Chmatákov online


Fórum – Revolta, SebeRevolta

Fórum » Diskuse mimo mísu » Revolta, SebeRevolta [zamknuto]

Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Zdravím komunito!
Rád bych se vás zeptal, jestli tu někdo slyšel, zná nebo dokonce patří k seberevolte a jaký má na ní nazor či pohled, jak už na SebeRevoltu, tak Marka Kaletu (Revolta) :-)
# 14.7.2014 17.37
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.

Stránky: 1 2

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Nazor? Jako Marasse ho plno lidi fuckovalo, jako revoltu ho plno lidi zere :D ..
# 14.7.2014 17.42
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Dozvídám se nové věci :-D
Marass byl asi nějaký odrazový můstek, nebo si uvědomil, že je to blbost a začal rešit to podstatné. Asi, já nwm :-D
# 14.7.2014 18.33
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Vsak on pochazi z Krnova, ja jsem tez z tama :) jako texty nema spatne, ale svet nezmeni :)
# 14.7.2014 18.46
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Je dobrej, však Marass tak co... Landa byl taky dřív v Orlíku, myslím, že každej si v mladí něčím takovým projde.

Jinak je v pohodě co se týče jeho rapu tak textově paradní ale ještě má co zlepšovat ve flow.

Svět možná nezmění, ale snaží se a nabízí cestu, pač v dnešní době mladež chlastá a droguje (né že by dřív ne, ale dnes ve větší míře + se tím ještě chluběj). Tak dělá tu seberevoltu a ty lidi dělaj aspon něco smysluplnýho mě se to líbí je to něco jako za soudruhů ty sokoly a spartakiáda. Prostě náká aktivita.

Ale jako když si chci zatrenovat tak trenuju sám bo zajdu občas s kamošem na ty hrazdy. Ale jako k Seberevoltě se nepřidavám, pač přece jen jako když dojde 30 lidí na jedno hřiště kde sou 2 hrazdy a čekat na někoho než si odjede svý...
# 14.7.2014 18.57
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Njn.
Byl jsem na Revolta kempu 2. Přijel jsem před třemi dny a musím říct, je to opravdu mega. To, co Marek, Taurus a Adam dělají je prostě neskutečný, tak mě zajímalo, jestli je tu mezi chmatáký nějaký revolťák.

Moniku, co je to prosím tě ta flow? :-D Rap poslouchám hodně dlouho, ale nijak mě to nikdy nezajímalo.

Jinak..
S tím trénováním sám. S tímhle ma strašně moc lidi problém. I já s tím měl broblém a tak nějak furt mám. Nevědí jak trenovat, co a ani jestli vůbec mají jít na tu hrazdu. S tímto oni a se spoustu dalších věcí pomáhají.
Snaží se zprovoznit morálku a disciplinu a ukázat, že život je hra a pravidka jsou tu proto, aby hra byla fér. Dnešní děcka neznají ani respekt, či pokoru. Je to prostě hrůza.
# 14.7.2014 22.07
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
kubicek307
zablokován
SZ
flow je to jak dáváš do beatu jak se to tam hodí. Což revolta teda rozhodně nemá ten si tam hází slova jak chce prostě rapuje jako by to četl a neměl žádnej beat. Je pěkný že se snaží změnit svět ale proč rapem, když mu to nejde :-)
Texty na zamyšlení třeba má tojo ,ale to může psát blog , že :-)
# 14.7.2014 22.17
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Momomean: Jaký bylo jídlo na tom kempu bylo toho dost?
# 14.7.2014 22.27
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jenze respekt a pokoru jim nevrati nejaky revolta.. tim, ze bude rapovat o tom, jak je vse na hovno a snazit se nekoho motivovat :) ..
# 15.7.2014 7.24
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Aha. Vy si myslíte, že je vše jen v rapu :-D
Nedělají jenom hudbu, co motivuje, ale taky obcházejí města a snaží se vybudovat nová hřiště. Těch hřišť je po celé ČR a i na Slovensku už ohromné množství. V každém městě je nějaký vůdce, který to vede. Tady v Olomouci je to Ruby.
Na kempu nám popsali, jak to asi brobíhá. Taurus má papírování (většinou to chdi do kolečka a nikam to nevede, to nam rekl i popsal Ruby, že to tak opravdu je) Adam má nějakou ukázku a Marek zarepuje. Vejde se to do jedné vety a jsou za tím měsíce práce a všeho. Mnoho z nas by na to neměla trpělivost. A ještě k tomu vše zadara.

Fabos: Revolta ne, ale ti, kdo za ním stojí ano. Asi už moc mluvím o kempu, ale stejně. Nechal jsme si na stole peněženku a měl jsem v ní litr. Mel jsem jí tam po cely kemp, i ostatní si takhle nechali věci ležet. Nikoh vůbec nenapadlo vzít tu peněženku. Takhle to je. Když 8 z 10 dětí hulí a nemá žádný respekt, jaka je šance, že ti zbylý nebudou stejní? Takto to plati i naopak, to je to důležité.

Mont!k: Jídlo jsme měli 3x denně. Ráno několik kousků ovoce (banán, kousek melounu, hrušku, hrozno a jablko)
Na oběd byla rýži a maso a k večeři byly vajíčka. Nekdy to bylo o trochu jiné, ale základ zůstal. A večer jsme každý dostali sýr a 500 ml čistého mléko z farmy a řeknu ti, že jsme meli energii jeste po přednášce, která končila někdy i o půlnoci a šli jsme si v poho na hodinku do souny s do bazénu. O půlnoci :-D prakticky jsme spali treba i 5 hodin a ráno jsme vztali a šli v poho trénovat.
# 15.7.2014 11.06
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Fabos: Nevím, ale viděl sem komenty kde psali, že jim otevřel oči a ted už nechlastaj cvičej atp. Takže par lidí určitě změnil, on nikoho nenutí, ale prostě nabízí tady tu cestu tady ten ''zájmovej kroužek''.

Momomean: S tou peněženkou to je mazec :D A v jaký si byl skupině na tom kempu?
Jinak to jidlo nic moc ta snidaně :D
# 15.7.2014 11.51
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Vsak tak to ma byt, ze ti nikdo nic nevzal .. ale takovych je plno lidi i bez revolty .. revolta, at si dela co chce .. ne kazdy potrebuje necim motivovat a chova se normalne i bez toho .. :) ale kazdy ma na to svuj nazor :) revolta se proste proslavil tim, ze se zacal venovat tomuto tematu a spousta mladych k nemu vzhlizi :)
# 15.7.2014 12.37
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Proč by nevzhíželi. Je to slušný člověk, který dělå to, co ho baví a ještě k tomu děla prospěch společnosti. A ano, i na kempu bylo pár takových, kteří normalně brali drogy a díky teto komunitě s tím přestali.

Já byl v první. Jardovci (Taurus) pak byla druhá Márovci (Revolta) a třetí Adamovci (Raw). Bylo so rozdělení podle sily, ale každá skupina mela za moto neco jiného. My jsme meli hravě. Ukázali nám že cvičení nemusí byt nutně o bolesti a zaťatych zubech, ale jde to i se srandou. Márovci měli týmově a zažili si peklo. Cvičili jeden cvik asi 3 minuty a az ho dodelali Marek řekl "Teď pojedete další 4 minuty" tady ta motivace byla na městě. Jejich řev jsme slyšeli až z kopce :-D A Adamovci měli technicky.

Jídla nemusí být hodně, aby jsi mel energii na cely den. Štačí, aby to jídlo melo dostatek živin.

Od Adama jsme slyšeli tříhodinovou přednášku o jidle. Víte co jsme se dozvěděli? Všechno nás zabíjí a vegani se ze začátku cítí dobře, že neji maso a tak celkově, ale po nějakém čase to maso stejně sežerou, protože je v něm něco, co ovoce a zelenina namají. Vyhledejte si, co jsou to antinutrienty ;-) Mohl bych o tom napsat slohovou na nekolik stránek, prostě.... Bylo to úžasný a diky za to, že tu neco takového je. Žádná země nic takového nemá, takže bychom si toho meli vážit.
# 15.7.2014 13.25
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Já zapoměl na baru v alkoholové opilosti peněženku s 5k, kartou a doklady, Ipoda s Kossama a telefon. Druhej den u nás zvoní uplně cizí kluk a všechno mi přinesl. Nemyslím si že něco takového jako seberevolta dokáže člověka změnit. Pokud je člověk v jádru zlej, tak mu nic podobného nepomůže. Je to čistě o člověku.
Já teda hlavně nechápu, proč mají lidi neustálou potřebu se sdružovat do nějakých skupin (ať už jsou to skinheadi, anarcháči nebo něco jako píšete tady).
Chci cvičit a něco dělat se svou povahou, tak to musí být hlavně mé rozhodnutí a měl bych to dělat sám a podle sebe, popřípadě s přáteli. Všechny tyhle skupiny se snaží nějak (většinou podprahově) ovlivnit své členy.
Na druhou stranu je fakt, že je to lepší, než trávit dny u PC.
Pro mě by byla ideální volnočasová aktivita se skejtem v jedné ruce, pivkem v druhé, po boku s přáteli někde na sluníčku.

btw. o tom mase a veganství ti řekne úplně každý výživový poradce. Ba ne stačí si přečíst pár článků na netu. Tohle ví snad každej, se divím, že zrovna tohle tě tak překvapilo. :)
# 15.7.2014 13.38
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Ja sa venujem workoutu cca pol roka. V Piešťanoch (Slovensko) máme celkom velkú komunitu aesthetic workouterov, máme okolo 25 aktívnych členov. Idem s nimi občas zatrénovať, ale ako písal Mont!k je to zlé keď príde 20-30 ludí na jedno ihrisko a musí sa čakať, kým všetci urobia určitý cvik. Preto radšej chodím s kamarátmi, je to lepšie z hladiska efektivity, pretože kým 25 ludí urobí cvik tak svaly aj stuhnú a má to menší efekt. Samozrejme, že sa počas čakania môžeš zahriať ale potom budeš mať menej síl na hrazde a pod...A čo sa týka Revolty, väčšinu ludí jeho texty motivujú...ale ako písali Dvoulístek a Fabos, jeho pesničky svet nezmenia. Človek sa zmení iba keď chce a nie kvoli pesničkám.
# 15.7.2014 15.35
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Člověk se chce změnit, ale neví třeba jak, nebo co by proto měl udělat. 20 - 30 lidí nemusí být nutně na hrazdě. Cvičit se da v pohodě na zemi s flaškami vody, nebo cviky na bedra či břicho. Jde tam o to, že člověk má tu jistotu a popřípadě podporu, že se mu nikdo nebude smát. Některým to třeba přijde jak hloupost, ale ptám se, kdyby jste neměli kámoše a hrazda by bylo někde, kde každou chvíli prochází někdo, šli by jste tam? Někdo, a mezi ně patřím i já, třeba chce strašně moc cvičit, ale pak si řekne. Nejsou lidi, prostredi, hrazda a je to v pytli. Co tomuhle člověku řekněte? Prostě jdi a zacvičit si... a nebo hele, slyšel jsem o jedné skupině, která by tě přijala a pomohla ti a jak už jsem psal, jeho písničky svět nezmění, ale lidi, co za ním stojí, alespoň v ČR, určíte umění situaci k lepšímu.

Já se o stravu nebo vegetariánství nikdy nezajímal, tak proto.
# 15.7.2014 15.55
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse mimo mísu » Revolta, SebeRevolta [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.