Chmatákov online


Fórum – Chladné zbraně..

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Chladné zbraně.. [zamknuto]

The Blazik
uživatel
SZ
Nebylo by špatné upravit dmg dýce ať se sní začne kílit..střelné zbraně mají bonusy a chladné ne,tak bych navrhnul dmg dýky 27 ( kulas bon 10 bere dmg 25) hráč s kulasem bude utíkat a dmg dýky ( 11 myslím ) neudělá nic..

+ bych zdražil ten materiál když nejlepší zbraň chladných zbraní je dýka a jeji výroba stojí jen 550,Dal bych ten materiál aspon na 5k,když u přesky je top gun 80k..

+ bych dal taky bojovce dmg aspon 75-90 a hoodně zdražil,něco prostě jako roták..
# 17.8.2014 22.35
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 61 %     Hlasovalo: 7
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Názory?
# 17.8.2014 22.41
 
Hybrid is back
uživatel
Ve hře: Hybrid, Marksman, Zmetek
SZ Mail Skype
Řekl bych, že cena dýky odpovídá její účinnosti (stejně tak jako bojovky), navíc dýkou jde kritovat ...
Nemůžeš čekat, že s obratkou, která se dá udělat za 300 chk budeš účinější než přestnost, která stojí několikanásobně tolik už jen na vyskillení nemluvě o cenách těchto zbraní.
Takže za mě ne.
# 17.8.2014 22.56
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
střelná a chladná proti sobě nemaj vubec fightit :D když máš se střelnou lagy tak tě frajer s bojovkou chytne jak nic... když je nemáš tak tě nikdy nehitne... toto se nedá vubec srovnavat, obratka je ve hře jen na poděly s bojovkou a special questy tykající se jedné zbraně (kul, motorovka, dýka)...
# 17.8.2014 23.22
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ

Fredyho_Matka:střelná a chladná proti sobě nemaj vubec fightit :D když máš se střelnou lagy tak tě frajer s bojovkou chytne jak nic... když je nemáš tak tě nikdy nehitne... toto se nedá vubec srovnavat, obratka je ve hře jen na poděly s bojovkou a special questy tykající se jedné zbraně (kul, motorovka, dýka)...



/+10% - Stačí od Fredyho.
Nedávejte warny za kraviny (: / Prosím měj trochu slušnosti a nemaž mi komentář.
# 17.8.2014 23.40
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Na chladné zbraně jde taky dát bonusy.
# 18.8.2014 9.10
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Já právě fightil s chladnýma zbraněma proti střelným celkem dost... taková dýka kulasu s amuletem na obratnost dokázala natřít prd*l. Když to člověk nečekal a najednou dostával hrozně moc dmg tak zazmatkoval a ten s dýkou vyhrál.

A chytíš uplně v pohodě :P stačí využívat přechody mezi obrazovkama a pokud ten hráč se střelnou chce fightit tak půjde za tebou.
# 18.8.2014 10.12
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
když je idiot a lozí za tebou tak proč ne... ale viděl si někdy závody na chobotech? frajer s pingem 30 je za 10 sekund 2x dál než TeePack s pingem 100... kvuli rychlosti pohybu se to nedá srovnávat... kdysi jsem přemýšlel nadtím že když nasadíš chladnou zbran, byl bys rychlejší jak bez chobota ale pomalejší jak s chobotem... ale nevím jestli tam nějaká taková třetí rychlsot jde nastavit :D
# 18.8.2014 10.38
MAK_obnova2
uživatel
SZ
ee bohužel nejde (gizmo psal, že nemůže ani 2 rychlosti chobotů)
# 18.8.2014 10.49
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
v tom případě není šance buffnout chladné zbraně :D kdyby se zvedl dmg, tak by stačily 2-3 hity tak jako u rotáku... jenže ten má taky nějakou hodnotu :D a kdo bude kupovat bojovku za 50k? aby si někoho zabil na dvě rány, když ted ho zabiješ na 4 a nevím kolik stojí... 3k?

jo a ještě mají ted zbraně menší dmg jak měly kdysi... když to nevadilo předtím.. proč ted?
# 18.8.2014 11.09
Montik_obnova3
uživatel
SZ
Myslím si, že chladný vs střelný je docela vyrovnaný.. samozřejmě, že střelný mají výhodu, ale to je logický.

Cena dýky je cajk, akorat řemeslníci si neuměj určit pevnou cenu tak na tom prodělavaj.
# 21.8.2014 8.48
 

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Chladné zbraně.. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.