Chmatákov online


Fórum – Abyr

Fórum » Diskuse mimo mísu » Abyr

MoNoS
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoNoS
SZ Skype
Obrázek

Zdravíme všetkých súčasných aj bývalých hráčov chmatákova.
Radi by sme Vám predstavili novú slovenskú online RPG menom Abyr. Jedná sa o fantasy hru pre viacerých hráčov.

Cieľom hry je, ako u väčšiny online RPGčiek, zabíjať príšery a ostatných hráčov, zbierať, kupovať a predávať veci, zbierať exp, postupne sa vylepšovať, ale hlavne sa zabaviť. Na začiatku si môžete vybrať z 5-tich povolaní:
Bojovník, Mág, Ninja, Lukostrelec a Remeselník.

Momentálne je hra spustená, dá sa na ňu napojiť bez hamachi, ale je len v testovacom režime. To znamená, že bude o týždeň-dva zatvorená, účty budú vymazané a začne sa pracovať na jej vylepšení. Momentálne hra nie je stabilná a prípadné client crashy (okienko s tlačidlom "neodoslať" ) mi hlásiť nemusíte, o nich vieme a pracujeme na ich opravení. Ale akékoľvek iné bugy, preklepy či lagy, nám nahláste, aby sme ich mohli opraviť.

Cieľom tohto testu je jednak nájsť bugy, ale tiež aj zisiť, či by bolo o takúto hru záujem a či sa máme pustiť do vydania novej verzie, kde bude menej bugov a viac itemov, máp, NPC a eventov. Preto ak sa Vám hra páči, resp. nepáči, tak to
určite napíšte.

Ak Vás hra zaujala, môžete si ju stiahnúť na kliknutím na tento odkaz:
Abyr na stiahnutie
Je to inštalácia, ktorá Vám Abyr nainštaluje.

S pozdravom,

Autor: The Raven
Spoluautor: MoNoS

Screenshot:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek



Naposledy upraveno: 27.8.2014 12.30

# 27.8.2014 11.41
:'D

Stránky: 1 2

PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Ano žijem ale musíš ma ospravedlniť, ch som dlho nehral tak trošku pozabúdal Nicky :)
Inak dopočul som sa, že zajtra má byť nejaký update. Chcel by som sa spýtať kedy a či bude nejaký test :)
# 28.8.2014 21.28
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
MoNoS
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoNoS
SZ Skype
.. Nick som mala iný.. Ale pamatam si ta z Jabka ( Minecraft ) :D ..

Zajtra to nebude.. Kedže robíme uplne odznova celé nové a vacšie mapy, tutorial, nové npc a pod, tak sa to stihnut ani nedá.. Pokusíme sa aby bol nový Abyr čo najskor tu. :)
# 28.8.2014 21.38
:'D
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Čiže zajtra s tym počítať nemusíme? Ak hej tak mi nachvilu odlahlo :D
- Ešte sa spýtam, ten krompáč má pevnú cenu 5000 alebo bude stať menej? :)
- Inak ked beháš do Lava a do prava a máš kúpený štít, tak sa prekrýva zaroveň z mečom.
- Mohli by sa nejak farebne odlíšiť NPC podľa náročnosti na zabitie.

Sorry že otravujem, ale zaujalo ma to :D Zároveň sa snažím podávať nejaké zlepšováky :)


btw. MC hram stále :D
# 28.8.2014 21.52
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
MoNoS
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoNoS
SZ Skype
Na 99% to zajtra nebude.. :D
Všetky ceny sa budú meniť ešte v závislosti toho, ako sa ešte vymyslí celkový systém NPC, čo z nich bude padať a tak.. :D Teraz sme tam viacmenej len dali NPC tak ako prišlo.. :D
Celkovo tie meče, štíty, brnenia a helmy niekedy nie sú presne zamerané na hráča, to sa budeme snažiť (časom) opraviť.. :D Nesľubujem, že v ďalšej verzii bude táto vec na 100% bez chyby.. :D
To s tými NPCčkami je super nápad.. :D My to máme celé v systéme, ale hráči to nemajú ako zistiť.. :D Farebne by to bolo tiež na hráčov asi zložité si pamätať, že žltý je slabý a červený je silný, takže to urobíme asi tak, že za menom každého NPC bude mať v hranatých level.. :D Napr. Zabijácka včela [lvl 1]

Vďaka za ohlas a určite napiš, keď budeš mať ešte nejaký zlepšovací nápad ;)
# 28.8.2014 23.30
:'D

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Abyr

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.