Chmatákov online


Fórum – Bude nový chmatákov ?

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Bude nový chmatákov ? [zamknuto]

Dubstep
zablokován
Obrázek
SZ
http://chmatbananek-net.webnode.cz/ ještě to není hotové xDxD
# 21.8.2014 14.22
 

Stránky: 1 2

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Jak to tak čtu, tak tohle bude největší konkurence jakou kdy ofik měl. Bůh nám pomáhej. 3-(
# 21.8.2014 14.56
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Dubstep
zablokován
Obrázek
SZ
:D říkám ještě to neje hotové :D:-D:-D:-D:-D:-D
# 21.8.2014 15.21
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
"server bude spuštěn až za 1 Rok z důvodu nemám moc času vzdělávám se. "

xD xD
Nekomentoval bych to, protože to mluví samo za sebe, ale nechci dostat warn,
takže moje hodnocení ->

Absolutně na ho**o xD



Hybrid: xDDDDDDD



Naposledy upraveno: 21.8.2014 17.12

# 21.8.2014 15.25
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
A co jste čekali ? Je to od Banánka :DDD
Jinak můj názor: To snad ani nejde popsat, jaká to je sračka, prostě jakoby se sračka vysrala, zežrala to co vysrala a pak to zase vyblila :D
# 21.8.2014 16.43
 
Dubstep
zablokován
Obrázek
SZ
Hybrid is Back dám ti dárek vím tvojí ip týden budeš bez internetu kámo už mě totiž ani nebaví tě poslouchat však uvidíme kolik lidí bude hrat toto : www.chmatakov.cz a kdo tohle :http://chmatbananek-net.webnode.cz/ ještě je hodně času vylepšovat víš jak :D ale je to tvůj názor sice trapas ale neva xDxDxD mysli si co chceš dneska jsem teprve začal :D a ukaž ty svojí stránku na chmatakov když jseš tak chytrej lol xDxDxD no nic jdu dělat něco užitečného ne jak ty kámo já mam aspon pár osobností co to budou hrát víš ale to je jedno nema cenu tu diskutovat o hovn*** :D
# 21.8.2014 17.43
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
a koho to zajímá? nikdo ti tu nebude psát nic ve stylu že je to nelegal a bla bla bla... nikdo neodejde jenom proto že máš ban :D jsi nic a tak to zůstane... ted odejdi
# 21.8.2014 17.54
Dubstep
zablokován
Obrázek
SZ
Fredyho Matka : hele tebe to zajímat nemusí testuju tento chmatakov a až si dodělám svůj tak teprve se uvidí mě je uplně jedno koho to zajímá z vás :D ale co se dá dělat :D:-Plol:-Plol:-P3-(
# 21.8.2014 17.57
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
proto to sem cpeš a tváříš se, že jsi nad věcí :D přitom jsi obyčejný blbeček co dostal ban a myslí si, že tohle téma a nějaký tvuj chmatakov za rok někoho nasere :D bohužel... za chvili toto téma zmizí a pravděpodobně i tvuj učet :D už si zakládej nový...
# 21.8.2014 18.00
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
lol
# 21.8.2014 18.01
 
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype

Dubstep:Hybrid is Back dám ti dárek vím tvojí ip týden budeš bez internetu kámo už mě totiž ani nebaví tě poslouchat však uvidíme kolik lidí bude hrat toto : www.chmatakov.cz a kdo tohle :http://chmatbananek-net.webnode.cz/ ještě je hodně času vylepšovat víš jak :D ale je to tvůj názor sice trapas ale neva xDxDxD mysli si co chceš dneska jsem teprve začal :D a ukaž ty svojí stránku na chmatakov když jseš tak chytrej lol xDxDxD no nic jdu dělat něco užitečného ne jak ty kámo já mam aspon pár osobností co to budou hrát víš ale to je jedno nema cenu tu diskutovat o hovn*** :D


Ty jsi chtěl moji IP ? Ono stačilo říct ! Tady ji máš ! 94.112.149.174 Prosím Banánku, oddělej mi ten internet pomocí toho, že víš moji IP, PLS PLS PLS.
K ostatnímu se nemá cenu vyjadřovat, shazuješ se tu sám :D
PS: Člověk, kterej propadl na základní škole nemá šanci mě urazit, to se neboj :D
Btw. Nemohli byste ho zabanovat ? :D Přecejen má ban a teď ho jen nějakým způsobem obešel ... Tedy ovšem pokud chcete přijít o takovou skvělou zábavu :D
# 21.8.2014 18.08
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Ještě to chvilku nechám, docela sranda. Zítra mu hodím banán, stejně se mu hodí k nicku. :))

btw. to jeho vyhrožování, že ti zablokuje internet, mi připomnělo tohle video. :D
https://www.youtube.com/watch?v=cH1OZwKXtBI
# 21.8.2014 18.13
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Mě zase tohle:

Obrázek
# 21.8.2014 18.22
 
Dubstep
zablokován
Obrázek
SZ
Pixie ? :Zítra mu hodím banán co to má jako být
jo kdo ti řekl že jsem propadl víš o mě hov** tak pomlč blbej výmisl od děcek ale co se dá dělat vid :D



Naposledy upraveno: 21.8.2014 18.30

# 21.8.2014 18.29
 
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
Všichni mají rádi Banánka :D
# 21.8.2014 18.30
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Co to má být? To, že ti ten ban nedám teď já, ale Lístek až zejtra, že se ještě dneska pobavíme tvojí debilitou (pořád doufám, že ze sebe dementa jen děláš, jinak bych fakt začal litovat toho, že jsem se narodil jako člověk).
# 21.8.2014 18.31
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Bude nový chmatákov ? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.