Chmatákov online


Fórum – Mám ban ip ! Někdo mi ukradl učet

Fórum » Komunikace se správci » Mám ban ip ! Někdo mi ukradl učet [zamknuto]

Dubstep
zablokován
Obrázek
SZ
Můj acc byl :
BaNáNeK BoJDaS,BaNáNeK rEMdIk ( Z chmat jabka )
Odjel jsem na dva týdny do new yorku ,vrátím se chci si zahrát chmatakov ale čtu forum : http://forum.chmatakov.cz/tema/13120-bananek
Nikomu jsem svoje heslo nedával ! Prostě mi někdo vzal učet nevim jak ....někdo se pokoušel aby měl ban ip což dokázal ! :'( takže tím pádem mám bloknutý ůčet a nemůžu si zahrát kvůli někomu .nevím asi by se stím něco dalo dělat každopádně doplatil jsem na tom nevině a tohle bych nikdy nepsal : http://cho.jiri-cech.eu/srvps11/banan/ pokoušel jsem tu hledat téma o unbanech ale nenašel jsem tak to píšu sem asi to nějak nevadí. ten borec má 32 shlédnutí : http://www.youtube.com/watch?v=iKOUiRuLUv4
No jono HaCkers.
# 18.8.2014 8.22
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Opakuje se to tady pořád dokola: ,,Mě někdo vykradl účet, já heslo NIKDY nikomu nedával atd..,, Blbost, heslo není možný zjistit, pokud nemáš 1,2,3,4,..Máte si dávat těžký a takový, aby se neopakovala i v jiných hrách..
Hraje zde pár lidí, kteří mají hesla stejný už několik let a nikdy jim je nikdo nezjistil, takže v čem je problém? Máte si to hlídat a máte to i v pravidlech..
# 18.8.2014 10.33
 
Dubstep
zablokován
Obrázek
SZ
HMMM tím mi chceš naznačit kdybych ti vykradl u
čet a zařídil ti ban ip líbilo by se ti to ?
promin heslo jako např : 123456 si fakt nedávám :D ale to neřeš řeším tu muj acc ne heslo omg
# 18.8.2014 11.03
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
A o čem je účet? Přece o hesle ne?..
# 18.8.2014 11.05
 
Dubstep
zablokován
Obrázek
SZ
Nechápeš prostě se mi někdo dostal na acc tak asi musel mýt nějakej hackprogram ne ?
nikomu svoje hesla nesvěřuju ale to mě nezajímá mě jde o princip .
# 18.8.2014 11.07
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Sorry, ale ty nechápeš.. :-) Účet je o hesle, o ničem jiným, takže pokud ti někdo VLEZL na účet, logicky musel lognout na tvoje heslo..

Tady máš citaci od Gize, je to z jednoho starýho topicu:

Neexistují ŽÁDNÉ programy, které zjistí heslo..jen programy, co zkouší kombinace. Jenže k prolomení hesla o délce 8 znaků by potřeboval takový program roky. Kdyby existovala cesta, jak zjistit heslo, tak neexistují emaily, webové služby, bankovnictví...
Vše je jen o tom dát si silné heslo a nikdy ho nikomu neříkat.
# 18.8.2014 11.09
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
už vidím jak se mezi 12-14tiletýma děckama (v průměru) hacker, který posílá viry ostatním hračům aby získal heslo a zařidil mu ban ip... až se pixee podívá na poslední logovanou IP, a uvidí že je stejna jak registrovaná, dokáže to že ti to hackla mama, tata nebo bracha...

a mimochodem jsi tak trochu hloupej... když řešíš acc... řešíš heslo, ukaž mi jiný zpusob jak se bez něj dostat do hry.. ale pravděpodobně si to někomu vykecal nebo to za chvili budeš svádět na bráchu :D
# 18.8.2014 11.16
Dubstep
zablokován
Obrázek
SZ
Že by změna ip ?xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
# 18.8.2014 11.27
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
mohl sis změnit ip neříkám že ne :D ale to se zkontroluje i s učtem na forku... jestli ten banan měl stejnou ip jak ty... žádný unban nebude :D
# 18.8.2014 11.34
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Dubstep más stejnou IP jako ty posty od Banána, takže to je jen další hloupý výmysl. Zkus to jinde.


Lock
# 18.8.2014 11.37
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Fórum » Komunikace se správci » Mám ban ip ! Někdo mi ukradl učet [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.