Chmatákov online


Fórum – Royal

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Royal

sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Zdravím, zajímalo by mě kdo má ve hře nick royal, nelíbí se mi že má někdo stejné jméno jako já, myslím že ještě hrajou nějací hráči kteří ví že účet Royal (lovec) jsem byl před wipe já.. Je tady nějaká šance na navrácení nicku?
# 29.7.2014 0.21
Born with nothing, die with everything

Stránky: 1 2

APOŠTOL
uživatel
SZ
Ochranou známku na jméno nemáš, takže se nechytáš. Ještě k tomu, když je ten účet plně aktivní ve hře. ;)
# 29.7.2014 0.25
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Jméno postavy vulgární, urážlivé, nesmyslné nebo velmi podobné někomu jinému = smazání účtu

- Bohužel, co bylo před wipe, bylo před wipe, pokud se ti to stane teď na serveru, lze to řešit. ;-)
# 29.7.2014 0.40
 
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
dobře, takže když si dám po wipe nick Pan Black bude to ok?:)
# 29.7.2014 0.41
Born with nothing, die with everything
Ajedrez85
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ajedrez, Chess Kings
SZ
To samé nick Chucky. Když jsem ho viděl ve hře, měl tu drzost napsat, že mi ten účet prodá, když ho stihl zaregistrovat po Wipe.
Co jsem zaznamenal ve hře, nejsem jediný, kdo si na toto stěžuje. :-))
# 29.7.2014 0.47
 
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Kolik lidí už se na ch vydávalo třeba za cortexe nebo vraka :) pořád je to stejné jako kdysi, někdo si udělá jméno a hned po wipe už to jméno má jinej cucák
# 29.7.2014 0.48
Born with nothing, die with everything
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Co bych s tím měl dělat ? Já mu to jméno asi nezměním, navíc mám tento nick 5 let a stále je můj, btw jen za poslední 2 měsíce jsem nechal smazat 3 pány Blacky. Sám jsi napsal že to tu bylo vždy, vadí to snad něčemu ? VRaků tu bylo X ale kdo zná Vraka, tak ví kdo je VRAk, ostatním to může být fuk a je jejich chyba, když skočí na hák podvodníkům. Kdyby mi nezůstal po wipe chts účet, tak bych se vsadil, že už bych ho nezaregistroval, teď když jsem to napsal, budu se muset po dalším wipe asi smířit se ztrátou mého nicku.
# 29.7.2014 0.54
 
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ

btw jen za poslední 2 měsíce jsem nechal smazat 3 pány Blacky



Proč teda nesmažeš Royal? když pany blacky mažeš?
# 29.7.2014 0.56
Born with nothing, die with everything
APOŠTOL
uživatel
SZ
Jsi vychytal, Black si dobře nakálel do tlamičky. :D
# 29.7.2014 1.17
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Black za to nemůže tak nepiš že si sere do huby. Jsou to deti no, taky mi zabrali jméno ale tak dam si jiný a když budu chtít hrát dál tak ty lidi co mě znali dřív se semnou budou bavit kuli tomu jakej jsem a ne jaky mam jméno .. :D tim chci říct že není ok aby kradli jména ale když se nezmůžou na svoje tak udělej nový a jedeš dál ..
# 29.7.2014 1.40
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Tohle ti neberu, ale určitě sis nedělal jméno jenom proto, aby se za tebe vydával po wipe někdo jinej a stačilo ti že tě zná 5 lidi, kteří s tebou hrajou před i po wipe.
# 29.7.2014 1.51
Born with nothing, die with everything
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Tak jasne že ne ale nedávejte to za vinu blckovy když jsou deti. S tim nic neuděláš ja byl dnes ve hře a nějakej pes mel klan (ChmatParta) to nepochopíš ..
# 29.7.2014 1.56
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
Nedávám to za vinu blackovi, zrovna on by mel vedet kdo je pravej Royal, jen se mi líbí že s tím že má někdo Nick royal nemůže nic delat ale pan Black maže sotva co to vidí..;)
# 29.7.2014 1.58
Born with nothing, die with everything


SZ
Přesně tak. :)
# 29.7.2014 2.07
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Kdo dřív příjde ten dřív mele :twisted:
# 29.7.2014 11.39
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
proč by black neměl mazat svoje kopírky? on je chts.. taková kopírka má nějakou šanci toho využít, něco ve stylu: JJ VOLE NA SERVERU SE NĚCO POSRALO A MÁM PREJ NĚCO VYZKOUŠET, POTŘEBUJU PUJČIT KULOMET A NÁBOJE... a nějakej malej nadšenec má po penězích xD (říkáte si že toto nemůže nikdy vyjít, ale věřte mi.. vychází to)

a kopírky lidí se skinama stejně ničeho nedosáhnou, správci se nenechali podělat ani raz...

a nick royal? s tím nikdo nic nesvede :D
# 29.7.2014 12.08

Stránky: 1 2

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Royal

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.