrajem
SZ
hah vtipálku,Ne nejsme se skínem kozla..ale bandita jestli víš kterej to je..
Tí so skinom kozla su CH.B.I a je ich najmenej 10
Blacku ve hre,som každý den..asi ti raz za čas sa logneš :D
Mimochodom,dnes som ta tiež videl:-)
# 15.9.2014 20.03
 
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype

Doon Krusoe:hah vtipálku,Ne nejsme se skínem kozla..ale bandita jestli víš kterej to je..
Tí so skinom kozla su CH.B.I a je ich najmenej 10
Blacku ve hre,som každý den..asi ti raz za čas sa logneš :D
Mimochodom,dnes som ta tiež videl:-)



Tak proč nejdeš do jinýho klanu, když si tam sám ? (PS, do chbi se nehlaš, nemáme o takovýho dementa zájem)
# 15.9.2014 20.33
 
Houg_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Houg,fappy
SZ Mail Skype
Jen bych poznamenal, že nás je v CHBI 7.
# 15.9.2014 20.37
 
Doon Krusoe
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrajem
SZ
Hybrid nechápem čo ku mne máš ale budíš,dement si ty,ked si odlogl pri pvp..tak nepláč :(
Btw ocko kupí slona ;-)
# 15.9.2014 21.18
 
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
Já odlogl při PVP ? Při jakým prosimtě ? Poslední PVP (pokud teda umíš anglicky - Player Vs Player) jsem dělal tak před 14 dnama a to jsem ztratil kulas bon 9 ty blbečku, tak si tu laskavě sežer ty tvoje kidy. Proč myslíš, že jsi zrovna v klanu, kde je nikdo ? Proože takovýho .... nikdo nechce ...
# 15.9.2014 21.52
 
Fores_obnova
uživatel
SZ
Téma tu je od toho,aby si se zeptal,kolik členů nebo klanů má být? A přitom se tu hádáte,kdo odlogne a kdo ne,demence... 3-(
# 15.9.2014 22.05
 
AviNci
zablokován
Ve hře: EmKo, EmkoTM
SZ Skype
xD takovy hadky :-D :-D neprestal jsem se smat :-D :-D. Jinak si odlogavejte je to u chbi zvykem :D
# 16.9.2014 7.47
Fast and Furios

EmKo (Řemeslník)
EmKo™ (Bojovník)

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Klany - počet

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.