Chmatákov online


Fórum – League Of Legends

Fórum » Diskuse mimo mísu » League Of Legends

RazeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: RazeR™,KaReCeK
SZ Skype
Nějak mě chytlo LOLko a koupil sem si championa: Jinx a tak bych chtěl poprosit (někoho kdo to hraje) Jestli by mi poradil nějakej dobrej build na Jinx :) (Runy ještě nemám.Sem lvl 12.)

+ Ještě jaký je váš názor na budoucí změnu,která bude na Lucianovi? Prej bude nějakej novej nerf (zmenší se mu dálka dostřelu)
# 13.7.2014 1.09
Život je jako malování,ale bez gumy :)

Stránky: 1 2 3 4

Novotnak#26
uživatel
Ve hře: Novotnak
SZ Skype
Já hraju no :D build se staví buď většinou podle sebe nebo podle situace no :D , ale tak je to na tobě co na to budeš stavět :D já bych stavěl třebas ( 1.the bloodister nebo jak se to jmenuje :D 2. phantom dencer :D 3. infinity edge :D 4. statik shift :D a poslední asi botrk = blade of the ruin king :D)nějak tak bych to poskládal no :D tyto věci se většinou staví na každý adc :D snad jsem ti pomohl , určitě ti jsem ještě nikdo něco písne nějakej podobnej build :D ;)
# 13.7.2014 1.26
<3 HOCKEY <3
RazeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: RazeR™,KaReCeK
SZ Skype
Okey :) Díky moc :) Každá rada se hodí :) Snad ten build bude dobrej.Zkusím ho ;)
# 13.7.2014 1.29
Život je jako malování,ale bez gumy :)
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Jelikož mainuju adc stavím bloodthirster ,statik shiv ,last whisper ,infinity edge Guardian angel , nebo banshees potom v latu koupíš místo statiku fanthom dancer
# 13.7.2014 5.09
Valentino Rossi <3
MAK_obnova2
uživatel
SZ
http://www.lolking.net/guides/218951

tu mas kompletni guide aj s buildem

celkově dobrá stránka :P
# 13.7.2014 8.21
 
kubicek307
zablokován
SZ

Quatroo:Jelikož mainuju adc stavím bloodthirster ,statik shiv ,last whisper ,infinity edge Guardian angel , nebo banshees potom v latu koupíš místo statiku fanthom dancer


Tak tohle určitě nestav xD
Na jinx bys měl nejvíc efektivní build 2x doran blade ( abys měl lifesteal ), pak infinitko, fantom dancer , LW pak podle situace banshee/mercury meč/botrk/bt

Bloodthirster nikdy na adc 1, byl nerfnutej celkem dost budeš mít pak dmg spike až o hodně pozdějš než s jinými buildy
# 13.7.2014 10.56
 
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web

kubicek307:

Quatroo:Jelikož mainuju adc stavím bloodthirster ,statik shiv ,last whisper ,infinity edge Guardian angel , nebo banshees potom v latu koupíš místo statiku fanthom dancer


Tak tohle určitě nestav xD
Na jinx bys měl nejvíc efektivní build 2x doran blade ( abys měl lifesteal ), pak infinitko, fantom dancer , LW pak podle situace banshee/mercury meč/botrk/bt

Bloodthirster nikdy na adc 1, byl nerfnutej celkem dost budeš mít pak dmg spike až o hodně pozdějš než s jinými buildy



Dík za radu vím že BTčko bylo nerfnute ale příjde mi op celkem víš jak dlouho jsem nehral ale vždy na adc kupují deff item aspon 1
# 13.7.2014 12.58
Valentino Rossi <3
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Trošku OT:
Na akom servery hráš? Mohli by sme niekedy dať hru :D Aj ked si lvl 12 -_-

btw. Ako píše kubicek, na zaciatok 2x dorans blade :) Tiež to buildim na vaynu :)
# 13.7.2014 17.29
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Watchník
uživatel
Ve hře: Watchn
SZ Mail
Sis mel spis koupit dravena nebo luciana ;) jsou to nejlepsi adc ze hry :) Lucian lepsi pak do teamfightu ale draven OP dmg mno...
# 13.7.2014 17.55
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web

Watchník:Sis mel spis koupit dravena nebo luciana ;) jsou to nejlepsi adc ze hry :) Lucian lepsi pak do teamfightu ale draven OP dmg mno...


Draven je HARD. Musel by vedieť chitať Qčko :) A Lucian má v najbližšej dobe dostať nerf :) Aspom tak to RIOT písal k poslednému patchu :)
# 13.7.2014 19.37
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Watchník
uživatel
Ve hře: Watchn
SZ Mail
a co je na tom tezkyho :DD dojit si pro Q ... na zacatku je dobrej pak v teamfightu nemuzes to Q moc sbirat no ,alekdyz na nej postavis ten item jak kdyz zapnes tak dava 100 % crity ten je na nej uzasnej tak pak te neda ani akali :D
# 13.7.2014 19.57
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Já teď začal hrát a zamiloval sem si Reketona <3

Chcu ten pool party skin xD

Obrázek
# 13.7.2014 20.47
 
Watchník
uživatel
Ve hře: Watchn
SZ Mail
Protoze je na vyber co? xD pekny skinmno ,ale nejlepsi je ta leona na plazi nevim jak se ted ten skin ted jmenuje :-P
# 13.7.2014 21.10
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ja ho mam kupenyho za ty influence body

pool party skiny to jsou (všecko)
# 13.7.2014 21.26
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Mak mam bloodfury :) Mám ich ešte asi 20 :D tych skinov :)
# 13.7.2014 22.26
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Kolik si do toho dal?

Já do toho real prachy vrážet zatím nebudu.
# 13.7.2014 22.42
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Diskuse mimo mísu » League Of Legends

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.