Chmatákov online


Fórum – Moje tvorba

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Moje tvorba

Dr0bek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Drobek
SZ
Zdravím,

rozhodnul jsem se spíchnout skin. Pro začátek něco z jednoduššího soudku a to Spidermana.
Byl bych velmi rád za vaši kritiku, názory, případně rady, tipy co a jak zlepšit. :-)

Díky moc

Obrázek

Oči n.2:
Obrázek

Skin č.2: Sněhulák
Obrázek

Lupara
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Skin na přání pro hráče MrcaS na téma Punk's Not Dead:

Obrázek



Naposledy upraveno: 7.8.2014 19.31

# 28.7.2014 19.55
Miluju Fabose :) ...a nestydím se za to!!
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 71 %     Hlasovalo: 32

Stránky: 1 2 3 4 5

KolumbuS
zablokován
SZ
Nice
# 28.7.2014 20.06
 
RazeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: RazeR™,KaReCeK
SZ Skype
Pěknej :) Povedl se ti :)
# 28.7.2014 20.13
Život je jako malování,ale bez gumy :)
APOŠTOL
uživatel
SZ
Toto je na můj vkus hodně amatérské. Takto zpracovat by to zvládl, si troufnu říci každý s kapkou snahy. Když jsem téma zahlédl ve fóru, čekal jsem od toho více.

BTW. Roztahuješ layout. ;)
# 28.7.2014 20.23
 
Monroe
uživatel
Ve hře: Castiel, Boubas, Klacek
SZ
Přes co děláte ty skiny
# 28.7.2014 21.15
 
fanda0123
uživatel
Obrázek
Ve hře: fanda0123
SZ Skype
povedl se ti
# 28.7.2014 21.29
fanda.sme@seznam.cz-my email
Fores_obnova
uživatel
SZ
Promin,příjde mi divný dát do chmatu skin spidermana,jinak máš co zlepšovat,komentují ti to lidi,co hrají krátce atp,co jsou rádi,že ví co je CH vůbec... Snaha se cení,ale zkus něco jinýho ;)
# 28.7.2014 21.38
 
Dr0bek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Drobek
SZ

APOŠTOL:Toto je na můj vkus hodně amatérské. Takto zpracovat by to zvládl, si troufnu říci každý s kapkou snahy. Když jsem téma zahlédl ve fóru, čekal jsem od toho více.


Heh, jasné no. Z velké části to nejspíš bude tím, že jsem amatér. lol Dál si dovolím nesouhlasit, že by to zvládnul každý. Ty samozřejmě ano, o tom žádná. :) Myslel jsem, že čím víc 'simply' to bude, tím víc se to do hry hodí. Vždycky mě doslova fascinovaly flybojovy skiny, konkrétně to, jak jsou 'čisté'. A tak jsem se snažil omezit zbytečné shady a čáry. Že to je dokonalé neříkám, ale podle mého opravdu skromného názoru, neboť zatím ještě neumím skoro nic, si dovolím říct, že jsou ve hře i horší skiny. Roztaženého lay-outu je mi hrozně líto, jen co se zítra dostanu na PC, tak obrázek upravím.

Jinak Fores: Máme tu Naruta a několik dalších šášů z tohoto paskvilu, Alucarda z Hellsingu, Illidana z WoWka, ale Spiderman, to je panečku hrozný problém. :)

V neposlední řadě děkuju i za pozitivní komentáře a Monroe, tohle jsem dělal v Inkscape.



Naposledy upraveno: 29.7.2014 1.47

# 29.7.2014 1.32
Miluju Fabose :) ...a nestydím se za to!!
Fores_obnova
uživatel
SZ
Problém ani ne spíš jako to,že chmat mi příjde celkem jak omalovánky,všechen vektor světlej a podobně a spiderman mi příjde dost nevhodnej do CH. Můj názor mohu vyjádřit,ty když si jdeš něco koupit,taky něco okomentuješ s tim,že se ti to třeba nelíbí,než si to koupíš.
# 29.7.2014 1.38
 
Dr0bek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Drobek
SZ
Když v obchodě něco okomentuju s tím, že se mi to nelíbí, tak taky paní prodavačka nestojí mlčky s otevřenou pusou, ale produkt hájí. Taky nevím proč se hned osočuješ s přirovnáním k obchodu, neřekl jsem ani půl slova o tom, že bys nemohl vyjádřit svůj názor...
Spiderman ti přijde nevhodný, protože Chmatákov je jako omalovánky a vector v něm je světlý? Promiň, ale tomuto opravdu nerozumím. Místo vymýšlení nesmyslů zkus příště napsat něco jako: 'Sorry Drobku, ale nepadnul si mi do oka [ano, tímto narážím na topic ohledně nahrazení grafiky u Vylovené lahve, kde jsi můj návrh ihned potopil, bez toho, aby sis vůbec přečetl celý topic], to je ten důvod, proč si myslím, že všechny tvoje výtvory jsou sračky a nápady nesmysly.' Ušetřil bys tím hromadu času, který investuješ do vymýšlení volovin. :)
# 29.7.2014 2.00
Miluju Fabose :) ...a nestydím se za to!!
Fores_obnova
uživatel
SZ
Zkus se podívat,že ted co se přidává do hry,tak je takový vše světlý (ted nemyslim tento tvůj skin) ;) Nebudu se tu s tebou hádat,založil jsi téma,aby ti to lidi okomentovali,jak jsem psal,snaha se cení...
# 29.7.2014 2.18
 
Dr0bek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Drobek
SZ
Jo, jasné. ;) Opravdu moc si toho cením, že si toho ceníš...
# 29.7.2014 2.33
Miluju Fabose :) ...a nestydím se za to!!
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Zkus si trochu pohrát s očima, ty jsou fakt hrozný (ty zepředu, jinak dobrý)

kecálek:Toto je na můj vkus hodně amatérské. Takto zpracovat by to zvládl, si troufnu říci každý s kapkou snahy. Když jsem téma zahlédl ve fóru, čekal jsem od toho více.



No a? To sem musí psát jen profíci? WTF.... logika jak pařez. Proč by se člověk nemohl pochlubit se svou amatérskou tvorbou? (A o co že ty bys to nenakreslil)
# 29.7.2014 11.35
 
Dr0bek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Drobek
SZ
Ok MAKu, díky moc, co máš kontrétně namysli? Tvar?
# 29.7.2014 11.54
Miluju Fabose :) ...a nestydím se za to!!
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jojo tvar
# 29.7.2014 17.27
 
Dr0bek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Drobek
SZ
Ok, co něco takového? :-)

Obrázek
# 29.7.2014 18.14
Miluju Fabose :) ...a nestydím se za to!!

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Moje tvorba

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.