Chmatákov online


Fórum – Správná volba počítače

Fórum » Diskuse mimo mísu » Správná volba počítače

Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Zdarec, mám takovej problém.
Můj počítač už pomalu odchází a tak přemýšlím nad koupí nového. Potřeboval bych poradit, jestli se někde dá složit vlastní počítač, ale tak, aby člověk věděl co skládá. Vůbec nemám ponětí, jak poznám, kterej počítač je dobrej a kterej ne. Chci ho především na hraní, takže hlavní volbou asi bude grafická karta. Mohu se zeptat, jak poznám která grafická karta je dobrá?
Díky.
# 30.8.2014 13.00
 

Stránky: 1 2

Dr0bek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Drobek
SZ
No tak asi záleží na tom, co by sis do těch sluchátek pouštěl, ale možná ano, slyšel. Protože, když jsem ho skládal, pročítal jsem miliony fór o skládání PC etc. a hodně lidí tam přispívalo s tím, jak jsou nešťastní, že se jim přehřívá PC no a já z toho dostal panickou hrůzu. :-D Tak jsem koupil pořádný chladič a další dva větráky přidal do bedny. Teplota procesorů mi nikdy nepřesáhla 47 stupňů... :-D Naprosto nehlučný není, ale taky to není žádná hrůza. ;) Při nejhorším by stačilo koupit za 4 stovky protihlukovou pěnu.
# 31.8.2014 8.42
Miluju Fabose :) ...a nestydím se za to!!
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1Y0R0100BN012QAW012N1G012N00012JNX012NDO021KXK011HIW012JCM012H3801
# 31.8.2014 13.55
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Správná volba počítače

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.